Jump to content

Televízia a televízne stanice, programy

Sniper

Televízia a televízne stanice  

27 members have voted

1. 1. Ako často cez týždeň sledujete TV?

• Každý deň
    • Aspoň 5 dní v týždni
    • Najviac 3-4 dni v týždni
    • 1-2 dni v týždni
    • Prakticky vôbec
  2. 2. Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

• Viac ako 20 hodín
      0
    • 14 - 20 hodín
      0
    • 8 - 14 hodín
      0
    • 2 - 8 hodín
    • Menej ako 2 hodiny
    • Skoro nič
  3. 3. Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

4. 4. Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete? (zahlasujte najviac za 3 možnosti)

Recommended Posts

potomok má väčšinou home office, spravidla má zapnutú čt24 ako šuškavé pozadie, prípadne čt2...
prípadne snooker, keď je...
tv ako také cielene nepozerám celé roky, maximálne čo mi ide za chrbtom, vnímam... v poslednom čase je to history s neskutočným množstvom filmov z i. a II ww
a national geographic v poslednom čase so sériou dokumentovania leteckých nešťastí... morbídna téma, ale rozhodne zaujímavá.

• Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ryan Giggs

90

• Tomáš

87

• game

62

• lopata555

18

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Odkedy mam Prima Cool (cca pol roka), ine stanice už nesledujem. Samozrejme s vynimkou športovych. Vyborne relacie, serialy aj filmy. A vtipne uputavky a grafika. Takto nejak si predstavujem kvalitnu

našla som jednu debatu s jednou producentkou, ktorá mala prsty v x podivných seriálov, relácií a reality show, dnes má sama agentúru, kde produkuje ďalšie podivnosti ... z toho zoznamu, ktorým je dáma

to som si aj ja myslela kedysi, ale kamarátka ma vyviedla z omylu. &je to len na city ľudí, čím si naháňajú sledovanosť. jej kolegyňa má v rodine osobu, ktorá tiež potrebovala pomoc, tiež potrebov

Posted Images

U nas idu v poslednej dobe dve stanice. Rozpravky a ludove pesnicky. Obe ma rada nasa mala. Nechapem, ale ludovky radsej pocuva ako klasiku. Aj si tancuje pri nich. :) 

• Haha 1
  • 3 months later...

Ludovky su vesele, vazna hudba je nudna. V madarsku je ciganska hudba najpopularnejsia. Fuuuu ludia ja mam taku super televiziu ze IPTV to je taka ze echt brutal.

Ale kto predsa len chce vážnu hudbu tak na Barrandove vysielajú pravideľne koncerty Andrého Rieua z Viedne. Mne dáva tá Senzi dobré tipy na ľudovky lebo všetky kapely nepoznám a nie všetci hrajú tak aby sa mi to páčilo takže si vždy opíšem názov a stiahnem si to. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• Tomáš
      By Tomáš
      Jedná sa o pozemné vysielanie cez anténu, ktoré sa prednedávnom menilo z analógu na DVB-T a teraz sa znova mení na DVB-T2 kvôli uvoľneniu frekvencie pre 5G internet. Je to podobné ako keď sa fórum viackrát presťahuje a treba sa znovu registrovať už to nedotiahnu všetci. Tu sa stalo to isté: Už pri prvej zmene z analógu na DVB-T si mnohí zriadili káblovky, satelity, či iné alternatívy príjmu. Tým pozemný vysielateľ stratil percentá divákov, pri druhom prechode že si ľudia znova musia meniť setopboxy či televízory samotné, už donútilo ešte viac ľudí si zriadiť alternatívu. Týmto dosiahli len to že na slovensku sleduje TV cez anténu už necelých 20% čo spôsobilo najprv odchod Markízy aj s jej tromi programami. Nedávno nasledovala TA3. Proste televíziám sa už neoplatilo platiť veľké sumy za pozemné šírenie kde si vypočítali že lacnejšie je prísť o tých pár divákov ako platiť za to šírenie. Čo si o tom myslíte má to vôbec budúcnosť v dnešnom internetovom svete? Mnohí už televízor samotný ani nepoužívajú lebo všetko sledujú cez počítače či tablety a televízory samotné už začínajú byť smart t.j. už majú prehliadač, netflix, youtube, podporujú pripojenie počítača, aj iných vecí cez bluetooth či wifi takže aj televízor samotný bude onedlho minulosťou keďže aj z televízora sa stáva akýsi inteligentný pc monitor...
    • Tomáš
      By Tomáš
      Ešte tu nemáme tému o reláciach tak ju otváram. Pod pojem relácie patria napríklad: súdna sieň, reflex, teleráno atď... Ktoré sú tie vaše naj a prečo?
    • RoSo
      By RoSo
      Keď som sa vrátil na Slovensko, ako keby som dostal po papuli. Terminal v Bratislave je malý, skľučujúci. Potom mestská doprava. Autobusy staršie ako ja. A najviac ma dorazila vlaková stanica. To je hádam zlý vtip. Nevraviac o toaletách, ktoré smrdia ako keby to bola maštaľ. Takto sa prezentuje hlavné mesto?
      Ako je na tom autobusová stanica na Mlynských Nivoch? A ako to vyzerá v iných mestách?
    • Janka R
      By Janka R
      je ich strašne veľa - určite:) ale máte nejaké tipy? treba mať nejaký podmazík ak je človek pri pc. rada počúvam oldies, chillout...
    • Sniper
      By Sniper
      Sledujete nejaké reality show?
      Ja osobne nie, a tie uputávky v médiach mi už pijú krv. Najmä Vyvolených je plná riť, teraz som čosi zavetril o nejakom milionárovi pre nevestu či čo... :lol:
      Superstar nedávno skončila, vraj to už nebolo také dobré ako vlani :)

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy