Skočiť na obsah

Zubári


Linkman

Odporúčané príspevky

vcera som bola na preventivnej...

dopadlo to ako som cakala...mam sa ukazat o rok, kedze vsetko mam v poriadku

a vcera som bola po roku, lebo pred rokom mi bolo povedane toto iste...

 

tos tak, ked sa staram o zubky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tak dnes o pol jedenástej som bol u nej. Nervy ako sviňa, ale sadol som si tam, trošku kľudu, šak najprv len pozrie, tak pozerala, tvárila sa normálne. tak išla najprv dať dole zubný kaz, tak to bolo hrozné toľko som toho dostal z úst, normálne iný človek, tak potom išla pozerať dalej, a tuším vytahovať vrták, diamantový. Bál som sa. Nasadila ho, dala mi vatu do úst, tažko sa človeku prehltalo. Tak išla vŕtať, čakal som horšie... No potom mi to vyčistila, takou onou zelenou gebuzinou, pár krát som vypláchol a som tu. Jáj jasné, potom ešte do toho kazu dávala ten oný, plombu!..no aj špeci kefku som si kúpil. normálne som začal mať rád jednu konkrétnu zubárku, zubárov v komplexe nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Milujem zubárov vždy sa mi v čakárni dajaký trapas stane... :)

 

Minule tam bola jedna žena čo sa volala rovnako ako ja a ked ju zavolali, tak ja som sa pohla zo sedačky a kým som došla ku dverám ona ŠUP dnu a nebolo jej....a ja som len zostala tupo hladieť že čo sa to deje :lol:

 

Alebo ked sa moja zubárka začala rozprávať s cudzou ženou o mojich zuboch a po chvílke zistila že to nie je moja mama ale dalšia pacientka :)

 

A funguje teória, že ked žujete žuvačku tak sa vám čistia zuby.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

oh hell no ... som zabudol na tuto temu

 

asi pred 2 tyzdnami som bol u zubarky a zubky mi vrtal chlapik, co robil statnice. ale sa mu kyvali ruky ako mne po 8 vodkach. mi nebolo secko jedno. nakoniec to dopadlo dobre, akurat ze som o 5kila lahsi a po najblizsej navsteve budem lahsi o 3 litre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vie mi niekto objasnit co mi bude robit dentalna hygienicka?

ehm?

 

pretoze nedavno mi mama povedala "budes mat celu hlavu od krvi" :lol:

tak som ju f tom momente stopla...a spolieham sa na skusenosti ostatnych :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

vidim, ze tut to je tak ako aj inde kde som bol. noektori sa boja, ini nie. vsetko zavisi od 2 veci: ci mate (relativne) zdravy chrup a aky dobry je zubar.

k tomu prvemu: ja mam vela zubov uz poopravovanych, dokonca som musle nosit strojcek, bo moja povodna zubarka furt vravela to je Ok a ked som potom presiel k inej len zalomila rukami, ze co som este nebol na zubnej ortopedii.....uz je to ale o dost lepsie :)

k tomu druhemu: prave ta druha zubarka, kam vlastne chodim doteraz, ma prezyvku "masarka". ja osobne som s tym nemal problemy - este nic co mi robila nebolo naozaj bolestive - a to mi musela trhat 4 zuby !!! ale mam jednu peknu historku:

ona ma totiz ordinaciu v budove gympla de som chodil. no a triedu sme mali hned vedla jej ordinacie. (stena s jej ordinaciou obsahovala tabulu z nasej strany). no a predstavte si takuto situaciu: nejaky predmet (uz neviem aky, je to ale nepodstatne), nikto sa moc neucil a profka skusa........niekto stoji prio tabuli, nievie nic, trieda tiez ticho od strachu......muchu by bolo pocut. a zrazu odvedla: VRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR........AAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!

no to by polozilo aj tych najsilnejsich :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

co ja chodim k zubarke, tak mi hovorila ze prva blomba na zube je hradena poistovnou (ja mam Vseobecnu), tie dalsie si platis komplet. cena sa tak moze vysplhat od 150 do 300 Sk za zub (v pripade obyc. blomby, neratam tie pekne biele...)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov