Skočiť na obsah

Zubári


Linkman

Odporúčané príspevky

No tak to sa ešte dá zniesť. Ale ked človeka bolí zub, asi mu je jedno koľko to bude stáť.

 

a ešte neviete o nejakom dobrom zubárovi v BA? asi sa k nejakému musím vybrať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Teraz mám veľmi príjemnú tetu zubárku, taká zlatá babička je to, takže sa ničoho nebojím. Veľmi živo si ale pamätám pravidelné povinné kontroly na ZŠ u školskej, to bol masaker... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Ja mám zubárku, ale nebojím sa ísť, aj keď mi vŕta zub a podobne, ale to je našťastie u mňa veľmi zriedkavé, keďže zuby mám väčšinou úplne v poriadku :lol:  Len neznášam, keď musím u nej aj na obyčajnú preventívku o hodinu viac čakať, i keď mám termín. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som bol ráno u zubárky, lebo na osmičke mi vypadla plomba a ešte aj kaz sa mi tam robil. Dala mi tam zatiaľ vložku, ale v noci to bol horror, myslel som že sa zbláznim, už som fakt chcel zobrať kombinačky že si ten zub vytrhnem aj sám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som tiež mala problém so stoličkou, cez víkend som bola na pohotovosti, niečo mi tam pichli a že v pondelok k zubárke... ten víkend bol hrozný...

v ten pondelok mi tú stoličku zubárka polhodinu trhala, potom som dve hodiny vypľúvala krv a bolo mi tak zle, že som sedela dve hodiny u matky v lekárni a potom som musela ísť do NR... vtedy som v buse prvý krát v živote zaspala... bolesť prešla po dvoch týždňoch s antibiotikami...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som bol u zubárky zase. Zapálený nerv. K bolesti, ktorú momentálne pociťujem sa dá prirovnať moja nálada. Takže dnes sa mi treba vyhýbať ako sa len dá a maximálne len z diaľky úctivo pozdraviť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som ich tiež najradšej vytrhol všetky (námet na novú tému), ešte si ju nechám raz opraviť a ak sa bude kaziť tak ju dám vytrhnúť.

skoda penazi, daj vytrhnut rovno. mam kamosku zubarku a ta vravi, ze vsetky zubarovo dzeci maju osmicky von.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u mna sa objavila len jedna osmicka, ostatne neexistuju, a ta jedna este rast nezacala....

 

ale aj nam vravel nas zubar, ze najlepsie je rovno, ako zacne rast, ju dat von...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja mam vsetky 4 osmicky, a premyslam si ich dat vybrat lebo rastu trosku krivo a mam pocit ze uz su dve mozno pokazene :lol:

len si musim najst cas a chut objednat sa ku zubarke

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som bola u zubára naposledy koncom roku 2006... v 2007 mi to akosi ušlo... neviem ako to teraz je presne s tým, že ak aspoň raz do roka neabsolvujem prehliadku poisťovňa mi nič nepreplatí... to platí len ten nasledujúci rok ?

takže keď tento rok pôjdem k zubníkovi budem za to platiť viac ? (mám súkromnú zubárku, ale aj tam niečo prepláca poisťovňa)

ak pôjdem tento rok, tak nabudúci už to bude všetko ok?

 

nemám žiadne problémy, čo sa zubov týka, tak sa ničoho nebojím...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

K zubarovi chodim pravidelne na preventivnu prehliadku. Povodne to bola jedna postarsia pani, ktoru vystriedal jeden mladsi pan doktor :) - obaja nosia okuliare, cize pocas daneho procesu v nich obcas vidim co sa deje a ak si k tomu predstavim celu tu atmosferu z takej vtacej perspektivy zacnem sa citit ako v nejakom science fiction, kde sa mi snazia cudzorode obludy implantovať rozpoznávacie vložky a obcas to u mna aktivizuje smiech :lol: Nevadi mi vrtacka ci ine naradie, dokonca jednu z tych pomocok povazujem za celkom kvalitny masazny pristroj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak, dnes som bol na preventívke a nanešťastie mi našla dva kazy a jeden zubný kameň... :lol:  No nečakal som to, dva roky som mal preventívky bezproblémové...ale aspoň, že jeden kaz a zubný kameň odstránila a na druhý kaz som dostal termín...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som bol po dlhom čase u zubára s boľavým zubom. Dal mi tam výplň s tým, že keď sa to do stredy nezlepší pôjde asi von. Zatiaľ to príliš optimisticky nevyzerá. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Ja zubarov nenavidim... mam z toho totalnu fobiu (zubarofobia), dneska som sa dozvedel ze za tyzden mam ist na preventivku, a uz teraz mi je z toho mdlo! Mne to je proste strasny ten pocit ze tam pojdem a niekto mi tam kadelhakymi skrabkami, krompacmi, a podobnymi neprijemnymi nastrojmi skrabe o zuby - az ma strasie z toho! A este ked mam taku "skvelu" skusenost, ze este nikdy sa mi nestalo zeby som pocul vetu: "Vsetko je v poriadku" ... proste vzdy mi nieco robia - bud vrtaju, blombuju, alebo trhaju - ja to nenaaaaaavidim! A to sa o moje zubky staram poctivo a pravidelne - ja toto proste nechapem!

 

:lol: je mi z toho nanic!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: !!! MIRACLE !!! :)

 

Prvy krat v zivote som pocul u zubara moju vysnivanu vetu: "Vsetko je v poriadku, mozes ist!"

 

Neuveritelne, a razom je z takeho neprijemneho dna celkom fajn den (ktory bude dufam zakonceny Svedskou radostou) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov