Skočiť na obsah

Zubári


Linkman

Odporúčané príspevky

U zubára som bol naposledy.... Leta Pána... 1991(?)

 

Zuby mám zdravé, občas len ďasňá trochu krvácajú keď mám málo vitamínov.

 

Takže ja už ani neviem ako to u zubárky vyzerá :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa zubarov velmi bojim

 

strasne mi vadi zvuk vrtacky a tak

 

 

ked som bola naposledy u zubara, tak mi trhali zub, lebo sa mi z neho odlomilo a potom sa mi cely pokazil a tak musel ist von....bolo to lepsie nez vrtanie, nemam rada vrtanie a nemam rada vrtacku :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vo Februari som bola u zubara priblizne 5 x... len za jeden mesiac.A to mi robil dookola jeden zub :lol: Taky neschopny, co uz s nim...

 

Pravdupovediac sa viac bojim kadernicky, a tak, ako zubara :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V čakárni sa vždy robím, že som statočná :lol: Ale keď vstúpim do ordinácie a zacítim ten špecifický pach, hneď mi zase obráti žalúdok. Na kresle to už pretrpím, len mám vždy stresy. Nie je to 2-krát príjemná návšteva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám z nich panický strach. Vôbec k nim nechodím, ale uvedomujem si, že to nie je to správne riešenie, budem sa musieť premôcť, a navštíviť jednu, viem, že je výborna. Je naša.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel ako mozes vediet ze mas zdrave zuby ked si nebol u zubara?

na 100% to určite nie, ale nič ma nebolí. Ale uvažujem nad nejakou preventívnou prehliadkou.

 

 

Zubára sa nebojím, lebo je ním môj ujo. Najhoršie je prvých 5 minút, keď mi najde kaz tak mi nadáva akoby som niekoho zabil.

:lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som bol u novej zubarky, lez nevzala ma, lebo vraj niesom este "precapitovany", co samozrejme netusim co je a ako to vyriesim este.

 

ale pekna je. take mlade masko - uz chapem preco ju otec zvykne odporucat. asi budem chodit pravidelnejsie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel ja som isiel pred 5 rokmi ku zubarke s bolestou a povedala mi ze som prisiel v hodine dvanastej, musela mi opravovat asi 13 zubov

 

takze si nemysli ze ked ta nic neboli ze nic nieje pokazene

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel ja som isiel pred 5 rokmi ku zubarke s bolestou a povedala mi ze som prisiel v hodine dvanastej, musela mi opravovat asi 13 zubov

Mozem len suhlasit.

 

ja som tak isiel pred dvoma rokmi a skoncil som s 10.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne vzdy najde kaz na poslednom zube... prejde cely chrup a ja uz ze "jooo, nic" a v tom v poslednom sa zacne sparata a ze "kaz" :lol:

 

v pondelok idem na kaz... dufam ze ma zas sprdne za zubny kamen...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja idem 25.januára. Uuu ale zatvorím oči, budeme sa o niečom baviť, no teda ja asi moc nie :lol: To sa bojím, budem sa na to moc sústrediť. Čiže aa... Ale je to známa, čiže je to menej nepríjemné ako keď ide človek k neznámemu doktorovi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Od té doby, co jsem naposledy vyměnil zubařku se už nebojím. Předchozí to strašně flákala a zuby se mi hrozně kazily (sváděla to na mě, že si prý neumím pořádně vyčistit zuby). Změnil jsem zubařku, ta nová mi zjistila, že mám 7 zubů špatně zaplombovaných a že se to okolo nebo pod plombami kazí. Stálo mě to spoustu peněz (tedy spíš rodiče) ta náprava (ale za kvalitu se platí). Od té doby uběhly asi 3 roky, k zubařce chodím na kontroly každý půlrok, akorát mi většinou čistí zubní kámen (250Kč), jinak je to naprosto v pohodě.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov