Skočiť na obsah

Ochrana


game

Odporúčané príspevky

ak budete niekedy v nudzi o 1 rano v centre v Brne a nebudete vediet zohnat nic ine, lebo teta v stanku po poziadavke "kondomy od Durexu" na vas pozera ako na hlupaka, ktory by chcel neviem co - odporucam radsej nesulozit a pockat, kym rano otvoria drogeriu.

:lol:

ja som si taketo zazivala pred mesiacom - dva baby testy a kopa nervov

no tak ale odolaj, ked mas abstak

 

horsie je, ked sukate bez a aj tak mate durex kondomy hned vedla seba...no sa vam nepaci, ze su mentolove :)

 

ale nastastie vsetko v poho a teraz uz mam radsej opat tabletky

no uvazujem nad vaginalnym kruzkom, zrejme skusim coskoro radsej ten...chemia tak ci tak, ale ide mi do tela inak

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vraj je to oveľa lepšie ako tabletky som počul. Nezaťažuje to tak organizmus.

 

mensie mnozstvo hormonov, co ja veeelmi vitam

je tu riziko, ze to moze zavadzat pri sexe, ale zas da sa tak na 2 - 3 hodky vytiahnut a dat spat, ucinok sa neprerusi

 

aj ked, zas, neviem si predstavit proceduru s vytahovanim a nasuvanim kruzka niekde na luke, ci v skusobnej kabinke :lol:

tu su zas tabletky no problemo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

viem :lol:

a prave preto som to este ani neskusala

ale nie vsade maju v kabinkach kamery

 

co sa tyka ochrany, je blbe, ak mas tabletky a zaroven potrebujes brat antibiotika

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemusí znižovať účinok, ja som brala antibiotiká a v pohode... treba sa hlavne ozvať lekárovi, či môžu nastať nejaké komplikácie, niektoré lieky sa s hak nemajú radi, ale zas nie všetky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po sucasnych nervoch mi je srdecne jedno, ci nieco sposobuju alebo nie, ale zacinam byt paranoidny, co sa sexu tyka, takze az bude mlada brat AB, tak ja mam na vtakovi kondom, HAK neHAK

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked som brala silnejsie antibiotika, tiez som sa priklonila k tomu, ten tyzden ficat aj na HAK aj na dalsej ochrane, a priatel to aj vo svojom zaujme respektoval, nemienim mat mimčo v 20tke :) a nakolko lekarka mi predpisovala lieky, ked som mala okolo 38,8 teplotu, bolo mi blbe sa pytat v tej chvili aj na to, ci to dako ovplyvnuje HAK :lol:

nepokladam to za nieco zbytocne, aspon mam maximalne kludne svedomie, ze sa nic nestane, a chora som tak max raz do polroka, cize myslim ze tych par krat s dalsou ochranou sa v pohodicke da vydrzat, ....

 

alebo nech potom sa ludia nestresuju a nestazuju ze nevedia ci nemoze otehotniet pri silnejsich liekoch, ale nic proti tomu nespravia, ani sa neinformuju... :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja beriem jedny lieky uz niekolko rokov, a moja byvala gynekolozka povedala, ze na ten druh liekov HAK jednoducho brat nemozem...ale kedze som sa na nete dozvedela nieco ine, zmenila som doktora, a ten vybral HAK vhodny aj pre mna, s najnizsim mnozstvom hormonov a podobne...

 

nespominal mi uzivanie HAK ako ochrany v pripade uzivania antibiotik a ich vzajomne posobenie, toto je pre mna novinka, tak sa pre istotu budem informovat

 

samozrejme v situacii kde hrozi zvysene riziko pocatia som ochotna pouzit kondom, ale v pripade ze taketo nieco nehrozi, tak naco? jedine tak hratky s mentolovym, pripadne max vrubkovanym kondomom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved jasne, ze pokial sa da, urcite bez :-)

 

napriklad tusim lieky proti astme a niektorym alergiam vraj dost ovplyvnuju HAK, ... poznam babu ktora ma astmu a nemoze vobec preto brat tabletky

 

co jaa viiim ten vrubkovany.... :lol: akurat som sa na stare kolena "ucila" ho davat, kedze nikdy nebolo to potrebne :) ale to je tak vsetko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov