Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

zakladna axioma mladeho konspiratora je neverit vobec nicomu Obrázok

 

osobne neverim napriklad, ze zavadzanie slova rúška, v nesklonnom tvare, ktore lieta vo vsetkych masmediach, nie je riadene zo zahranicnej centraly, za ucelom poskodit pokladnicu slovenskeho jazyka

len ma prekvapuje, ze sa Matica voci tomu este neohradila

http://slovnik.juls....=utf-8&oe=utf-8

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pripomenula som si jednu debatu, a postnuté linky, konkrétne tento :lol:

je to rozhodne veľmi konšpiratívne a inšpiratívne, a spolu s fotkami a umiestnením domu dokonale lepšia informácia ako tá predchádzajúca o tajnom dome na predmestí hlavného mesta austrálie, ktorý je vymazaný aj z google ...

 

tajné schôdzky mocných pôsobia vždy inšpirujúco ... bilderbergovci sú lepší a prítomnejší ako deviati mudrci zo šambaly ...

mocní a bohatí chcú byť mocnejší a bohatší, len či aj múdrejší :)

 

Co se na jednání Bilderbergu probírá, není určeno pro veřejnost. Kdyby informace unikaly do médií, účastníci schůzek by na nich nemohli mluvit otevřeně ...

 

To potvrdil i ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, který se zúčastnil zatím posledního setkání Bilderbergu mezi 5.-8. červnem v americkém městě Chantilly. "Bilderberg je setkání velice zajímavé, probírají se tady různé problémy na světě, ale to vždycky za předpokladu, že se o tom nemluví. Je to soukromé setkání bilderbergů

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak prosím, poučenie: legenda a konšpirácie o Šambale ... čítať a googliť prosím ... spomínam ju už v prvom príspevku

 

 

Šambala sa spomína v rade kníh a je už kdeakde po nete ... podstata legendy je, že Šambala je kdesi v strede Himaláje či za Himalájami kdesi smerom ku Gobi a odtiaľ riadia jej mudrci chod sveta.

jedným z ľudí, ktorí Šambalou žili bol maliar Nicolas Roerich ... svoj pôvod vzťahoval až k legendárnemu normandskému vodcovi Rurikovi, ktorý zrejme stál pri zrode krajiny Rusov

 

čo je Šambala, kto je Roerich a čo robia mudrci zo Šambaly ... daj si námahu a prečítaj si http://*veles-kaylin.blogspot.com/2009/03/cestovatelia-roerich.html

/vynechať hviezdičku samozrejme /

 

Majú veľké vedomosti o Vesmíre, Zemi, ale nechcú veľmi zasahovať do vývoja nás neskôr zrodených. Len niekedy, keď situácia vo svete hrozí zánikom Zeme, alebo keď ľudia nevedia ako ďalej, objavujú sa vyslanci zo Shambaly. Väčšinou pracujú tajne, sú to vedci, hudobníci, literáti, politici, diplomati... Svojím konaním (v našich očiach niekedy veľmi, veľmi zlým) zmenia beh udalostí, prinútiac tak ľudstvo rozhodnúť sa, ako ďalej. Do Shambaly, ako aj do ostatných podobných miest, možno prísť len na pozvanie - ak ho nemáte, môžete ho hľadať, nenájdete.

 

pekný sen. niekto tu je, kto sa o nás stará a vedie nás za ruku. veľmi často to tak nevyzerá, že ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tak ... a na margo marga prípadne Siddhashram, a spomína sa zvyčajne v jednej vete s Agarthou a kútmi sveta, kde sídlia mudrci :lol: hinduisti ho volajú svojimi názvami a tibeťania horou Meru, Kelti to nepoznané miesto poznali ako Avalon ... najčastejšie sa spomína ako Shambala alebo Shangri-La :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

pri čítaní tohto blogu tretia svetová vojna ...

mi napadlo, že takto nejako vznikajú konšpirácie ...

niekto sa nekriticky premŕva na nete v teóriách o samých katastrofických scenároch a presune amerických vojsk a oslabovaní dolára a mayskom konci sveta a veštcoch a pohybe bývalých sovietskych vojsk a afganistane a napíše blog o nevyhnutnej tretej svetovej vojne ...

sme zodpovední za to, ako tu žijeme všetci, ale ...

 

pripomenulo mi to jednu kúzelnú historku, kdesi som o tom tuším už písala ...

 

kedysi pred rokmi časopis plus 7 dní na tretej strane uverejňoval fotomontáže aj s textom, kde si buď z niekoho vystrelili, alebo len niekto s veľkou dávkou suchého humoru napísal o udalosti alebo osobnosti, ktorá práve hýbala politikou ...

prišla ku mne jedna klientka, stará pani, typický príklad okopávania na poli a ukladania peňazí, poznala som ju roky, ale tentokrát žmolila v rukách jedno vydanie plus sedmičky ... nemohla vydržať, aby mi neukázala príslušný obrázok a dodala aj svoj komentár : ja som to vedela, a je to pravda, vždy som to hovorila ... tak som si pozrela, čo vždy hovorila ...

 

v tých časoch sa stal prezidentom Schuster ... a bola tam nejaká návšteva pápeža, či čosi také ... okolo toho kopa rečí, ako bývalý komunista ide k pápežovi ... vtedy to dosť zamestnávalo novinárov ...

no a tá fotomontáž ho ukazovala v biskupskom oblečení, ako mu nejaký veriaci bozkáva biskupský prsteň, a toho sa týkal aj článok plný "vážneho" humoru, že bol tajne vysvätený za kňaza, a komunizmus bol len zásterka a ešte kdečo, už si to nepamätám presne : )

stará pani to zobrala nadobro vážne, nedala si to vyhovoriť, ani som na to nemala čas, len ma nakoniec ešte presviedčala, že "títo tu napíšu vždy pravdu" ... :lol:

 

a viem si predstaviť, ako to so susedou rozoberajú cez plot a konšpirácia sa šíri ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 mesiacmi...

ťažko toto niekam špeciálne zaradiť, lebo je to tak dokonalá domotaná dokomolená nezmyselná všehochuť, že je to priveľa aj na skutočných fajnšmekrov krásnych okrúhlych dokonalých premyslených konšpiračných teórií ... :lol:

 

objav, posúďte, milovníci : sila chaosu

 

ale osvietení budeme všetci zrejme okamžite :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

http://dolezite.sk/Obama_spustil_klimatickou_valku_76.html

 

Zemetrasenie v Chile, zemetrasenie na Haiti, Islandska sopka na dialkove ovladanie, vlna horucav a poziarov v Rusku, zaplavy v strednej Europe, zaplavy v Cine, zaplavy v Pakistane, sucho v Afrike, horucavy na vychode USA, zima na zapade USA. Skratka Obama spustil HAARP a ja sa sam seba pytam, co by si zlo na svete bez tych sk... Americanov pocalo? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž, aj mňa, ale asi bude treba hľadať po nete trochu :)

 

kedysi som zbierala tieto knihy, dlhé roky, písala som tu o tom kdekade, mám strašne veľa kníh, ktoré sa zaoberajú kdejakými konšpiráciami od šambaly po ufo, a spústa vecí, čo je tu kdekade popísaná, je z tých kníh ...

prehrabávať a nájsť v nich jednu konkrétnu vec je mierne nadľudská úloha, tých kníh je minimum dvesto ... proste malá zbierka.

prestala som ich kupovať, keď sa autori nehorázne začali vykrádať, a písal už o veciach, o ktorých nič nevedel, kdekto. čím ďalej boli tie knihy slabšie, až nakoniec nestáli vôbec za námahu

 

tu je jeden link, kde sa spomína šambala, ku koncu stránky, okrem všeličoho iného ...

 

keď na niečo ešte natrafím, dám to sem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

včera som čítal rebríček najznámejších konšpiračných teórii

 

1. Útok na WTC, 11. september 2001 - Podľa niektorých konšpirátorov si USA nechali Dvojičky zničiť sami, aby mohli viesť vojnu. Tá mala mať cieľ dostať sa k zásobám ropy na Blízkom východe, čo sa im v prípade invázie do Iraku podarilo.

 

2. Útok na Pearl Harbor - Konšpirátori však tvrdia, že britské vojenské informačné toky, ich americkí kolegovia a dokonca aj prezident Franklin Roosevelt o útoku vedeli v predstihu, a nič neurobili. Potrebovali to vraj ako reálny dôvod, prečo vstúpiť do vojny po boku spojencov.

3. Nový svetový poriadok/rád (New World Order) - konšpiračná teória o novom svetovom poriadku/ráde je postavená na tom, že skupina veľmi vplyvných ľudí, skupín, elít, riadi svet. Vlády sú v jej rukách a ako s bábkami nimi manipuluje, aby kontrolovala svoje aktivity. Podobne je na tom hospodárstvo. Podľa teórie Nového svetového rádu sú médiá len hlasnou trúbou týchto mocných, aby zvyšok sveta držali v nevedomosti, aby si nevšímali realitu. Táto skupina „vyvolených“ mala vyvolať viaceré vojny, aby si upevnila postavenie. Má ísť o medzinárodných bankárov, ropných magnátov, farmaceutické koncerny, nadnárodné korporácie, dokonca niektorí tvrdia, že tam patrí aj kráľovná Alžbeta a jej rod Windsorovcov, politickí lídri najväčších mocností a podobne.

 

4. Smrť princeznej Diany - Konšpirátori sú presvedčení, že ju dala zabiť britská tajná služba, pretože mala byť tehotná s Al-Fayedom a pre kráľovskú rodinu by to bolo neprijateľné.

 

5. Atentát na J. F. Kennedyho -

 

6. Pôvod globálneho otepľovania - Jednoznačne tvrdia, že je to propaganda, aby vlády mohli zvyšovať dane, výskumníci zaoberajúci sa klímou a jej zmenami mohli čerpať nemalé financie a pod. V podstate, je to údajne len biznis.

 

7. Dôkaz existencie mimozemšťanov a UFO - 2. 7. 1947 našli pred rančom v Roswell v Novom Mexiku trosky neznámeho predmetu z ľahkého kovu. Objav sa po istom čase podarilo ututlať. Mnohí sú presvedčení, že išlo o UFO. Americká armáda neskôr vyhlásila, že išlo o vojenský pozorovací balón a že reči o mimozemšťanoch sú klebety Konšpirátori v tom majú jasno – armáda klame!

 

8. Pristátie Apolla na Mesiaci - Konšpirátori si však myslia, že to bolo celé len dobrý herecký výkon a jeden film, ktorý premietli svetu. Viacerí konšpirátori sú presvedčení, že to bolo len zinscenované NASA a inými organizáciami.

 

9. Protokoly sionských mudrcov - Údajne ide o dielo, ktoré opisuje plány Židov na ovládnutie sveta. Svetovláda Židov, to je jedna z vôbec najrozšírenejších svetových konšpirácií

 

10. CIA a Usáma Bin Ládin - Konšpirátori sú presvedčení, že bol cvičený CIA a táto organizácia ho aj financovala v boji afgánskeho ľudu proti Sovietskemu zväzu. Dokonca so CIA vraj stále spolupracuje. Prednedávnom toto podozrenie vyslovil aj kubánsky vodca Fidel Castro: „Kedykoľvek chcel Bush vyvolať strach a urobiť veľký prejav, vynoril sa bin Ládin s prípravami na to, čo všetko sa chystajú vykonať.“

zdroj

 

daktoré sa zhodujú s prvým príspevkom a daktoré nie ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ha ! ale podstata tam je ;)

a v tom prvom príspevku sú pozbierané najsupernejšie konšpirácie hlavne z kníh za posledných nejakých dvadsaťpäť či koľko rokov,

aj totál zarytý konšpirátori musia občas meniť repertoár ;)

 

alebo sa zaoberať širokým spektrom, to robí väčšina, síce poznám jedného, ktorému už deväť rokov stačí WTC ... ;)

 

ale podstata je rovnaká, ako pozerám ;)

 

 

bože, ako ja milujem konšpirácie, bez nich by bol svet sivý a pochmúrny ... sem s nimi ! ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

hľadala som niečo úplne iné ... ale toto prichádza aj samo :)

 

orgonit v tv

 

kupčí sa s ním, vyrába sa, niekto na tom zarába, že nasype železné piliny do formy ...

amulet ako amulet ... ľudia vždy hľadali a kupovali ochranu pred kdečím

dnes sa už neverí na kopu vecí, na ktoré sa verilo kedysi ... omamuje sa teda orgonitom a železnými pilinami

 

svet napreduje ... asi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samozrejme ... naplánovali :hahaha:

nič nové pod slnkom

toto sa začalo rozprávať už po pár dňoch, tí odvážnejší, a po týždni -dvoch, keď začalo byť vidieť, že sa režim zmení, pracovníci sedeli v zime počas generálneho štrajku hodinového / lebo aj kuriči štrajkovali a vtedy bol studený november / a vyprávali príhody o tom, kto každý a v ktorej krčme a v ktorej dedine o tom vedel dopredu, že tu bude zmena a že je to naplánované ...

tak neviem, čo sa tu niekto čuduje <_<

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ok idem sem dačo hodiť :)

 

na ZOH 2010 v zápase o 3 a 4 miesto medzi Slovenskom a Fínskom keď dali Slováci gól na 3:1 tak chvíľu predtým dačo rozhodca ukazoval rukou a mňa by zaújímálo čo :) Lebo už som sa stretol z názormi že rozhodca ukazuje Hossovi že má na druhej strane Demitru ale aj stakým že ukazuje Fínskemu obrancovi nech si dá pozor ... a tie dve možnosti sa mi zdajú nereálne :)

 

na tomto videu v čase 3:18 je to čo mám na mysli ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=UdmR8V1kJ7g&feature=related

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Celkom optimisticka statisticka sprava.....co sa tyka rokov:)

 

to teraz znamená, že informator pookrial a začal vyzerať rok 2012 s optimizmom ?! :smilieee:

 

Noooo, mna skor napadla taka konspiracna teoria, ze tridsat rokov budeme jedinou najbohatsou krajinou z byvalej EU a vsetkym "ostatnym" vytrieme zrak, ci ako sa tomu hovori :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto skúsime rozvinúť v Konšpiráciách, lebo to hlboko presahuje konšpirácie konšpirácií ... :)

 

 

a prosím skutočne rozvinúť, lebo táto konpširácia momentálne poráža všetky ostatné ! :smilieee:

 

Slovensko bude o tridsať rokov No.1 ?????

 

ešte zostáva otázka, s čím im vytrieme zrak. a v čom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov