Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

pred 14 minútami, game napísal:

Kdesi na samom zaciatku prehlasuje: kazdy virus je zdravy... ci nejako tak.

To staci :-)

@game tento odborník na vyzivu zomrel v r. 2013 .takze to nie je ziadny anti covidista :biggrin:

pred 2 minútami, tyso napísal:

konkretne  je to uplne sialene, ved snad mas za sebou stredoskolsku biologiu, ci ?  Mozes ist vetu za vetou a nic z toho nedava zmysel, je v to rozpore s faktami a logikou. 

@tyso daj konkrétne , aspon jeden aspekt čo je v rozpore sfaktami 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Just now, electric blue said:

@game tento odborník na vyzivu zomrel v r. 2013 .takze to nie je ziadny anti covidista :biggrin:

nie ale blazon to je:).  virusy nie su odpadove proteiny :)  A mozu preskocit zo zvierat na ludi.  Ale staci,  mas tam hodinu nezmyslov,  skus teda povedat co teba z toho oslovilo a co povazujes za plausibilne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 17 hodinami, tyso napísal:

nie ale blazon to je:).  virusy nie su odpadove proteiny :)  A mozu preskocit zo zvierat na ludi.  Ale staci,  mas tam hodinu nezmyslov,  skus teda povedat co teba z toho oslovilo a co povazujes za plausibilne.

heheh nebol blázon. jeho majetok sa pohyboval cca 8 miliónov :biggrin: 

som porušila zlaté pravidlo, pozriet kolko si ten onen dotyčny naškrabal, mea culpa . ono pomylili ma tie herpes vírusy, je známe ze nimi sa neinfikujeme, presnejšie niektoré skupiny v sebe nosí  uz značná čast populácie od útleho detstva , čize oni len prepuknú . alebo nemusia prepuknút. ale z jeho strany sú to len polopravdy , ked som si prečítala blizšie. :smile1:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 19 hodinami, electric blue napísal:

@game tento odborník na vyzivu zomrel v r. 2013 .takze to nie je ziadny anti covidista :biggrin:

v tomto  prípade je úplne jedno, kedy zomrel, pretože som vôbec nemyslela na covid... ten jeho elaborát je všeobecne o vírusoch, a ako úplne prvé mi po jeho vyhlásení "všetky vírusy sú dobré" napadlo 18 miliónov obetí veľkej španielskej chrípky roku 1918 a 1919.
a ich pokračovanie - ázijská chrípka s cca 1,5 mil. obetí r. 1957
a hongkongská chrípka s cca miliónom obetí po celom svete r. 1968.

až teraz sa pridáva covid, v ďalšom storočí, ale na nešťastie za masívnej pomoci internetu si zo všetkého robia prdel konšpiratívni anonymní vševedkovia - koľko mal peňazí, je irelevantné, že motal ľuďom mozgy, je horšie.
celý net je plný podobnými pánmi a dámami.
ako sa už posledných pár rokov preberá od jednej akejsi americkej lekárky článok, ktorým je zrazu plný internet, že španielsku chrípku roku 1918 spôsobilo celoplošné nútené očkovanie a odvolávanie sa na očitých svedkov... z roku 1918.

zaujímavé, ako sa takéto správy objavujú zrazu... pred pár rokmi ešte nikto nepísal na nete o veciach, ktoré sú zrazu také všeobecne známe a "to predsa každý vie"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@game aj satan cituje  bibliu ked sa mu to hodí [ ked pokúšal Krista v púšti :smile1:] o to nejde, mna by zaujímaloz ktorych veeckych štúdií vonderplanitz čerpal. k tomu som sa nedopátrala 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

akosi neverím, že žijem v tej istej krajine, kde ľudia, čo motajú hlavy masám, naši sladkí konšpirátori zasa vymysleli túto hovadinu....
to nemôže byť krajina, kde má pomaly každý internet a ľudia chodia do školy a žijú v strede Európy... či môže?
 

Citát

Polícia o 'prekrížených' rukách Čaputovej: Je to znak rešpektu, nie tajných spolkov

Polícia vyvracia hoax o tom, že prezidentka Zuzana Čaputová, predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová a pápež František patria do tajného spoločenstva, ktorého vyznávačom bol aj Adolf Hitler.

Na sociálnej sieti na profile Hoaxy a podvody – Polícia SR reagujú na fotografiu, ktorá sa už niekoľko dní šíri na internete. Zobrazuje Zuzanu Čaputovú a Ursulu von der Leyenovú pri ich spoločnom stretnutí. Ich vzájomné gesto „prekrížených rúk“ má odkazovať na akési spoločenstvo.

„Pre absurdnosť tejto konšpirácie sme neplánovali naň reagovať. Je zjavné, že prezidentka Čaputová nemá ani len prekrížené ruky. Z neverbálneho hľadiska ide o gesto úprimného, vzájomného rešpektu. Keď sa stal súčasťou tohto hoaxu aj pápež a jeho kríž, rozhodli sme sa hoax vyvrátiť,“ skonštatovala polícia. Konšpirátori totiž k fotke prezidentky a predsedníčky Európskej komisie pridali aj fotografiu pápeža. Ten má mať na kríži postavu s prekríženými rukami.
...

fakt, ako sa pýta ten dement nad obrázkom... :doh:

kam to speje.jpg
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/596442-policia-o-prekrizenych-rukach-caputovej-je-to-znak-respektu-nie-tajnych-spolkov/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 4. 8. 2021 at 19:20, Sniper napísal:

Ten fejsbúk by mal niečo robiť, nejaký pacient tam tresne bárjakú hovadinu a do večera to zdieľa ďalších 14500 pacientov. Je to mimoriadne škodlivá sieť.

Ľudia potrebujú "chlieb a hry". Fejsbúk je skvelá hra :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a vlastne toto všetko existovalo aj pred fejsbúkom a celým internetom, len sme to tak nevideli... sociálne siete existovali aj pred internetom :)
internet a fejsbúk a podobné sociálne siete len otvorili dvere ... chcela by som napísať vedeniu a znalostiam, ale hlavne magorom, ktorí sa môžu realizovať... a tí stúpenci, aj tí tu boli, len sme ich tak nevideli, teraz v inkognite sa môžu realizovať všetci, a hrajkať sa, jo :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vždy boli napríklad dedinské klebetnice, existovala bulvárna tlač. Len fejsbúk sa pokúsil zlúčiť dve veci - byť úplne verejný a pritom seriózny a pravdivý. 

To ale nemôže fungovať.:urcitenie:

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, Sniper napísal:

Nikdy nič tak nepomohlo šíreniu konšpirácií ako Facebook. Ten narobil veľa zla vo svete.

netrep....pred fcb boli v prevadzke rozne propagacne rozhlasove stanice stedro platene progresivcama na jednej ci druhej strane opony a aj JPP fungovala lepsie, ako tento vynalez...

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Sikovny chlap mi robi(opravuje 40rocne veci a malo cementu a preto sa tam vsetko rozislo a to musi poopravovat) schodisko aj terasu - ten co pred rokom kupelnu. Ale tie konspiracne teorie sa nedaju pocuvat, ja som doma, vcera robil DPH, lebo on je velmi sikovny aj mu niekedy trosku pomaham, ci co potrebuje, navarim si kavu aj jemu, dnes prvykrat. 

Co nechapem. Rano od 8 do 12 tej je u mne na fuske (dnes bol do 13), ci nejdes do roboty? Ze hej tak to dopracem. Este robi na zahrade. Kde ten chlap najde cas na tie sproste konspiracne teorie?  Ze on to studuje.  Ja som tiez "mladi konspirator" - ze o dvojickach si myslim svoje. Ale ja robim polmesiaca a polmesiaca som len na internete. Pri vsetkom som tak asi vstrede.  Dnes,ale pocuvat konspiratora - co vedeli nase babky, co je normalne rozumne. Pri kave ze podme sa rozpravat o rastlinach, tam sme si rozumeli. Mali rovnake problemy.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Hahahahahahaha :lach:

Keď takíto dezoláti tu "bojujú za slobodu" tak sa nedivme prečo tu vládne taká atmosféra. Kks toto sú už fakt pacienti :lach:týpek určite bude nejaký lazník, čo prvý krát prišiel do mesta :lach: 

https://brainee.hnonline.sk/spolocnost/slovensko/13783573-konspirator-na-podiu-nad-chce-kupit-miliardovu-protilietadlovu-lod-minister-ho-nazval-dezolatom-roka

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a este som zabudol.....

Citát

Kardiológ, ktorý povedal, že ‚nebude plakať na pohrebe‘ pre „sebeckých“ neočkovaných ľudí, náhle zomiera v spánku 2 týždne po treťom očkovaní Covidom

nieco podobne, ako ten antiruskar a jeho "karma"......

https://www.thegatewaypundit.com/2021/11/cardiologist-said-wont-cry-funeral-selfish-unvaccinated-people-suddenly-dies-sleep-2-weeks-3rd-covid-jab/?utm_source=Gab&utm_campaign=websitesharingbuttons

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov