Skočiť na obsah

Televízia a televízne stanice, programy


Sniper

Televízia a televízne stanice  

27 členovia hlasovali

  1. 1. Ako často cez týždeň sledujete TV?

    • Každý deň
    • Aspoň 5 dní v týždni
    • Najviac 3-4 dni v týždni
    • 1-2 dni v týždni
    • Prakticky vôbec
  2. 2. Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

    • Viac ako 20 hodín
      0
    • 14 - 20 hodín
      0
    • 8 - 14 hodín
      0
    • 2 - 8 hodín
    • Menej ako 2 hodiny
    • Skoro nič
  3. 3. Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

  4. 4. Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete? (zahlasujte najviac za 3 možnosti)



Odporúčané príspevky

nuž tak info pre LEGa :lol: :

 

keď som doma sama, ani ma nenapadne zapnúť tv...

je v obyvačke spolu s pc, preto keď tv niekto zapne, ide v pozadí ... nevenujem mu mnoho pozornosti, len keď je tam práve niečo mimoriadne zaujímavé, tak chvíľu ...

ide mi na nervy, keď niečo robím na počítači a niekto na mňa furt vykrikuje : pozri! ... vraždila by som :) ... keby som chcela pozerať tak pozerám ...

okrem toho keď už pozerám, tak v prvom rade dokumenty, čiže všetky možné Discovery prípadne Spectrum, oveľa menej Eurosport, výnimky z iných tv staníc sú seriály NCIS a CSI ale aj tomu venujem stále menej pozornosti, už nie sú také pútavé...

v poslednom čase vyhráva Discovery civilisation ... dokonca po polnoci mu zvyčajne venujem posledné dva týždne takmer plnú pozornosť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred takymi 5-6 rokmi by to bolo uplne ine ale teraz pozeram telku tak max ked som niekde na navsteve kde je pustena :lol: a to mi tu na nu v izbe akurat sada prach, tak ale musim uznat ze ked sa hraju MS v hokeji tak si pozrem, alebo nieco speci zaujimave, alebo teraz ako som bol chory a uz ma nebavilo cumet len do pc

ale inac je puste velmi sporadicky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako často cez týždeň sledujete TV?

1-2 dni v týždni

Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

Skoro nič

Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

Viac ako 10

Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete?

iné

 

 

:lol: som rad, ze uvadzate info, ale zase netreba zabudat zanechat aj presny zaznam o hlasovani, ze mobilny telefon

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- Prakticky vôbec (väčšinu týždnňa som na intráku a doma len ak naozaj niečo dobré je a nezabudnem)

 

- Skoro nič (teda ak sa myslí aktívne - lebo ak by sa malo rátať, že ležím pred tv hoc aj vypnutou a ťukám si do notebooku... :lol: )

 

- 2-4

 

- Markíza

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prakticky vobec

 

Skoro nic

 

Ziadnu

 

Dala som ze ine, lebo ked uz aj nahodou zapnem telku tak kuknem akurat daku kreslenu rozpravku (teraz si nespomeniem nazov stanice) alebo ked vari na tv paprika ( :lol: ) taky jeden kuchar zrovna, tak to si tiez kuknem, inak nic nepozeravam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže ja TV nesledujem prakticky vôbec a ak hej tak len veľmi málo, max. hodinu (Srdcové záležitosti :lol: Simpsonovci :) :) )

Mmomentálne nesledujem pravidelne ani jednu stanicu, kedysi TA3 ale odkedy sme zrušili káblovku tak už ani TA3. No a keďže po strihnutí káblovky moc toho nezostalo tak ťažko povedať čo sledujem ak sledujem. Raz za čas Markízu, raz za čas STV1 alebo STV2, raz za čas ČT1. Označil som STV2, v utorok pozerávam Bingo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ako často cez týždeň sledujete TV?

Každý deň. Smutné, ale je to tak

 

Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

2-8 hodín.... Väčšinou tak 3

 

Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

Viac ako 10.... vlastne všetky

 

Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete?

Markíza. Dobieha ju Spektrum

 

/Toto je staréé už rok :lol:. Novinky : Telku sa už snažím menej pozerať, pozerávam VH1, Eurosport, Markízu a Spektrum len keď tam je o cestovaní :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Ako často cez týždeň sledujete TV?

Kedze chodim na vysku a nemam tam telku, tak ju sledujem len ked som doma (to znamena: cez weekendy)

 

 

Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

No ked uz telku kukavam, tak podla toho co bezi... ale tak 3-4 hodinky max (ale ked je olympiada, to som cely den :lol: )

 

Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

Viac ako 10 - sledujem skoro vsetky stanice co mame (asi 34)

 

Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete?

Najradsej sledujem sport - takze Eurosport a Galaxie... dalej dokumenty! no a inak zo SK programov vedie asi Markiza

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako často cez týždeň sledujete TV?

každý deň

 

Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

menej ako 2 hodiny

 

Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

2-4 (Markíza, STV1, STV2)

 

Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete?

Markíza

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Hodim to sem. Ako je mozne, ze som cez spolocnu televiznu antenu naladil okrem klasickych styroch slovenskych programov aj CT1, CT2, Primu, Spektrum, Film +, Sport 1 ? Nie zeby som sa stazoval :lol: . Ale aj tak by ma zaujimalo, ako je to mozne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RoSo

S niečim podobným som sa už stretol v bytovke, kde bola zavedená káblovka. Signál káblovkou šírených staníc dokázali zachytiť aj tí, čo ju nemali zavedenú. Stačilo, že si umiestnili anténu pri stene, za ktorou boli vedené káble. Mohlo by to byť podobne aj v tvojom prípade.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

TV nesledujem prakticky vôbec,

koľko hodín denne - skoro nič, sú dni keď TV nepozerám vôbec.

sledujem 2-4 stanice,

väčšinou ČT1, ČT2 a STV2.

 

TV zapínam hlavne pri zriedkavých športových udalostiach (majstrovstvá sveta, olympiáda), ani tie však nesledujem úplne celé. občas sledujem filmový klub na ČT2 alebo STV2, niekedy si pozriem aj denné spravodajstvo - televízne noviny. pár rokov dozadu som sledoval i niektoré seriály - Simpsonovci, South Park, Red Dwarf, no nie pravidelne.

 

edit1: a Colombo! : )

edit2: ako decko som sledoval zábavno - súťažnú reláciu Šest ran do klobouku. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takych 5 dni do tyzdna..cez tyzden len malokedy kedze som v skole, no cez vikend pozeram nieco vzdy

2-8hod..aj ked skor sa moje cisla pohybuju okolo spodnej hranice :lol:

asi takych 4-7 programov

najcastejsie: JOJ..aj to len kvoli tomu, ze davaju moje oblubene CSI :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov