Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...
pred 39 minútami, informator napísal:

este horsie......zltou hviezdou znackovali osoby, co chceli zit slobodne.....

označovali židov, pretože boli židia. len a len preto! kretén.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@informator Presne takéto sračky vedú k prekrúcaniu histórie. Kretén. Systémom "niečo bolo inak - všetko bolo inak". Namiesto "židia" použiješ "osoby, ktoré chceli žiť slobodne", niekto sa toho chytí a dojde k záveru, že sa vlastne Židom nič nestalo. Napísal som to zjednodušene, ale zhruba tak to funguje. Takže váž svoje slová. A pamätaj, že slobodne chceli žiť všetci ale žltú hviezdu dostali IBA židia. A nebolo to preto, že iba chceli žiť slobodne. Bolo to preto, že si jeden psychopat zmyslel, že oni môžu za všetko zlé a treba ich vyvraždiť. Ale predtým musia byť označení. Kretén.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nic sa neda prepisat v historii pokial sa nezmenia osnovy v skolach....no ale ja som odpovedal na Sniperovu "historicku" otazku ohladom pouzivanie zltej hviezdy v Nemecku.....si precitaj tu jeho esej a pochopis preco som napisal to tak, ako som napisal....ty kreten......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sniper sa opýtal veľmi jasne a ty si mu odpovedal ako nácek. Preto som na to reagoval takto. Kretén. A netrep o osnovách. Dnes sa história prepisuje v domácnostiach, na internete, v krčmách, v parlamente... Všade, kde nejaké hovado bude dosť dlho a hlasno klamať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak aky mas problem, okrem toho. ze mas tak silno progresivny slovnik......Sniper sa opytal jasne a ja som mu odpovedal tiez jasne......zlta hviezda sa nepouzivala na oznacnie ludi s chorobou, ako sa bol on vyjadril, ale na oznacenie skupiny ludi, co chvceli iba slobodne zit.....zato ich casom aj vrazdili a obete boja za slobodu potom spalovali....alebo je to konspiracia?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, informator napísal:

zltou hviezdou znackovali osoby, co chceli zit slobodne.....

Takto si odpovedal. Zahmlievaš ako kotlebov nácek, ktorý nikdy nepovie, že značkovali židov, len preto lebo boli židia. A to je prekrúcanie histórie. Takto sa to začína.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takto sa opytal historik Sniper......

pred 20 hodinami, Sniper napísal:

Žltými hviezdami koho označovali? Tých čo mali osýpky alebo šarlach? Či žltačku?

........ja som odpovedal v podobnom duchu.......

pred 20 hodinami, informator napísal:

este horsie......zltou hviezdou znackovali osoby, co chceli zit slobodne.....

.....no podla tvojej historickej studie Zidia nechceli zit slobodne, pretoze boli zidia a preto boli spokojny s tym "vypalenym" znakom v podobe zltej hviezdy.....

pred 11 hodinami, sahara napísal:

 A to je prekrúcanie histórie. Takto sa to začína.

.........ved ty tu siris progresivnoliberfasisticku ideologiu....

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, informator napísal:

no podla tvojej historickej studie Zidia nechceli zit slobodne

tak si poprosím miesto, kde som to takto doslovne napísal. na ostatné nebudem reagovať. sú to iba tvoje bludy a prekrúcanie slov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 22 hodinami, sahara napísal:

označovali židov, pretože boli židia. len a len preto! kretén.

takto si reagoval na moj prispevok o tom, ze zltou hviezdou sa v Nemecku znackovali ludia, co chceli zit slobodne....a historia sa opakuje, pretoze v Nemecku sa uvazuje o zavedeni znackovanie zaockovanych resp. nezaockovanych....

toto je ten prispevok o zavedeni znacenia.......

Dňa 15. 1. 2022 at 11:35, informator napísal:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. neodpovedal si na moju otázku v príspevku vyššie.

2. za tým, čo som ti napísal si stojím.

3. mal si si prečítať aj článok, nie iba titulok. hodil si tu obrázok s titulkou a urobil z toho senzáciu. až na to, že tie pásky sú dobrovoľnou náhradou za covid pass. v jednom meste. ale to už sa ti asi nehodilo. však?

4. nemcov nazývaš "germánska spodina". vieš, čo je hanobenie rasy a národa? naše zákony o tom niečo hovoria. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. klames...odpovedal som;

2. tak potom si progresivnoliberfasisticky ideolog, ked tvrdis, ze zidia nechceli zit slobodne;

3. dal som sem ten obrazok, pretoze ma ovela vacsiu vypovednu hodnotu, ako ten doprovodny clanok....vieme dobre, ako je to s tou "dobrovolnostou" v tejto dobe plazivej totalitnej progresivnoliberfasistickej spolocnostii;

4. pokial sa taketo fyzicke verejne znacenie, na akukolvek vec a v ktoromkolvek state, bude pouzivat, alebo iba uvazovat o nom na akejsi "dobrovolnosti", tak ten stat vzdy a verejne pomenujem spodinou, pretoze to nie je urazka resp. hanobenie, ale pomenovanie reality v danom state!!!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 18 hodinami, informator napísal:

no ale ja som odpovedal na Sniperovu "historicku" otazku ohladom pouzivanie zltej hviezdy v Nemecku

Ale to bola sprostá odpoveď, slobodne chceli žiť aj Nemci, ba dokonca aj medzi nacistami boli Nemci, ktorí Hitlera nemali za normálneho a postupne sa stali antinacistami. Žltými hviezdami označovali Židov a to len preto, lebo boli Židia. Preto tvoje porovnanie s Covid páskami bolo maximálne nevhodné - a to som sa vyjadril veľmi slušne, diplomaticky a korektne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie , nevravis pravdu.....oznacil si to neslusne, nediplomaticky a nekorektne.....a vies preco?....pretoze si urcite vedel ako to myslim s tym prirovnanim toho, co na tom obrazku je  a  z oznacenim zltou hviezdou  casti obcanov v Nemecku v danom casovom useku....asi tolko k tejto znackovacej forme existencie zivota v dnesnom Nemecku....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, informator napísal:

1. klames...odpovedal som;

neodpovedal. ešte raz sa opýtam. kde presne a doslovne som napísal, že židia nechceli žiť slobodne?

pred 2 hodinami, informator napísal:

2. tak potom si progresivnoliberfasisticky ideolog, ked tvrdis, ze zidia nechceli zit slobodne;

zdá sa, že niekto tu nečíta s porozumením.

pred 2 hodinami, informator napísal:

3. dal som sem ten obrazok, pretoze ma ovela vacsiu vypovednu hodnotu, ako ten doprovodny clanok....vieme dobre, ako je to s tou "dobrovolnostou" v tejto dobe plazivej totalitnej progresivnoliberfasistickej spolocnostii;

dal si to sem bez kontextu článku, aby si mohol ďalej rozvíjať svoje bludy o "progresivnoliberfasistickej spolocnosti" a o tom, ako chcú nemci zase niekoho značkovať. tak potom tu ten článok dám ja: https://dennikstandard.sk/156583/v-nemecku-budu-moct-ockovani-a-prekonavsi-nosit-specialne-pasky/

pred 2 hodinami, informator napísal:

4. pokial sa taketo fyzicke verejne znacenie, na akukolvek vec a v ktoromkolvek state, bude pouzivat, alebo iba uvazovat o nom na akejsi "dobrovolnosti", tak ten stat vzdy a verejne pomenujem spodinou, pretoze to nie je urazka resp. hanobenie, ale pomenovanie reality v danom state!!!!!

lenže ono sa používa. v každom blbom akvaparku alebo na diskotéke dnes dostaneš pásku na ruku. každá uniforma je istým druhom označenia, ktoré presne určuje, kto je ten človek. koho potom označíš za spodinu? ty si takto označil nemcov. celý národ bez rozdielu. lebo sa to hodí do tvojho svetonázoru. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Sniper napísal:

Ty si si už uvedomil, že si len nechutným a primitívnym spôsobom porovnal dve diametrálne odlišné záležitosti, takže už sa len zamotávaš vo svojich fantazmagóriách.

ja sa nemam dovod zamotavat do nejakych tebou vymyslenych fantazmagorii.....pouzil som priklad z historie, kam vedie znackovanie obcanov......ze ty s takymto znackovanim suhlasis, je tvoj problem, ale mna do toho tvojho videnia reality nevtahuj....

pred 2 hodinami, sahara napísal:

neodpovedal. ešte raz sa opýtam. kde presne a doslovne som napísal, že židia nechceli žiť slobodne?

lenže ono sa používa. v každom blbom akvaparku alebo na diskotéke dnes dostaneš pásku na ruku.......

vtedy, ked si nesuhlasil z mojim pomenovanim, ze germanska spodina znackovala svojho casu skupinu vlastnych obcanov z dovodu, ze chceli zit slobodne...

porovnavas lokalne znacenie v akvaparkoch z verejnym znackovanim obcanov na celostatnej  resp. lokalnej urovni?.....tak k tomu nemam co dodat......si vernym synom svojej zvratenej ideologie.....gratulujem a prajem vela uspechov v tvojom napredovani v sireni progresivneho stastia pre vsetkych..... : (

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 minútami, informator napísal:

ja sa nemam dovod zamotavat do nejakych tebou vymyslenych fantazmagorii.....pouzil som priklad z historie, kam vedie znackovanie obcanov......ze ty s takymto znackovanim suhlasis, je tvoj problem, ale mna do toho tvojho videnia reality nevtahuj....

O čom tu ty trepeš??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@informator ešte raz, kretén:  kde presne a doslovne som napísal, že židia nechceli žiť slobodne? nemotaj tu piate cez deviate a jasne odkáž, kde to bolo.

pred 47 minútami, informator napísal:

porovnavas lokalne znacenie v akvaparkoch z verejnym znackovanim obcanov na celostatnej  resp. lokalnej urovni?

v tom článku, na ktorý si sa neunúval dať odkaz, lebo si sa bál, že ti to niekto otrepe o hlavu sa píše presne o takom značení, aké sa používa napríklad v akvaparkoch. v akvaparkoch slúži namiesto vstupenky, v Saarbruckene namiesto covid passu. a nikto ho tam nikomu nevnucuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 hodinami, Sniper napísal:

O čom tu ty trepeš??

o znackovani ludi vo verejnom zivote, s ktorym ty nemas problem....a nemyslim akvaparky alebo diskoteky....

pred 22 hodinami, sahara napísal:

@informator ešte raz, kretén:  kde presne a doslovne som napísal, že židia nechceli žiť slobodne? nemotaj tu piate cez deviate a jasne odkáž, kde to bolo.

v tom článku, na ktorý si sa neunúval dať odkaz, lebo si sa bál, že ti to niekto otrepe o hlavu sa píše presne o takom značení, aké sa používa napríklad v akvaparkoch. v akvaparkoch slúži namiesto vstupenky, v Saarbruckene namiesto covid passu. a nikto ho tam nikomu nevnucuje.

a kde som ja napisal, ze zidov neznacilil v Nemecku preto, ze boli zidia?....

to co je dobrovolnost sa predvadza aj tu na SK.....tolko k tej dobrovolnosti v tom Nemecku...cas ukaze kto mal v tomto pripade pravdu.....a neplet sem vstupenky na tvoje oblubene centra zabavy.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov