Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 490
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    122

  • Vilma Flinstonova

    75

  • iskra

    67

  • Hellé

    35

  • Pred 2 týždňami...

Ja som za posledný polrok piekla iba dvakrát chlieb, predtým aj každý tretí deň.

Už tretí kvások to nezvládol, dám si pauzu, niečo sa mu u mňa nepáči :neviem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

@iskra všimla som si ten zvláštny tanier, na ktorom sú tie zákusky, to máš odkiaľ? Podobné máme aj my, ale do modra, mám to po babke, je to celá sada a je to ručná výroba, nie sú všetky úplne rovnaké. My ich nepoužívame, mám to ako pamiatku na babku. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

haha, dve odjakživa štíhle krásne dámy sa tu nakoniec pohádajú, ktorá je štíhlejšia a ktorá papá a pečie menej :biggrin: oh dievčatá, ste obe štíhle a skvelé :yes_yes:

  • Haha 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@game:happyroll: pečieme, chutí nám, sme krásne, skvelé... vďaka za kompliment, Ty si tiež game,  krásna, skvelá dáma .. 

každá z nás   na fóre je vzácna a krásna.. každá sme originál, sama sebou, spontánna, s dušou dieťaťa ..  šikuľky.. sme, aké sme .. tak je správne ..:flowers:

je veľkým šťastím, že  aj naši najbližší, poznajú našu  hodnotu, že sme pre nich jedinečné, výnimočné ..

 

dnes som nepiekla, včera môj muž, kúpil talianske krémeše, tak som si aj dnes pochutnala na jednom ku káve. :smile:

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dievčatá, tak dík za pochvalu. keby som toľko piekla koláčov ako @iskra , museli by ma kotúľať. Ale tiež som vyznávačom neprežierania sa a pohybu.

   Som si spomenula, ešte kedysi za dievčenských čias sme sa partia dohadovali, že pôjdeme na nejaký ples. Ako vždy, chalanov bolo menej, nás báb viac. S mojou vtedy naj...kamoškou sme si tak navzájom hovorili - že fajn, len dúfajme, že nebudeme tam strúhať mrkvu. Bol vtedy s nami aj Flinston, to už sme spolu chodili, a ten počúval, natŕčal uši jak radary...a zaklincoval to: Ale čo vy tu vyplakávate, veď vy nie ste AŽ TAKÉ ŠEREDY, na čo sme asi na minútu stratili reč. Nám bolo potom na plese fajn, ale jeho to zdolalo, lebo musel vytancovať všetky naše baby, čo tam boli, nemal si kedy oddýchnuť, až cez prestávku :) 

Flinstone doniesol pár višní a čerešne z trhu, včera sme mali rodinnú oslavu, tak som upiekla 2 plechy čerešňovo-višňovej bublaniny, jeden "normálny" a druhý bezlepkový. Ani neviem, kde potom zvyšky skončili, bola tam aj torta a ešte koláč od svatky. 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Vilma Flinstonova napísal:

Dievčatá, tak dík za pochvalu. keby som toľko piekla koláčov ako @iskra , museli by ma kotúľať. Ale tiež som vyznávačom neprežierania sa a pohybu.

 

@Vilma Flinstonova, ale kdeže, nemuseli by Ťa kotúľať... :smile: tiež máš labužníkov, ktorí by koláče hravo zbaštili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Dňa 17. 7. 2021 at 20:29, iskra napísal:

Dnes nám prišiel pomôcť syn s prácou  v záhrade,  aj sme si posedeli, príjemne porozprávali... upiekla som  zopár koláčov.

IMG_20210717_162743.jpg

dala by som si povedať...mňam!

Ja som naposledy piekla bezlepkový ovocný (marhuľový) koláč, celý pekáč som poslala mladým. A to hovorím, že nie som mamka Pôstková...tak teraz som ňou bola. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov