Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

S Axelom som sa uz stretla na par FSP stretavkach, a ZIAL, nie je moj typ :)

Axel, ja som sa od poslednej stretavky tiez zmenila, mozno uz by som nebola ani ja Tvoj :D

 

A mimochodom. To co ma znamenat akoze otal potal? To akoze som malo dobra? Vysvetlit! :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz rozmýšľam kedy sme sa my dvaja naposledy videli, ale tuším v Trenčíne v Mexiku, to bolo tuším 4. výročné, tak niekedy v marci 2010, neskôr si nespomínam. No to je pekných 5 rokov. No nič, asi nastal čas na nové stretko a možno nastane príležitosť prehodnotiť kto je koho typ :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podobny status ako 8 rokov dozadu.

 

Chyba mi laska, pritulenie, ta blizkost. Clovek, ktory ma bude lubit.

 

Akosi ale tomu prestavam verit. Vidim okolo seba iba same lzi, pary ktore na prvy pohlad vyzeraju stastne, na pozadi bezi skaredy obraz tejto doby.

Ludia si nevazia jeden druheho, nemaju problem s neverou.

 

Ma clovek potom tuzit po laske?

Asi si kupim macku, a po veceroch budem hladit ju..

mačka je super, ak sa k nej pekne človek správa a rozumie jej, je to naozaj obohatenie a potešenie...a možno sa dáš dokopy s nejakým milovníkom mačiek. Poznám taký pár, dnes už majú doma okrem chlpane aj dcérku prváčku (chlpaňa je staršia). Ono to príde, keď to človek najmenej očakáva.

 

A ešte čosi k tým prekáračkám tuto s Axelom: zariekaného chleba najväčší krajec, vy dvaja!!! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som skor psickar. Macky som nikdy nejak neriesila, az ked moj ex mal sibirsku, krasnu, ale svojsku, nerada sa mojkala a bola rada ked sme si ju nevsimali. Taka sebestacna, nezavisla.

A to sa mi zapacilo. Ja nebudem mat cas na psa, vencit ho tri krat denne a venovat mu kopec casu, lebo pes je nieco ako clovek, potrebuje socializovanie a nema rad samotu. Navyse, do bytu psa nechcem, chuda zavrete medzi styrmi stenami, to je skor utrpenie.

A ta macka, ta bude rada ze nie som doma. Ked pridem, vyblbnem sa s nou, ponahaname sa :D A potom mi slastne zaspi na nohach a ja si tepovu frekvenciu upokojim jej hladenim :D To su moje predstavy :) :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 hmm, mačka potrebuje aj nejaké hračky a podnety, aby mohla "loviť", keď nebudeš doma, a kadečo iné, to ale vieš, keď tvoj ex mačku mal. určite to nie je chladné inertné svorenie, ale tiež aspoň občas chce našu pozornosť a miluje a nenávidí ako my, len to inak prejavuje. Nie je ľahké získať si dôveru a lásku mačky, ale keď si ich získaš, mačka je skvelá! Láska je láska. :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej, o mackach ma naucil vsetko, on bol obrovsky milovnik maciek, zia, iba tych :D

 

viem ze sa musia vyblaznit s hrackami a s nami, inak sa vyblaznia na nabytku pripadne spravani :) Ale to je na dlhsie a do inej temy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moment toto si potrebujem ešte upresniť:
 

S Axelom som sa uz stretla na par FSP stretavkach, a ZIAL, nie je moj typ :)

 
To ŽIAĽ je prečo veľkým? To ako tak veľmi ľutuješ? :D
 
 

Axel, ja som sa od poslednej stretavky tiez zmenila, mozno uz by som nebola ani ja Tvoj :D


A bola si? :unsure: :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Inac planujete niekedy fsp stretko? By som som dosiel pozriet ako nezavisly pozorovatel, ako diplomat. Predsa ze pokecat fakt nazivo a potom by sme porovnali...

.... o to precítenie mi ide :)

 

láska sa na nás nejako podpíše.... a všetci s tým máme skúsenosť .... ako sa na nás láska podpíše ?

 

čo s nami vlastne porobí ? to prvé zoznámenie, zamilovanosť ?

 

... ja sa usmievam na svet, a usmievam sa do steny, a usmievam sa len tak pre seba, a usmievam sa na cudzích ľudí, a hľadím len tak do vzduchu a usmievam sa... :)

 

nie som schopná to ovplyvniť .... :)

Nejak podobne som to mal aj ja v prvom, druhom, tretom pripade ze to je uplne iny stav jak keby som bol opity alebo pod ucinkpm drogy, furt dobra nalada, prijemna vona vsade, optimizmus, energie, na vsetko vsade sa usmievam, doslova ziarin presne tak... Asi preto mladi tak miluju marihuanu ta dokaze vraj nabudit podobny pocit.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov