Skočiť na obsah

Televízia a televízne stanice, programy


Sniper

Televízia a televízne stanice  

27 členovia hlasovali

  1. 1. Ako často cez týždeň sledujete TV?

    • Každý deň
    • Aspoň 5 dní v týždni
    • Najviac 3-4 dni v týždni
    • 1-2 dni v týždni
    • Prakticky vôbec
  2. 2. Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

    • Viac ako 20 hodín
      0
    • 14 - 20 hodín
      0
    • 8 - 14 hodín
      0
    • 2 - 8 hodín
    • Menej ako 2 hodiny
    • Skoro nič
  3. 3. Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

  4. 4. Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete? (zahlasujte najviac za 3 možnosti)



Odporúčané príspevky

potomok má väčšinou home office, spravidla má zapnutú čt24 ako šuškavé pozadie, prípadne čt2...
prípadne snooker, keď je...
tv ako také cielene nepozerám celé roky, maximálne čo mi ide za chrbtom, vnímam... v poslednom čase je to history s neskutočným množstvom filmov z i. a II ww
a national geographic v poslednom čase so sériou dokumentovania leteckých nešťastí... morbídna téma, ale rozhodne zaujímavá.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ale kto predsa len chce vážnu hudbu tak na Barrandove vysielajú pravideľne koncerty Andrého Rieua z Viedne. Mne dáva tá Senzi dobré tipy na ľudovky lebo všetky kapely nepoznám a nie všetci hrajú tak aby sa mi to páčilo takže si vždy opíšem názov a stiahnem si to. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Majú byť zakázané všetky stanice pre tých, čo si myslia, že sú strašne vtipní, keď píšu jak sedláci z lazov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem či sa rušia stanice ale volačo tam špekulujú, že chcú zoštátniť. veď to štátne aj je. Zrušili koncesionárske, tak peniaze nemajú, a nemajú ani za majiteľa bohatého Haščáka ako tie súkromné TV. Ale vraj politici že si to zoberu a budú propagandizovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vraj je malo Orbana a Danka v TV,  neboj,   budes ma diskusie dalej, len bude Fico diskutovat s Blahom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte mi ostáva JOJ24 lebo tí sú tiež cez anténu voľne. Akurát TA3 a Markíza zdrhli do platených ponúk.

pred 8 minútami, tyso pridal:

budes ma diskusie dalej, len bude Fico diskutovat s Blahom.

Pri jedení klobásy a slaniny to je asi aj jedno... Ja ich len rád počúvam ale pre ludí ajtak nikdy nič nespravia. Ale všimol som si že v mnohých diskusiách koalícia odmieta účasť.

Obsahovo že politické diskusie ak mi nechajú som rád ale dúfam že aj nemecké krimiseriály, a francúzske krimi filmy, a také to všetko ostane dúfam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ostane, aj viac Senzusu bude.   Politicke diskusie ostanu, len tam nebudu tie spiny zapadniarske.  Ani ziadni divni liberali

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 15 minútami, tyso pridal:

aj viac Senzusu bude

Toto ma potešilo. Aj keď tá kapela už ani neviem či funguje lebo už aj poumierali a tak. Ale proste niečo na štýl Otto Weiter Show, Kapura, nejaké ľudové zábavy ale zase to má skôr Senzi TV a tiež je v platenom. Mohli by viac dať do toho voľného cez anténu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov