Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

Dňa 27. 10. 2021 at 20:45, Hellé napísal:

Ja ti dam babku:zubiska:

:hufi:

keďže som ťa videla naživo pred hádam tak 15 rokmi či kedy som to bola v KE, netuším, ako vyzeráš teraz, ale že určite NIE ako moja babka, mi je nad slnko jasnejšie :zubiska::slniecko:   ...a  moja babka náhodou robila skvelé buchty! A keby len tie... 

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Odpovedí 490
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    122

  • Vilma Flinstonova

    75

  • iskra

    67

  • Hellé

    35

Keď nemám zrovna pečivo, zvyknem urobiť pizza stangle, lebo úplne easy... musím zdvojnásobiť dávku lebo čerstvé je to tak chutné, že mám problém nezožrať všetko a mužovi nezatajit, že som vôbec nejaké robila :cem:

Resizer_16383762192150.thumb.jpg.8498f73f7708dbad2893a3679dfd66e5.jpg

  • Páči sa mi to 2
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@doll - možeš sem hodiť recept? Dík.

my sme mali tzv. bodkované mäso, netuším, ako sa to naozaj volá, ale kedysi som to videla kohosi robiť v televízii, a decká sa išli za tým zabiť, a pokrstili to tak oni. A k tomu zemiakové pyré a čalamádu. mala som tozho mäsa veľa naloženého, tak časť som udusila k tomu pyré. A včera som zvyšok obalila ako šnicle a vysmažila na bravčovej masti - a keďže robím na HO, nejak som sa s tým nepárala a uvarila som krumple a nakrájala k tomu čerstvé paradajky. 

Flinstone doniesol z obchodu kuracie pečienky, tak zajtra budú tie.  k tomu by pasovala ryža...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Vilma Flinstonova

Nech sa páči :smile1:

Na cca 9 paličiek o dĺžke šírky plechu:

250 gram hladká špaldová múka T630 (dávam obyc hladkú)

1 čl soľ (dávam trošku viac)

1/2 balíček sušené droždie 3,5 gram alebo čerstvé droždie 1/3 (dávam sušené, muž kúpil mega balenie :smile1:)

162 ml teplá voda

štipka trstinový cukor

olivový olej

Postup prípravy: zo surovín vypracujeme cesto, nechame vykysnúť, po vykysnutí s naolejovanymi rukami vytvarujeme tyčinky, len vlastne natahujem podľa potreby, uložím na plech s pečiacim papierom. V trúbe na 220st cca 7-8 minút. Ja nechávam aj 10minut. K hotové mu máme radi cesnakovy dip :agree:

Originál recept: 

https://www.tinkinerecepty.sk/pizza-tycinky/

 

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov