Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

K tomu HAARPu...

 

http://fs5.mojevideo.sk/videos/54481.flv

 

Osobne týmto konšpiráciám neverím, ale zase na druhú stranu prečo nie?

 

Pred dvesto rokmi keby niekto prišiel s konšpiráciou, že vojny v budúcnosti sa budú viesť so vzduchu, jadrové bomby budú schopné zničiť celé armády alebo rakety budú schopné zasiahnuť ciele vzdialené tisíce kilometrov, veril by tomu niekto? Takého konšpirátora by vysmiali a prinajlepšom hodili do väzenia. USA sú stále technologickou superveľmocou a bežní ľudia nemajú ani len poňatia čo všetko môžu mať k dispozícii.

 

Otázne je, preto potom tieto futuristické zbrane nepoužívajú napr v Afganistane, Iráne, Somálsku a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred dvesto rokmi keby niekto prišiel s konšpiráciou, že vojny v budúcnosti sa budú viesť so vzduchu, jadrové bomby budú schopné zničiť celé armády alebo rakety budú schopné zasiahnuť ciele vzdialené tisíce kilometrov, veril by tomu niekto? Takého konšpirátora by vysmiali a prinajlepšom hodili do väzenia. USA sú stále technologickou superveľmocou a bežní ľudia nemajú ani len poňatia čo všetko môžu mať k dispozícii.

Axel, ale to nebol konspirator - ale vizionar.

 

Konspirator by tvrdil, ze Napoleon ovladol Europu napr. preto ze:

  • mu v skutocnosti na tom pomahali UK, pretoze tym podporovali vlastny zbrojarsky priemysel
  • Napoleon uz vtedy mal spominane lietajuce stroje, ktore su navyse aj neviditelne
  • Napoleonova tajna sluzba pozna tajne receptury, ktore primiesava do vody a potravin protivnikov a ti potom bojuju horsie (LSD)
...alebo nieco na ten sposob.

 

To je totiz podstata konspiratorov :thumbsup:

 

A ze HAARP existuje, to vieme. Realita je alebo nudna, alebo prilis nepochopitelna. A tak tam mozeme dosadit cokolvek...kludne mozeme rovnako tvrdit, ze HAARP vyvolava AIDS - a nejaka aktivita spojena s Thajskom by sa mozno nasla.

 

A HAARP je vraj pouzivany. Logicky to vsak nemoze byt nijaka tajna zbran USA - pretoze ak by to pouzili, urobili by to tak, aby to malo nejaky pre nich pozitivny ucinok. Atomky v 1945 tiez nehodili na nejaky zabudnuty ostrov v pacifiku, ale rovno japoncom do zadku. A zo vsetkych tychto pripadov, kde vraj US pouzili svoju zbran maju zisk...nula.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez nie som nachylny verit konspiraciam, ale zahady mam rad :thumbsup:

 

Dalsim udajnym dokladom aktivit HAARPu su podivne svetelne spiraly. Najznamejsia je z

, kde je takisto jedno zariadenie, pozorovane vsak boli aj pri
,
ci
.

 

A tiez niektore podivne mrakove utvary :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hehe.

Podla mna, aj tak za vsetko mozu bhutanci. Teda - to tajne spiknutie, ta prisne utajena skupina bhutancov, co ovplyvnuje svet tisicrocia, ovlada fantasticku techniku a v skutocnosti su za vsetkym, co sa deje.

.

.

.

.

.

.

.

A ze o tom nikto nikdy nic nepocul? Ved o to ide!!! Je to predsa utajene spiknutie. A kedze ovlada cely svet, je utajene vyborne. Preto ani mne nebude predsa nikto verit :thumbsup:

Kabrnaci bhutanci. Toto im vyslo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ina konspiracia> Princa Williama niektori povazuju za antikrista (WILLIAM V = I AM VI VI VI = I AM 666) a diktatora sveta. Su vraj za tym slobodomurari, iluminati, rotschildovci, sionisti a ostatni New World Order-aci.

 

Ini v nom zase vidia noveho Artusa, noveho Krista, spasitela, slnecneho boha Hora (jeho mamu Dianu stotoznuju s bohynou Isis).

 

Narodil sa 21. juna 1982, presne na letny slnovrat. 6x6x6 = 216 = 21. 6.

 

O rok, ked budu v Londyne LOH (ktorych logo, ked sa rozlozi, dava nielen cislovku 2012, ale aj slovo ZION), oslavi 30. narodeniny. V roku 2015, ked bude mat 33 rokov, bude vraj korunovany.

 

:thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

K tomu HAARPu...

 

Osobne týmto konšpiráciám neverím, ale zase na druhú stranu prečo nie?

 

Pred dvesto rokmi keby niekto prišiel s konšpiráciou, že vojny v budúcnosti sa budú viesť so vzduchu, jadrové bomby budú schopné zničiť celé armády alebo rakety budú schopné zasiahnuť ciele vzdialené tisíce kilometrov, veril by tomu niekto? Takého konšpirátora by vysmiali a prinajlepšom hodili do väzenia. USA sú stále technologickou superveľmocou a bežní ľudia nemajú ani len poňatia čo všetko môžu mať k dispozícii.

 

Otázne je, preto potom tieto futuristické zbrane nepoužívajú napr v Afganistane, Iráne, Somálsku a pod.

 

akurat som to video videl na stranke noveho casu ^_^

 

Je stratou casu preklikavat sa spustou odkazov a dvojmetrovymi clankami, ktore clovek najde a vyvratit cely tento nezmysel. Ak vsak Amici maju anteny pri Gakone na Aljaske /a este udajne v Gronsku a Norsku/, nejde mi do hlavy, ako dokazu preniest a nasmerovat energiu na skoro 4000 km vzdialeny zlom pri Japonsku, ked vrstva ionosfery, ktorou sa tu operuje plava niekde od 60 do 500 km nad zemskym povrchom. Tu treba brat do uvahy predovsetkym polomer zakrivenia Zeme. Ibaze by stal typek so zrkadlom niekde na Kamcatke a cakal -_- Nehovoriac o tom, ze na Chile a Novy Zeland by to potrebovali predsa len o cosi viac doladit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Urcite bol nejaky dovod preco bombardovat zemetrasenim aj NZ a Chile - a mudre konspiracne hlavy teraz urcite dumaju, co to bol kua za dovod. Na nieco pridu urcite. A ak nie, budu sa tvarit, ze tamtie zemetrasenia sa proste nekonali a basta ^_^

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemusia to definitivne vztahovat iba na zemestrasenie, HAARP ma sirokospektralne konspiracne vyuzitie. Da sa nim robit zemetrasenie, zapinat a vypinat sopka, menit pocasie a ovplyvnovat mysel ludi. Tiez sa mi zda, ze v poslednom case mi to mysli akosi viac :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HAARP je monštrum na ohurovanie publika, bežných okoloidúcich a získavanie psychologickej prevahy. Pri podrobnejšom štúdiu popisu je to hromada navzájom nesúvisiacich encyklopedických informácií, aby sa nešpecializovaný čitateľ nevedel zorientovať. Plagiát. Anténam som sa venoval pri štúdiu aj v praxi, stačí pozrieť a porovnať konštrukcie s výkonmi a frekvenciami, a usúdiť z toho možnú lokalizáciu účinku. Na smiech, iba čo rušia široké okolie, prípadne vyvolávajú ionosferické a tomu podobné efekty. Zneužívajú k tomu aj Teslove pokusy, ktoré sú tiež nadmieru mystifikované a dezinterpretované. Ak dajaké umelé zemetrasenie, tak podmorský jadrový výbuch.

Pozdravujem známych :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Heeeeeee :niee:

 

Rozkosne :)

Ved vravim, ze ludia su z velkej casti proste banda idiotov. Este chvilku a z Kaddafiho urbia obetneho baranka na oltari zapadneho imperializmu, milujuceho otca vlasti, mudreho vodcu milovaneho celym narodom a z Lybie bude severoafricky raj na zemi. A spolu so Saddamom dostane svatoziaru ubohej obete zapadnych ambicii.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bez dymu niet ohna...

 

...bum...

 

...alebo bez vetra sa ani listok nepohne... :joint:

 

 

edit.

zrejme to mal byť funkčný link, ten tvoj nefunguje.

predpokladám, že niečo takéto:

http://www.aktuality.sk/clanok/185428/hitler-nespachal-samovrazdu-zije-v-argentine-tvrdila-roky-po-vojne-fbi/

 

g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vtedajší šéf FBI J. Edgar Hoover nechal svojich agentov celých jedenásť rokov pracovať na teórii, že Hitler skutočne nafilmoval svoju samovraždu a ušiel z Nemecka.

Takze pracovali na teorii, ktoru im zadal ich sice schopny, no zaroven aj paranoidny sef a je zopar nepotvrdenych "dokazov" na urovni uzreia Elvisa a zopar pripadov, ktore vybuchli.

Listok sa pohol.

Akurat za tym zjavne nebol Hitler.

 

Ale zase...mozno Josif svojho byvaleho spojenca usetril. Ved predsa vsetci vieme, ze ZSSR pomahalo az do uplneho zaciatku vzajomnej vojny nacistom. Komunizmus a nacizmus je jedno a to iste, len prefarbene. Zijuci Hitler by bol len dalsim, aj ked uplne malym, dokazom ukazujucim na tuto konspiraciu dvoch netvorov proti demokracii.

:joint:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Hladal som tento text. Je to uz davno ale o Usamovi som vedel podla mna skor ako po 11. septembri. A to stretnutie malo byt skor, ked uz bol hladany,ale este pred rokom 2000. myslel som si ze to bolo v jednej knihe, dal by som aj ruku do ohna ze to muselo byt z nej(nenasiel som to tam,mozno sa pozriem na papier),lebo v tedy som este nemal internet. Keby to bolo 2005,2006 to by som si uz celkom presne pamatal.

Určité pochybnosti priniesla aj agentúra Reuters, ktorá uverejnila informáciu, že dva mesiace pred útokom sa Usáma bin Ládin stretol so šéfom úradovne CIA v Dubaji, a to priamo v americkej nemocnici, kde si tento známy terorista liečil obličky. Túto informáciu potvrdil aj francúzsky denník Le Figaro, podľa ktorého bol bin Ládin v nemocnici od 4. do 14. júla 2001 a počas hospitalizácie prijal početné návštevy príslušníkov svojej rodiny, prominentných osôb Saudskej Arábie a Dubaja a stretol sa aj s miestnym rezidentom CIA. Americká televízna stanica CBS zasa tvrdila, že bin Ládin, ktorý bol už v čase útoku na zozname najhľadanejších osôb, navštívil 10. septembra 2001 pakistanskú vojenskú nemocnicu v Rávalpindí, a zrejme tam bol aj v čase útokov na New York a Washington. CBS uviedla, že bin Ládin prišiel do nemocnice na dialýzu obličiek, čo si vzhľadom na rozsah jeho choroby vyžadovalo, aby zotrval na nemocničnom lôžku aspoň 24 hodín. Znamená to, že tam mohol byť aj v čase, keď americký minister zahraničných vecí Colin Powell žiadal od Pakistanu jeho zatknutie a vydanie.

 

Ono sa este dost popisalo ze v decembri 2001 zomrel, na oblicky a vselijaky ludia si to vtedy mysleli, pakistanec Musaraf, nejaky Izraelec aj americky sef CIA. Na zvedavcovi si to mozte pripomenut.

 

Ale ine som chcel.

 

http://www.ta3.com/sk/relacie/5_tema-dna/11556_kolko-nas-je-sim-sala-bim-ladin

 

V druhej casti mozte vidiet Samsona. "Americky bezpecnostny analytik". Iny vykvet.Otazka preco bol zabity a nie odsudeny a popraveny? Lebo nebol dolapitelny,sa skryval a bol stvanec. Bol zabity lebo nemal spravodajsku hodnotu a uz bol neuzitocny. Dalej ze bol zosobnene zlo v jednoduchom americkom mysleni. Ale vyvracacom konspiracii by sa pacil spomenul aj Elvisa a ze Gagarin este stale kruzi na obeznej drahe. Ako je skvely.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono sa este dost popisalo ze v decembri 2001 zomrel, na oblicky a vselijaky ludia si to vtedy mysleli, pakistanec Musaraf, nejaky Izraelec aj americky sef CIA. Na zvedavcovi si to mozte pripomenut.

uz to potvrdili aj jeho vlastni, aj ked konspiratori s tym problem mat urcite nebudu

Al-Káida potvrdila smrť Usámu bin Ládina

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov