Skočiť na obsah

Ochrana


game

Odporúčané príspevky

najst si pracu, hocaku, aby som zabezpecil hladne dieta a mladu zabu..uzasne lopata, uzasne :lol:

 

potom v 30tke si chlapec uvedomi, ze si vobec neuzival, a zacne to robit teraz..dalej snad netreba pokracovat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll

 

za prvé nepíšem o hocijakej práci ... a za druhé každý si je zodpovedný za svoje činy :lol:

 

každý so pod pojmom užívanie predstavuje dačo iné ... tak sem stým čo si za tým predstavuješ ty ?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hocijaka praca :lol: no to je siroky pojem

chlapec s neukoncenym vzdelanim si toho moc nenavybera

 

lopata, skus sa niekedy pozerat na taketo situacie realne, nie tak naivne, ako zvyknes

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale samozrejme lebo všetky deti ktoré sa narodili rodičom čo nemajú vysokoškolské vzdelanie sú nešťastné a ich rodičia tiež ? tak isto nemajú kde bývať .... a ešte by ma napadlo veľa veľa vecí

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach jaj

 

ja len chcem povedat, ze nie je to take jednoduche povedat si, ze vsak a co, nevadi ze nemame 20, nevadi ze sme chceli este studovat,ze sme mali plany, ... laska, nic to, som neuveritelne stastny, ze si otehotnela

ty to tu prezentujes, ako keby sa nic nedialo....ale ono sa toho dost deje..ano, ak maju partneri dajme tomu pracu, su zabezpeceni, pre mna za mna nech je tych deti aj 10, su na ne pripravene...

 

ty by si bol urcite nesmierne stastny keby zistis ze tvoja polovicka je tehotna...pracujes za par supiek, a budes musiet uzivit celu rodinu...budes pre dobro celej "rodinky" makat od rana do vecera..ano, tomu sa hovori zivot na urovni /mam na mysli zivot mladeho cloveka, ktory o takychto veciach este ani len nepremyslal/

 

vadi mi, ked na svet privadzaju deti ludia, ktori su nevzdelani, ktori nemaju navyky, ktori proste len sulozia bez ohladu na to, ze privedu dieta do nevyhovejucich podmienok...

 

 

 

a lopata dovol, ale teenegeri nemaju pojem o slove MILOVAT... :lol:

 

ja mam 25, ale ani za pana si neviem predstavit ze by som mala zrazu otehotniet

mam plany, tuzim este zazit veci, na ktore uz potom bude neskoro

tak mi tu nehovor, ze je to samozrejmost

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bobsapp

 

čo tak prejsť z denného na externé, nájsť si prácu a podobne :lol:

 

Povedz mi lopatka, bol by si schopny s terajsou pracou uzivit rodinu? A ako by ta rodina vyzerala? Kde by ste byvali? Z coho by ste zili? (to su presne tie otazky, ktore si zodpovedni ludia kladu predtym, ako stvoria potomka)

rada "Najst si pracu na uzivenie rodiny" su silne slova od niekoho kto sa neodlepil od pasu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty by si bol urcite nesmierne stastny keby zistis ze tvoja polovicka je tehotna...pracujes za par supiek, a budes musiet uzivit celu rodinu...budes pre dobro celej "rodinky" makat od rana do vecera..ano, tomu sa hovori zivot na urovni /mam na mysli zivot mladeho cloveka, ktory o takychto veciach este ani len nepremyslal/

 

buď si istá že o svoje dieťa by som sa vedel postarať !

a lopata dovol, ale teenegeri nemaju pojem o slove MILOVAT

ale ba ? 18-19 ročný človek nevie milovať ?

 

ja mam 25, ale ani za pana si neviem predstavit ze by som mala zrazu otehotniet

mam plany, tuzim este zazit veci, na ktore uz potom bude neskoro

tak mi tu nehovor, ze je to samozrejmost

 

vadi mi, ked na svet privadzaju deti ludia, ktori su nevzdelani, ktori nemaju navyky, ktori proste len sulozia bez ohladu na to, ze privedu dieta do nevyhovejucich podmienok...

šak ale toto vadí aj mne ... ale to určite nie je weirdov prípad

 

už led darkmnanáčik mi tu chýbal

 

rada "Najst si pracu na uzivenie rodiny" su silne slova od niekoho kto sa neodlepil od pasu.

 

opýtam sa aj teba mudra hlava dopečiva

 

myslíš že človek čo robí vo fabrike nevie uživiť dieťa ?????

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

buď si istá že o svoje dieťa by som sa vedel postarať !

 

ale ba ? 18-19 ročný človek nevie milovať ?

 

myslíš že človek čo robí vo fabrike nevie uživiť dieťa ?????

 

add1/ to verim...snazim sa len poukazat na fakt, ze jednoduchsie prijme oznam typu "som tehotna" clovek, ktory uz nad niecim takym premysla, ktory planuje buducnost s partnerom, ktory si uz uvedomuje pojem zodpovednost

 

add2/ nie

 

add3/ nemyslim...ale ak planovat rodinu, tak uz aspon s minimalnym "portfoliom"

 

ale vidim, ze tebe to nevysvetlime

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mas skutocne tolko, aby si si mohol dovolit dlhdobo zivit rodinu? S dietatom pridu trosku ine vydavky :lol:

Ja mam vcelku slusny job ( a aj co,to nasporene) a skutocne si neviem predstavit, ako by som v momentalnej situacii uzivil zenu a dieta, o kupe bytu ani nehovorim...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neverim ze by ma niektori mladi ludia prekvapili...pretoze pojem MILUJEM suvisi s mnozstvom inych veci...

mladi ludia sa mozu tak akurat lubit, su blaznivo zalubeni, ale pre mna pojem MILUJEM TA je dokazom niecoho hlbsieho, o com mlade decka ani len netusia..

 

ok LOPATA, takze si vies predstavit, ze by zrazu tvoja partnerka otehotnela..ty mas samozrejme kopec penazi na byvanie, budes aj nadalej pracovat tam kde teraz, pripadne si najdes nieco ovela lepsie /lebo zrazu to pojde/, vydavky budu zrazu uplne ine, nevraviac o ich vyske....ty vsetko to zvladnes, aj napriek tomu ze mas iba 24 rokov...hlavne ze MILUJES svoju partnerku...

 

..je pravda ze ty si vo veku, kedy sa to da uz teoreticky predstavit, len mi tu prosim ta nespominaj vekovu kategoriu 18 a inych nast rocnych..lebo to je na smiech

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No pred desiatimi rokmi som mal podobnu situaciu. Poplach. Je to stres, aj ked to bolo so sucasnou zenou(vedel som ze snou chcem zit a mat deti), ktoru som "predcasne ziadal o ruku".

Tiez som este nemal dokoncenu vysku. Pracu(spociatku velmi slaby prijem) som si nasiel az o dva roky(vojna), byt som kupil o 4 roky, 5. rok svadba,6.rok 1 dieta, 8.rok druhe.

 

Vsetko toto stihnut za rok je riadny zaber. Ak mam pravdu povedat, neviem co by bolo s nami dnes, keby vtedy test ozaj vysiel pozitivne. Nastastie sme sa mali moznost slobodne rozhodnut a na vsetko dopredu pripravit. Zatial sa mi to javi, ze to bola brnkacka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a za druhé každý si je zodpovedný za svoje činy :lol:

 

no a preto že nato nie je pripraveny sa snazi tomu predist

 

aj ked verim zeby to zvladol, rodina po vacsmi pomoze, tak naco? ak nie je nato pripraveny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemam v umysle prilis diskutovat, takze sa obmedzim iba na vyjadrenie plneeej podpory nasledovnej metafore, ktoru som tu zahliadol a ktora je pre mna, ako rodinne zalozeneho cloveka, jednym z najoblubenejsich slovnych spojeni :

 

čo je zlé na tom ak by žena ktorú miluješ niesla pod srdcom tvoje dieťa ?

 

:) :lol:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 6 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov