Skočiť na obsah

Ochrana


game

Odporúčané príspevky

ja som v Anglicku s mojim drahym ficala len na vrubkovanych a mentolovych :lol: /v tom obdobi som HAK nebrala/

proste inak sa nedalo, ked mal klasik sprcku, tak to bolo pre mna o nicom :)

 

ked som zistila ze HAK brat nebudem /u tej starej gynekolozky/, tak som vcelku sklesla, takze chapem zeny, ktore jednoducho brat HAK nemozu a chceli by :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to tazke, muzi povedia diplomaticky, ze ved az tak velky rozdiel to nie je, ci s, alebo bez kondomu, pytala som sa mojho, a povedal ze je to vyrazny rozdiel, mozno ti, co vzdy sli iba S, to tak neberu, ale pokial okusia aj, aj, rozdiel pocitia...

 

a tak urcite samotny fakt, ze aha, teraz treba dat, potom zas dole, ked pride chut na dalsie, tak zas dalsi treba, nehovoriac o tom, ked to milovanie trva dlhsie, a slecna by sa chcela aj inak medzi samotnym "ohnostrojom" s priatelom zahrat :) ...a lizat gumu...no nic moc

 

ja ked som zacinala brat HAK, mala som prve razy dost velke stresy, ci naozaj ta miniaturna tabletka zabrani tomu, aby sme neboli mama-tata :lol: az po mesiaci som si vlastne vydychla, ze ok, asi to predsa len ucinkuje :)

 

urcite, je to chemia...preto si kazdy rok nechavam robit krvne testy, pecenove, a keby boli dake zmeny, prestanem HAK brat alebo zmenim typ...mnohe zeny tieto veci zanedbavaju, takisto ako aj pravidelne prehliadky, a potom su velmi prekvapene, ked sa nieco najde, a v horsom stadiu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm, ja osobne som mal aj s aj bez a nejaky rozdiel v tom nevidim :lol:

mozno to bude tym ze som mal len tie ultra thin durexy, ine som nechcel ani vidiet :)

a ked si rozmerovo dvaja pasnu, tak guma nehra v pocitoch rolu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moja sestra napr. ide len na kondomy, z dovodu, ze HAK nemoze

rozdiel nevidi, nevadia jej

 

z mojho pohladu je to s kondomom onicom :)

necitim tam to, co tam chcem citit

ale co sa tyka druhu, vrubkovany je aspon trochu fajn, ale mentolovy uz nikdy :lol: tak desne to chladilo, ze som sa nemohla sustredit na nic ine, az neprijemne to bolo

inak znizovanie ucinku HAK, v pripade brania antibiotik, je napisany aj na pribalovom letaciku...ked mi lekarka predpisovala antibiotika, o antike som jej povedala hned, takze mi predpisala sice znizujuce ucinok, ale len v malej miere

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel, a co ak uz neostava ani tato moznost? :)

 

brat vseobecne, nie osobne /a hlavne na moju osobu :lol: /

 

btw, co spomenula pralinka, hej, potom drazdit jazyckom nema zmysel, mna z toho napinalo...

a osobne som rozdiely citila, a este nikdy som sa nestretla s chlapom, ktory by povedal "mne to je jedno", kazdy chcel BEZ, ale akonahle nie je ina moznost, tak sa "uskromnili" aj s ochranou

 

si pamatam ako som sa strasne tesila ked som zacala brat HAK, ale na druhej strane mesiac trpla co bude :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prerusovanu suloz by som ochranou nenazyvala :lol:

 

asi tak pred tromi mesiacmi som nebrala HAK, kondomami sme pohrdli ( my blbci ) a isli prerusovanym

az dodatocne sme si spocitali dve a dve, ze mam prave najrizikovejsie obdobie

 

ale aj nezavisle od toho...uz nikdy prerusovanym..za tie nervy, co som vtedy mala, mi to uz nestoji

som citala na nete jedno mamickovske forum, kde sa vyjadrovali, ktora kedy otehotnela pri prerusovanom alebo ako super "vyuzili" tento sposob ochrany, mrte mi z toho vtedy lepilo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja ked som zacinala brat HAK, mala som prve razy dost velke stresy, ci naozaj ta miniaturna tabletka zabrani tomu, aby sme neboli mama-tata huh.gif

mňa tieto stresy chytajú tak 2 krát za pol roka, začnerm na sebe objavovať najrôznejšie tehotenské príznaky a musím si kúpiť baby-test, inak sa zbláznim z toho pocitu... :lol: viem, že HAK je účinná takmer na 100 %, ale som paranoik jak hovado a tá zanedbateľná šanca tam stále je... takže dnes mám za sebou ďaľší úspešne negatívny test :) juch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noo ja som počul že ten test by mal byť minimálne 2x negatívny. Ak sa len raz potvrdí že je negatívny tak by človek mal začať plánovať budúcnosť trochu inak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vďakabohu pozitívny nebol ešte nikdy, tak nie je zatiaľ prečo meniť plány do budúcnosti... a v podstate nemám žiadny pádny dôvod sa domnievať, že som budúcou matkou (preboha, toto ako hororovo znie), beriem tablety poctivo už dva roky temer, ani raz som žiadnu nevynechala, a posledný polrok mi to vychádza ešte aj na minútu presne, takže jeden negatívny výsledok mi pre tento mesiac stačí...

 

Neviem si ani v najhoršom sne predstaviť, čo by som robila, keby som zistila, že vo mne rastie embryo a bolo by už neskoro na interrupciu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bijou, ked uvazujes nad interrupciou, este je to vpoho .. ale ja sa radsej priatelky ani nepytam, aky by k tomu mala postoj, lebo keby mi povedala, ze si ho necha a na interrupciu nepojde, tak ty vole, asi by som mal biele vlasy ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kristusat, z coho vyrabaju tie kondomy???

 

dneska sa mi rozrhol durex. bolo to sice riadne divoke, ale tak clovek sa uz nemoze spolahnut na nic ... a este v zasranom cesku maju Postinor a Escapelle len na predpis a nie vo volnom predaju, takze o tretej rano som zufaly behal po meste a nemohol som ho zohnat .. uz uz som chcel nasadnut na vlak, ze spravim otocku do Blavy. serem na kondomy, radsej budem platit HAK sam a zasukam si bez nervov ..

 

cisty piatok trinasteho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo durex sa roztrhne len pri zlom nasadeni, resp ak uz bol poruseny

pred nasadenim do spicky jemne fukni nech vidis ze nieje poskodeny a nasadit bez vzduchovej bublinky :lol:

potom sa neroztrhne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hlavne pozor na nechty! : )

 

weirdo, ty máš naozaj smolu, som zvedavý ako to bude pokračovať.

keď sa ti nepozdáva Durex, vyskúšaj Pepino, podľa mňa to je rovnako dobrý výrobok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nok

kurna, asi bol nacaty, lebo sa natrhol na boku, nie na spicke.. nosil som ho par dni v zadnom vrecku - pekne som si koledoval ..

 

valcik

uz som frajerke povedal, ze bud HAK alebo ziadny sex. toto uz nebudem zazivat, nemam to nervy riesit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo

prestaň stresovať, zblbneš tu pol fóra ... keď to dostala, bola deň pred nimi, je to minimálne rizikové obdobie, menzes už má, tak nejanči

a za tú "buchtu" by si mal dostať poza uši, kruci, v noci bola tiež buchta ?!

dokelu aj s chlapmi ... escapelle a postinor sú obrovské dávky hormónov, úplne narušia hormonálnu domácnosť, radšej ju nahovor hneď "po" na hak ... hm ?

alebo prestaň sexovať .. a bude po problémoch :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak, game ..

 

  • vzdy je to buchta. ked nerozumies vyrazom, ake sa pouzivaju na vychode, tak sa najprv spytaj. nie je to hanlive.
  • doktor mal na minimalne rizikove obdobie iny nazor, hlavne ked pred mesiacom vysadila HAK. vtedy vraj ovulaciu moze mat prakticky kedykolvek a riziko tam je. ale ty si asi odbornik a pan doktor je lietadlo ...
  • lepsie postinor teraz, ako decko potom
  • nejanci? sa hovori niekomu zabezpecenemu v zrelom veku. ked budem mat decko, zaopatris ho? ak povies "ano" a das mi to na papieri, tak prestanem. inak mi nevrav, ako to mam brat. poznam kamosov, co za mesiac od nervov schudli 8 kil a necudujem sa im. janci sa aj za mensie veci, najme zenam to ide.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz som frajerke povedal, ze bud HAK alebo ziadny sex. toto uz nebudem zazivat, nemam to nervy riesit

za toto by dostal poza usi moj priatel :lol: a tomu ver ze by bol ziadny sex :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov