Skočiť na obsah

Uhádnite film z obrázku


Sniper

Odporúčané príspevky

tu som mala tušenie, musela som si trochu pomôcť, lebo toto je sila...
toto je film, ktorý som sa snažila potlačiť, lebo spôsobuje zlé sny... raz som ho videla, desne dávno, patrí medzi najlepšie filmy sveta, ale nie som schopná vidieť ho ešte raz.
1985, sovietsky absolútne protivojnový film... Иди и смотри   / Choď a dívaj sa

------------------------------------------------------------


 

xy.jpg

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://www.aktuality.sk/clanok/247508/klub-poslednej-nadeje/

Neviem ci som ten film videl, hladal som ale nieco spodobnou tematikou a to ste isto videli, to bolo o rodeovom jazdcovi. Tiez v takych rokoch natoceny. Elektricky jazdec to nebol.  O chlapovi co chodil na tie sutaze rodea, v arenach.  Uz som na to prisiel,bol to Elektricky jazdec,musel som si precitat o com ten film je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tito dvaja utekaju z basy? Ak ano vedel by som najst ten film. Maju zeleza na zadnych rukach, teda som to videl. Bola tam nejaka vzbura a usli ked robili kolajnice pre vlaky. Ak si pamatam ich chytili a postrielali.  Je to film z vezenskeho prostredia - ale oni dost robili mimo basy(dost film materialu,teda nie film z vaznice,ale o uteku). A ak sa mi to nepletie,bola tam aj nejaka pesnicka. Ked umieral cernoch nieco spieval. Cernoch umieral v nejakej sope.

 

Skusim to najst.

Dal som si cigaretu,je to stary film,som ho videl z videopozicovne, teda 20 rokov dozadu. Ale bol farebny. Teda ten film ma aspon 50 rokov. 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ten film si pozrite.

 

16542735-bce6-46fe-8d9d-53a0511ec0cd_975_975.jpg

Reziroval to ten isty clovek, co predchadzajuci film. 4 roky nemohol natocit ani Boxer a smrt. Ja by som mu tiez zakazal v tej dobe vsetko.

Dalsi film  Tvar v okne

Hrají:

 Ladislav Chudík, Ivan Mistrík, Karel Höger, Štefan Kvietik, Ladislav Pešek, Emília Vášáryová, Michal Dočolomanský, Jela Lukešová, Viera Strnisková, Viliam Polónyi, Vlasta Matulová, Kveta Stražanová, Zdeněk Štěpánek, Vladimír Durdík st., Juraj Paška, Oľga Vronská, Eva Chalupová, Anton Korenči, Siloš Pohanka st., Michal Belák, 

Na to akych mal hercov.. su to tri poviedky. Nieco ako Bakalari. Filmy su na you..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 9. 1. 2021 at 18:28, game napísal:

nevedela som spoznať herca... netypický xicht Toma Cruise. Magnolia.

načrieme hlbšie ...

cp.jpg

film som si nespomenula na názov, hoci som ho videla, ale ten černoch je Sidney Poitier (či ako sa to píše, hral aj napr. Hádaj, kto príde na večeru, či Pánu učiteľovi z lásky), aspoň si myslím, že je to on. Ak sa mýlim, opravte ma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 9. 1. 2021 at 19:45, slimak napísal:

 

16542735-bce6-46fe-8d9d-53a0511ec0cd_975_975.jpg

Prípad Barnabáš Kos... musela som hľadať, netuším, či som ho vôbec niekedy videla, natočený v 1964, v obleve, potom zrejme nikdy viac nepremietaný, minimálne do 1989.
aspoň podľa príbehu https://www.csfd.cz/film/108827-pripad-barnabas-kos/prehled/

------------------------------------------

o polstoročie neskôr:

 

1.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov