Skočiť na obsah

Televízia a televízne stanice, programy


Sniper

Televízia a televízne stanice  

27 členovia hlasovali

  1. 1. Ako často cez týždeň sledujete TV?

    • Každý deň
    • Aspoň 5 dní v týždni
    • Najviac 3-4 dni v týždni
    • 1-2 dni v týždni
    • Prakticky vôbec
  2. 2. Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

    • Viac ako 20 hodín
      0
    • 14 - 20 hodín
      0
    • 8 - 14 hodín
      0
    • 2 - 8 hodín
    • Menej ako 2 hodiny
    • Skoro nič
  3. 3. Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

  4. 4. Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete? (zahlasujte najviac za 3 možnosti)



Odporúčané príspevky

spolupráca J@J s Primou je čoraz bližšia

Jojkárske seriály sa objavujú na Prime a J@J PLUS sa čoraz viac svojou štruktúrou podobá na COOL

Simpsonovci, FamilyGuy a teraz už aj Futurama

 

V blízkej budúcnosti plánuje Joj Plus nasadiť aj seriály ako Nezvestní (Lost), Prison Break: Útek z väzenia (Prison Break), Dexter, Lie to Me (Klamári), Ako som spoznal vašu mamu (How I Met Your Mother) či Californication.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako Cool to nikdy nebude. V prvom rade by mali začať od toho, aby to čo vysielaju, vysielali v rovnaky čas. Niektore serialy maju počas svojej existencie na obrazovke viackrat zmenenu vysielaciu dobu. A ani sa to neunuvaju oznamiť. Človek sa to nedozvie ani z EPG, ani z netu ani z teletextu. Nehovoriac o reprizovani niektorych serialov na druhy deň skoro rano, keď 2 tyždne to reprizuju v ten isty deň a čas, potom 3 epizody nič, potom ďalšiu ano, zase nič... Človek ktory by chcel niečo sledovať pravidelne, ma proste z neznamych pričin smolu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je pruzne prisposobovanie sa peoplemetrovym prieskumom sledovanosti. Inak povedane, televizie maju divaka za cvicenu opicku :dalbysomsi: Odkedy som si naladil stanice Unitel Classica, BravaHD a iConcerts, ani nic ine nepozeram, sice si priplatim, ale ostatne kanaly /teraz to myslim v pravom zmysle slova/ mi mozu byt ukradnute :(

 

A hej, cely ten moj prispevok znie ako ta fraza zo zlej reklamy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je pruzne prisposobovanie sa peoplemetrovym prieskumom sledovanosti.

 

Ano iste. Jednu epizodu divaci sleduju, potom par ďalšich nie, potom zas 2 epizody ano... :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

taká dôležitá správa, že som nad dumaním, do ktorej témy ju vlastne dať, strávila pekných pár minút ... !

najhorúcejšími kandidátmi boli:

téma o TV a TV staniciach - táto,

téma o Obľúbených tv seriáloch , ale tam by toho tuším bola škoda ...

 

tak teda :D :

 

v upútavke som náhodou začula neuveriteľnú správu :

- TV Markíza bude mať 15 rokov.

- okrem toho bude mať ďalší Deň otvorených dverí

- okrem toho všetky celebritky tejto úchvatnej inštitúcie budú tam a budú podpisovať tričká a pamätníčky a návštevníci môžu odpadávať, že ich vidia na vlastné oči ...

- ale ! : naživo / naživo! / tam v ten slávny deň budú priamo v TV MARKÍZA dvaja neuveriteľní hostia, ako bonus - odmena verným divákom za sledovanosť sladkobôľnych telenoviel : predstavitelia Šeherezády a Onura ! naživo !

 

no nebežte do tv markíza !!!! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V Austráli prišli vedci na ďalšiu zásadnú životne dôležitú vec, hodina pred televízorom nám skracuje život až o celých 22 minút a 0 sekúnd ... ešte nech prídu na to ako je to z PC a robotou :D

 

zdroj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ktovie čo hovoria austrálski vedci na znižovanie IQ ... či to neskúmali ? :D :)

 

televízne stanice sa prekonávajú, zakaždým sa niektorej tv podarí znížiť nádejné IQ národa, aj toho dorastajúceho :

nestačí, že za tridsať strieborných predajú deckám zvučku na reklamu, ktoré je už dávno pasé, predajú aj samotného večerníčka ... trebárs do zabudnutia, deťom stačia telenovely, večerníček len keď dospelí dopozerajú ... či ako to bude vlastne ?! :)

Večerníček na Jednotke ustúpil telenovelám

 

 

Slovenská televízia posunula začiatok spravodajského bloku na 19:15. Večerníček išiel na Dvojku.

BRATISLAVA. Slovenská televízia pokračuje v zmenách vo svojej programovej štruktúre. Ďalšou z nich je presun detského Večerníčka na Dvojku. Vysielať ho budú o pol siedmej.

 

„Obľúbený Večerníček, ktorý minulý rok oslávil svoje 45. výročie, dostal na obrazovkách Slovenskej televízie jeden priestor a jeden stabilný vysielací čas,“ napísal médiám Richard Šümeghy, hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska.

Jednotka tento týždeň v rovnakom čase vysiela nemecké romatické seriály Doktor z hôr a Sila lásky. Spravodajský blok začína už o 19:15 reláciou Slovensko dnes.

Čítajte viac: http://ekonomika.sme...l#ixzz1XC8Kcjlb

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mozno to nebude az taka katastrofa.... STV 2 ma pokrytie 96% obyvatelstva, oproti jednicke s 97%. Takze vacsina ludi, ak bude chciet, bude mat presne tu istu moznost si pustit vecernicek. Teda - pokial rodicia samotni nerozhodnu, ze sa bude radsej pozerat telenovela. Ale tomu uz STV zabranit nemoze...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no o tom píšem ... takto pozreli aj telenovelu, aj večerníčka ... teda dúfam, absolútne neviem, kedy idú telenovely, ani aké ...

teraz bude na výber ... a keď má mama rozpozeranú telenovelu, asi nepustí potomkovi večerníčka ... hm. či pustí ? :)

ach, to je dilema :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a keď má mama rozpozeranú telenovelu, asi nepustí potomkovi večerníčka ... hm. či pustí ? :D

 

Ak je mamina "žhavá" pozerať telenovely, tak bežne niet tej sily, ktorá by ju od obrazovky odtrhla.

Ak niekto bude ťahať za kratší koniec, tak to bude dietko ...

 

... ale predsa len sa môže stať, že aj mamina bude mať "stopku".

Stačí, aby bol v TV hokej, alebo futbal ... a to už bude mať pred televízorom vyhradené miesto hlava rodiny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

same stereotypy....decko na vecernicka dlabe a futbal kukam ja... :D

 

Vecernicky su nostalgiou generacie 30+..dnesne deti maju velky vyber nejaky Bobik i Klincek s Matom ich nechava chladnych /skusobna vzorka..moj potomok + 1ks synovec, 2 ks netere/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes cca 9:40 na Jojke. Uputavka na epizodu zo Stratenych duši. S textom a slovnym doprovodom "Stratene duše, dnes o 10:15". O 10:00 prepnem späť na Joj a samozrejme serial už bežal. Asi im idu dopredu hodinky.

 

Tomu sa hovori "zaleži nam na divakovi"...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Najviac sledujem iné stanice, ale najradšej sledujem asi STV. Pri STV mám istotu, že:

  • nebudú ma nasierať nekonečným prerušovaním filmov a relácií reklamami
  • nebudú ma vytáčať s meškajúcim programom aj o 15-20 minút oproti tomu čo je v programe
Zistil som, že tieto dve veci ma neskutočne začali vytáčať, pri STV sa mi to nestáva.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel,

 

Zo spominanych dovodov preto standartne tv programy nepozeram vobec :)

Pretoze ak si chcem pozriet to co ja chcem, kedy chcem, s prestavkami, ktore si sam vyberiem...vlastne nemam na vyber. Cize aj serial, ktory bezi v telke si radsej pozriem z HDD - pretoze na zvaro nebudem vybiehat podla reklam, ale podla chuti :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja tie naše komerčne nesledujem tiež. S vynimkou tej spominanej nedele rano na JOJke. To je čas, kedy tam idu celkom fajn serialy. Predtym Life Unexpected, Klamari a teraz spominane Stratene duše. V nedeľu zvyknem od rana vylihovať v posteli, tak nejak 3 hodinky dokažem prežiť aj s reklamami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jedna z tv, neverejnoprávnych, zrejme úplne na dne a bez peňazí, chúdatko : (

našla som jej program na dnešný večer, nerobia si starosti s programom, to je len dnešok, príjemnú zábavu :)

 

post-3-0-80579900-1320951601.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov