Skočiť na obsah

Ochrana


game

Odporúčané príspevky

Bijou, nevedel som ze nieco take existuje .. nemas link na clanok, co o tom vravi?

 

HAK neodmieta, akurat ju vysadila pred mesiacom, lebo ide na prazdniny prec. Moj prispevok predtym sa tykal zhanania Postinoru po roztrhnutom kondome.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo,

podkožné implantáty sú hitom už pár rokov

nemusíš o tom vedieť, keďže si doteraz nemal podobné starosti, to je v poriadku

 

stačí si dať do google niečo ako "podkožný implantát HAK" a vyhodí ti x stránok ... napríklad všeobecne o x druhoch antikoncepcie vrátane podkožných implantátov a cien tu ...

 

ukľudni sa, neskáč a neútoč ... nikto ti neubližuje, v pohode píš o tom, čo ťa trápi, aj keď si si možno nevšimol, že dokonca ti tu prakticky všetci chcú pomôcť

 

prečo vysadila hak, keď chce odcestovať ? nebolo by pre organizmus lepšie nevystavovať ho znovunavykaniu a podobným šokom ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HAK neodmieta, akurat ju vysadila pred mesiacom, lebo ide na prazdniny prec.

nechápem tiež... veď HAK sa predpisuje na tri mesiace dopredu, a ak sa dohodne s doktorom predpíše aj balenie dopredu určite v prípade odcestovania...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ukľudni sa, neskáč a neútoč ... nikto ti neubližuje, v pohode píš o tom, čo ťa trápi, aj keď si si možno nevšimol, že dokonca ti tu prakticky všetci chcú pomôcť

najme Axel, on je majster v rozdavani otcovskych rad, ktore isto zaberu

 

prečo vysadila hak, keď chce odcestovať ? nebolo by pre organizmus lepšie nevystavovať ho znovunavykaniu a podobným šokom ?

neviem, nekecal som jej do toho. povodna myslienka vysadit ich ale asi plynula z toho, ze jej dosli a v CR sa tabletky so slovenskym poistenim zhanaju pomerne tazko.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podkoznemu implantatu by som teda vobec neverila :lol: .. citala ze hormony sa mozu z toho vylucovat pozvolna, nie v rovnakych davkach, zavisi od organizmu, ...a tym padom sa straca konecny efekt...

 

a to akoze ona nechodi vobec domov na slovensko alebo co?? :)

 

trochu nechapem celemu principu...vsak ked chcem, tak sa da, vzdy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale aj Axel ti napriek svojmu vtipkovaniu vlastne povedal, že nestresuj ...

 

skutočne to poznáme všetci, je tu jedna celkom dobrá stránka : http://www.rodicovstvo.sk/se xedu/kap3.5.pdf

 

len to slovo sexedu treba písať spolu, filter mi to nedovolí napísať

 

myslím že sa oplatí si to prečítať, hlavne stresujúcim začiatočníkom ... a nielen im, je to síce ako učebná pomôcka, ale vysvetlené veľmi zrozumiteľne ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

detiska, hovori vam nieco Pharmatex?

s buchtou sme sa na tom dohodli, kym sa neporiesia tabletky, precital som o tom hafo materialov a fakty zneju dobre (Pearlov index atd). rad by som ale nejake osobne skusenosti, pripadne co o tom hovoria gynekologovia ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S mladou sme to istý čas používali, je to celkom príjemné lebo má to chladivý efekt a aj to fungovalo, ale pre istotu sme nešli úplne naplno. Má to však aj antiseptický účinok takže po prvej noci ťa môže dosť štípať jonatán :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nesli uplne naplno znamena, ze si sa do nej neurobil, alebo ze ste pouzivali aj kondom?

 

Nokia, Pharmatex je lokalna antikoncepcia .. spermicidny lubrikacny gel .. davkovacom ho vlozis do slecny, trosku rozmasirujes a pocas 10 hodin mozes fachcit :lol: Uspesnost to ma druhu najvyssiu po HAK a asi 5x vyssiu ako kondom. Nevyhoda - dost drahe + po kazdom sexe to treba do nej nadavkovat zase, lebo jedna davka gelu je v podstate len na jeden cumload :)

 

pripada mi to ako najlepsia alternativa na dovolenku, lebo dovtedy nevybavi HAK. na plaz idealne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nesli uplne naplno znamena, ze si sa do nej neurobil, alebo ze ste pouzivali aj kondom?

Bez kondómu, ten sa tuším ani neodporúča kombinovať s Pharmatexom. Do nej som sa možno spravil ale nie naplno, ja som to vtedy tiež ešte moc nepoznal tak som nevedel ako veľmi tomu môžem veriť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S mladou sme to istý čas používali, je to celkom príjemné lebo má to chladivý efekt

tak uz len to, ze to ma chladivy efekt, ma odradilo od tejto formy antikoncepcie :lol:

jediny raz som mala chladivy kondom a uz nikdy viac

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak to na buduci tyzden nedostanem, tak, ako mam, tak bezim po tehotensky :lol:

 

mam kvoli antibiotikam vysadenu antiku a aj tak vystrajam, ja tapa :)

nie som asi normalna :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...ja som sa zas na dovolenku vybrala bez budíka a zabudla som zobrať úplne prvú tabletu... v letáku som sa dočítala, že to je najväčšie riziko... ehm... ten esqapelle, či ako sa tomu nadáva, neradím nikomu, je to ešte horšie ako postinor, tak zle mi v živote nebolo !!!! zobudila som sa na závrate, dobrých 20 minút som nespoznávala svoju vlastnú izbu, no nechápem z toho zážitku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

...ja som sa zas na dovolenku vybrala bez budíka a zabudla som zobrať úplne prvú tabletu... v letáku som sa dočítala, že to je najväčšie riziko... ehm... ten esqapelle, či ako sa tomu nadáva, neradím nikomu, je to ešte horšie ako postinor, tak zle mi v živote nebolo !!!! zobudila som sa na závrate, dobrých 20 minút som nespoznávala svoju vlastnú izbu, no nechápem z toho zážitku...

U nás to bolo naopak

asi po prvej polhodine začala bolesť hlavy a potom už len asi iba dve hodiny mierne napínalo inač takmer ako nič.

 

Čo stojí asi ten Pharmatex a koľko vydrží?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov