Skočiť na obsah

Ochrana


game

Odporúčané príspevky

tu nejde to stihnut to, to nie je problem vediet kedy von ( teda aspon pre mna)

 

problem moze sposobit to co vyjde este pred vystrekom, sice je to mala pravdepodobnost, ze by z toho mohlo nieco byt, ale moze sa stat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niekde som videl video, asi na freevideo.cz kde si chlapík nemohol na jonatána natiahnúť kondóm, no tá ženská tam pekne znudene prevracala očami :lol:

no a od coho je zenska?? :) ide aj o to, ze zenska navnadi chlapa uz len tym ze mu ho navlecie..."roznymi" sposobmi

 

no ale to vieš, antikoncepcia je tak trochu aj potrebná, nie jedna dievka po nej speknie.

pitchovina jak mraky...zaserie iba organizmus, ale hlavne ze chlap si zasuka :) /sorry za vyrazy/

 

S mojim poslednym som kondomy pouzivala zo zaciatku,ale kupovali sme vselico,aby bola sranda...potom uz len bez, niet nad ten pocit "koža na koži"..aj taky vacsi pocit "intimity",blizkosti...

antikoncepciu brat nemozem, kvoli inym liekom ktore beriem...

a ani by som ju brat asi nechcela

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dobre robis :lol: Tak treba.........

 

Ja si este robim aj taku prevenciu....ze ked sa chlap vzrusi a pise sa tu o tej kapocke lasky, tak si to jednoducho utrem.....Staci uz len potom naslinit a GO :) No a niekedy tak preventivne vytiahnut a zase pretriet a pokracujemeeee......No zatial mi to vychadza :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nas sa nic neutieralo a vychadzalo aj tak :lol:

 

klop klop....

 

btw...doll si dala nove predsavzatie...iba s ochranou

 

a zmenila som akosik nazor...antiku by som mozno aj chcela...niet isto nad ten pocit, ked som s priatelom a obaja vieme, ze uz dal do mna :)

pre niekoho mozno bezne....pre mna sen :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmmm....ja take uz zazil :lol: Nastastie mi povedala dopredu, ze pouziva antikoncepciu :) Takze pocit je to fantasticky. Zarucene kazdemu prajem vyskusat...ked nebude ako, tak chalani mozu skusit do ponozky :) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ako tak citam svoje predsavzatie zpred mesiaca...no musim sa zasmiat :lol:

ale nie je to az take divoke ako kedysi...ochranu pouzivame,sem tam sa vsak stane,ze proste nie je cas a hlavne CHUT nasadit ho...kto prezil "bez" vie o com hovorim

 

a uz IBA durexy

pred nedavnom nam "nedurexka" praskla...a to bolo nervov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty koxo....chcel by som vidiet tie vase tvare vtedy :lol: Ano ano je to taky cierny humor, ale tak ako vidim, nic sa nestalo, takze sa mozme nad tym uz aj zasmiat :) A aspon budem do buducna vediet, ze co kupovat....ja som kupoval nedurexky a nastastie klop klop klop nic sa nestalo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Nedávno som sa dozvedel, že "guma" bude pre pánov od 50 rokov pri sexovaní povinná.

Takže niektorí to asi prestanú robiť ak neznášajú takúto antikoncepciu. Je to vraj z toho dôvodu, že ide o staré vajcia a aby vraj ženu nenakazili salmonelou. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no naco muzska antika, ked som sa docitala ze od roku 2050 sa budeme milovat s robotmi :lol:

 

btw, no niet nad hormonalnu antikoncepciu...clovek moze hockedy, hockde, a nemusi mat nervy ze nieco praskne ci ine udalosti... nevraviac o tom pocite bez prekazok akou je nejaky kaucuk :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

v minulosti som bola v tomto poriadne nezodpovedná, stalo sa aj také, že som si musela dať predpísať v 16tich Postinor. Nechcem nikdy viac zažiť - vracala som tri dni z toho plus sa k tomu pripísali závrate, fuj, musí to byť fakt chemická pecka pre organizmus.

Teraz radšej užívam hormo. antikoncepciu a som spokojná, upravila sa mi po nej pleť, mám stabilnú váhu, nejako viac energie, celkovo sa cítim supr.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

kurna, ja som nervozny ako maly chlapec ...

 

story - cca 8dni dozadu sme si s priatelkou zasexovali s kondomom (prestala jeden cyklus predtym brat HAK). po asi minute sexu sme obaja citili, ze kondom sa rozdrapil. ja som hned vytiahol, v kondome este nebolo nic. No teraz mam taky hnusny pocit .. ona vravela, ze sa nemam bat, ze to bude ok, ale keby som vedel, ake budem mat teraz nervy, nevaham a idem po Tabletku Den Po, nech to stoji co to stoji ... aka tam moze byt sanca na otehotnenie v takomto pripade? bolo to asi druhy den po kramoch tusim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja si pamätám aké stresy som mal aj keď baba užila ten Postinor :lol:, našťastie zakaždým to dopadlo dobre.

Pravdepodobnosť že je tehotná je nízka, ale nie nulová. Ak je 2 dni po krámoch a neberie HAK tak to riziko už tam je. Ale myslím že ešte dosť nízke na to aby si sa vešal. Na 90% tatko nebudeš.

 

ja som hned vytiahol, v kondome este nebolo nic

Aha, toto som prehliadol. Tak to nič, dávam tomu nie menej ako 99%
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som to pochopil správne že 2 dni po krámoch. Ale nemala by byť v tom. Pokým si sa neodbavil tak tá pravdepodobnosť je tam veľmi nízka, takmer nulová. A aj keby náhodou otehotnela tak sa nervovať nemusíš, demografi budú mať z vás radosť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo, tiež si myslím, že máš v tomto prípade zbytočné starosti, i keď pri takejto situácii sa nikdy nedá presne určiť, ako to skončí. : )

 

zaujímal by ma však výrobca toho nešťastného kondómu, nech človek vie, čomu sa má vyhnúť. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem znacku presne, ale stalo to 29kc a vyrobil to Vulkan CR (odteraz by som im stiahol licenciu, radsej nech vyrabaju zuvacky).

 

a vyzeralo to nejak takto:

http://image.arukereso.hu/mid/1480159.vulkan-prezervativ.jpg

 

ak budete niekedy v nudzi o 1 rano v centre v Brne a nebudete vediet zohnat nic ine, lebo teta v stanku po poziadavke "kondomy od Durexu" na vas pozera ako na hlupaka, ktory by chcel neviem co - odporucam radsej nesulozit a pockat, kym rano otvoria drogeriu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov