Skočiť na obsah

Uhádnite film z obrázku


Sniper

Odporúčané príspevky

Ako dobre poznáte filmy? Ja sem dám obrázok z jedného filmu, nič nenapíšem a vy musíte uhádnuť o aký film ide.

Pravidlá:
 

  • dajte iba obrázok, nič nepíšte
  • ak nikto nebude vedieť, napíšte iba v ktorom roku bol nakrútený a režiséra ktorý ho nakrútil
  • napíšte veľmi stručný dej
  • ďalší obrázok sa dá iba vtedy ak sa uhádne predchádzajúci a právo dať nový obrázok má iba ten čo uhádol o aký film ide.
  • ak niekto uhádne, autor (alebo viacero členov) to musí potvrdiť. keď niekto nejaký film nepozná tak nemôže mať istotu že ten kto to uhádol má pravdu.
  • dbajte na to aby v názve obrázku nebol názov filmu, potom je to jednoduché :lol:

(zmena pravidiel vyhradená)



  • dávajte obrázky v rozmere max 640x480!
  • snažte sa to skonvertovať do max veľkosti 50 kB (jpg, jpeg)!

Takže na rozbeh niečo veľmi jednoduché:

movie01.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.spietati.it/archivio/images/foto-f/######-amal2.jpg

F*cking Amal

 

Súbory premenujte na niečo jednoduché napr movie_secret.

 

A uploadujte na tinypic alebo imageshack, posielat obrázky s názvom filmu priamo v názve súboru nemá táto hra zmysel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem čo to je za film ale uvítal by som kebu ste dávali obrázky z nejakých kultových scén, kto to má vedieť čo je toto za film, keď takáto scéna je pomaly v každom druhom filme o miešancoch?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odteraz plati (odobrene Axelom), ze, citujem "NAZOV KAZDEHO JEDNEHO FILMU MUSI BYT V ORIGINALE (okrem filmov od tvorcov, ktori pouzivaju ine pismo ako latinku). INAK SA NERATA!!!"

 

Navrh padol z dovodu, ze film Kokain sa v skutocnosti nevola Kokain, ale Blow a ja v tomto pripade neznasam neoriginalne nazvy. za vsetky neprijemnosti sa ospravedlnujem, k vyhladavaniu nazvov mozete vyuzit CSFD.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Star Trek VI: The Undiscovered Country , ale keby nebolo IMDB, tak na to nepridem ani marii.

 

MOJ FILM. (ak mi na toto niekto povie, ze nevie, tak ja uz potom tiez neviem ... :lol:)

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo prečo postuješ nový obrázok keď si NEUHÁDOL?! :lol:

 

OK weirdo sa po dohovore opravil.

 

A aby sa táto situácia neopakovala vždy to musí potvrdiť ten čo obrázok pôvodne postol.

 

A tí herci: William Shatner alias James T. Kirk naľavo a napravo je DeForest Kelley alias Dr. Leonard "Bones" McCoy.

 

Schválne som dal scénu mimo lode Enterprise lebo inak by to bolo príliš ľahké.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov