Skočiť na obsah

Ochrana


game

Odporúčané príspevky

Ja neviem co ty mas v hlave, ale vela rozumu tam urcite nebude. Co ak ti poviem, ze vo vzduchu je plno bakterii? Prestanes dychat? :lol: Zaobstaraj si kondomy, pripadne priatelka zacne uzivat antikoncepciu a bude. Na plodne a neplodne dni kasli. U mnohych zien to zlyhalo, ked vyuzivali plodne dni na splodenie potomstvo, a mnohym tie neplodne zase dali neocakavaneho potomka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JJ mna to len tak napadlo ako urcite neplanujem praktizovat plodne a neplodne dni a ani prerusovanu suloz. Ja som sa skor bal co ak praskne guma a nestihnem vytiahnut preto som chcel vediet tie plodne/neplodne dni, ze aka by bola sanca pohromy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin

 

fakt som tu temu necital pred napisanim prispevku, ale je to uplne normalna vec. Horsie je ked ma debutant z toho mindraky a zabrany.

 

ostatne, stava sa to aj skusenejsim borcom, ono je to hlavne o tom co je v hlave :lol:

 

Darkman

 

raz mi jedna baba rozpravala ako sa citila po tej tabletke, normalne mi bolo blbo aj za nu ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak ked uz tam padlo slovo kvalitne kondomy od teba Game, tak ja som vcera mal tieto : http://www.durex.com/sk-SK/Products/Condoms/Pages/Love.aspx A celkom sa mi pozdavaju, ci radsej zbehnut kupit Durex Extra Safe pre tu moju mysel ? Nech tam neni ani naznak myslienok praskajucej gumy ?

 

nech tam nie je ani náznak myšlienok praskajúcej gumy, to sedí, pre pokoj v tvojej hlave ...

na kvality a druhy sa musíš spýtať niekoho iného, ja o nich nemám predstavu,

len stačí čítať a počúvať, že sú aj bezpečnejšie, aj ty si si našiel na nete kvalitné, tak si ich kúp

a ako hovorí darkman, istí to tabletka po - je to hormonálne delo, ale ako istota ... / tiež mi raz rozprávala jedna dáma, ako jej po tom bolo, nechcela by som ... ale radšej ako otehotnieť neplánovane /

a neskôr x možností, všetky sú na nete

dnes už nie je problém dostať sa k antikoncepcii

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Jovzin nepoteším Ťa. Počul som od nejakých báb čo robili v takejto výrobe, že niektoré z nich to naschvál prepichovali so slovami "abyže nás bolo viac".

 

Ešte niečo.

Ak sa bojíš, že ho nevytiahneš, tak ho tam nestrkaj. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tá legenda o prepichovaní má možno nejaký racionálny základ, ale je tak stará ako výroba prezervatívov, a tá je staršia než by sa zdalo, možno aj naši otcovia sú produktom prepichovania :lol:

 

 

 

jouzun je už tak dosť vydesený, ani to nečítaj ... hoci možno medzitým sa veci zmenili ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin nepoteším Ťa. Počul som od nejakých báb čo robili v takejto výrobe, že niektoré z nich to naschvál prepichovali so slovami "abyže nás bolo viac".

 

tuto urban legend som pocul uz ako male decko :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

bohes pred 3 tyzdnami sme mali sex s ukoncenim dovnutra a frajerka dalsi den zabudla vziat tabletku (prvy tyzden brania, 6ta v poradi) a vzala ju az za 24h s tou dalsou .. teraz ma klepe a cakam na kramy :lol: kadekde citam, ze spermie prezivaju az 5dni, v navode na tabletky je 'ak ste mali sex 7 dni pred vynechanim tabletky, mozete byt tehotna' .. boha :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol:

 

mam spolubývajúceho

chodí každý druhý víkend za svojím synom na dva dni

marí sa mi že aj Weirdo je študent

myslíš Lopatka že toto je ideálna forma rodičovstva?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov