Skočiť na obsah

Televízia a televízne stanice, programy


Sniper

Televízia a televízne stanice  

27 členovia hlasovali

  1. 1. Ako často cez týždeň sledujete TV?

    • Každý deň
    • Aspoň 5 dní v týždni
    • Najviac 3-4 dni v týždni
    • 1-2 dni v týždni
    • Prakticky vôbec
  2. 2. Koľko hodín denne strávite pred bedňou?

    • Viac ako 20 hodín
      0
    • 14 - 20 hodín
      0
    • 8 - 14 hodín
      0
    • 2 - 8 hodín
    • Menej ako 2 hodiny
    • Skoro nič
  3. 3. Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?

  4. 4. Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete? (zahlasujte najviac za 3 možnosti)



Odporúčané príspevky

Dala som prakticky vôbec, menej ako 2 hoďlky, 2-4 obľúbené programy (stv2, ct2, discovery, vh1), najviac asi stv2

 

U mňa to nie je celkom jednoznačné, niekedy aj mesiac-dva nezapnem telku vôbec, niekedy si vycheckujem na csfd v TV programe nejaké dobré filmy (najmä európske kino na stv2, potom film. klub ct2), ako často kukám telku závisí od toho ako často som doma, triezva a či ide niečo dobré na stv2, čt2, na ostatných programoch kukám len keď ide niečo výnimočné, lebo ma strašne irituje ten idiotský slovenský dabing a nekonečné reklamy. Jo, ešte keď ma napadne a som o tom čase doma, rada si pozrem vedomostné súťaže, v tomto som taký dôchodca, strašne to je dobré :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na filmovom klube, vecernom kine atd.... som frcal kedysi, tam davaju velmi dobre filmy lenze ked som cez tyzden na private bez telky tak to uz vobec nepozeram.

 

Vedomostnych sutazi je dost pomenej ako kedysi a najviac ma mrzi ze uz nechodi Riskuj na Nove s Janom Rosakom, ktory to uvadzal a bol to asi najlepsi moderator v tychto vedomostnych sutaziach co som kedy videl.

Este AZ kviz je super.

 

Pozeravali ste niekto taku detsku/mladeznicku relaciu s nazvom Hip-Hap-Hop ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozeravali ste niekto taku detsku/mladeznicku relaciu s nazvom Hip-Hap-Hop ?

Nie phersu, my na takéto veci nemávame čas.

 

 

V poslednej dobe pozerávam viac TV. Najmä ak ide nejaký akčný krvák, alebo horror ale aj komédia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Od októbra mám nový satelit, tak skoro každý deň - pred spaním. Kým poprepínam všetky programy tak to mi trvá lebo ich je veľa.

 

Väčšinou pozerám discovery Science, TA 3, AXN Sci-fi. Občas nejaký film /aj dokument/ keď ma zaujme. A v nedeľu Srdcové záležitosti (- to je super show.)

 

Keď som bola mladšia, pozerávala som iba Star Gate, Star Trek - mali sme málo programov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ten žeberson čo to rozhodoval

po každom koši zapískal a ukázal že kôš platí

sa tváril ako Dr. Marcus Merk vo finále ligy majstrov

 

dnes na Markíze

 

20:10

Rafťáci

 

22:25

Nemilosrdná spravodlivosť

steven segal

 

do mačky mačacej,

filmy čo by dokázal kúpiť 15-ročný roznášač novín za mesačný plat a

sledovanosť budú mať jak keby dávali Titanic zároveň s kinami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Uz ma seru tieto trapne slovenske serialy vsetky!!! :lol: To aj niekto ten odpad pozera???

 

Cely debilny Panelak, Susedia a podobne kraviny su pomaly kazdy den o 20tej ... a vrchol vsetkeho ze pomaly jedina vec co sa dalo cez tyzden po veceroch pozerat boli CSI kriminalky, a este aj toto premiestnili az za stupidny Panelak! Je toto vobec normalne?

 

Ah jaj... Slovenske televizie - UVEDOMTE SA!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Cely debilny Panelak

Opravujem ... Panelak je super :lol: s jeho zaradenim do kategorie odpad som sa riadne unahlil a teraz to pravidelne sledujem, lebo sa jedna podla mna o najvydarenejsi slovensky serial vobec! :) Takze uznavam ze som sa mylil a svoj nazor menim :)

 

 

nooo a ked uz som tu - na Jojke zacal chodit Kutiyl sro - to co je preboha za sracku! Ved to je otrasne nieco, ako si niekto celu "herecku" karieru moze zalozit na tom ze sa hra na Madara a vsetci ho za to zeru? Tak toto ja nepochopim a Andyho Krausa vazne nemusim, strasny pako! Viem, viem - je aj scenarista Panelaku, ale tam aspon nieje pred kamerou a mimo sceny, takze to mi absolutne neprekaza!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu informácií v dokumentárnych filmoch, nie všetkých ani zďaleka - v poslednom čase mám pocit, že každý, kto nosí na krku hrču, natočí dokument o bársčom, od skladania motocyklového kolesa na čas až po odpratávanie exkrementov po opiciach v zoo, a to je smutné ... pomaly a iste prestávam pozerať aj dokumenty, na ktoré som pri zavedení digi tv nedala dopustiť...

 

trochu krimi, čo ma baví, ale neveľmi prinášajú nič nové, často sú nudné, a čím ďalej morbídnejšie ... čo mi nevadí až tak, ale niekedy je morbídnosť cieľom, nie príbeh ...

správy z 98 percent katastrofy, nehody, smrť, krádeže a vraždy ... keby vypukla tretia svetová, zo správ sa to dozvieme až medzi smotánkou a športom

 

sem tam film, ale málo, a zvyčajne skutočne dobré filmy v takých nenormálnych časoch po nociach, že to pracujúci smrteľník pozrieť nemôže

 

x krát si tv nezapnem, občas ide v pozadí ako kulisa, so stíšeným zvukom, prípadne ide a ja, čo mám rada ticho, si pustím v sluchátkach nejakú hudbu, aby som vymkla tie pytloviny a rádobyhumor z tv ...

vlastne sa nič nezmenilo od posledného príspevku ... len venujem tv ešte menej pozornosti ... aj keď je zapnuté a ide, neviem, čo tam ide.

 

seriály nepozerám dvadsať rokov, žiadne. a nezačnem celkom určite niečím, čo sa volá panelák, útek z neviemčoho, žena za pultom či bársčo iné. nie.

 

stále zostávajú zakliknuté vlastne dokumentárne kanály, ale čím ďalej tým menej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja takmer cely čas sledovania tv stravim na Discovery a tiež sledovanim športovych prenosov. Uplny top je pre mňa momentalne Ultimate survival na Discovery, toto si nenecham ujsť. A ešte sledujem zabavne relacie na ČT1 (Šipa, Krausa, Donutila...) a filmovy klub na STV2 a ČT2. Naše tv nemaju uroveň, občas sa pritrafi nejaky kvalitny film, aj to väčšinou po polnoci. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pomaly a iste prestávam pozerať aj dokumenty, na ktoré som pri zavedení digi tv nedala dopustiť...

Aj mňa tie dokumenty už prestávajú baviť (tiež som mala Digi tv). Už to nie je ono. Aj keď je veľa programov, väčšinou sú na filmových iba samé romantické bludy alebo 1 program iba samé kriminálky v kuse. Teším sa keď budú novšie série SG na axn-sci-fi. Jedine to sa dá pozerať.

 

Ešte pozerávam battlestar galaktiku na Nova cinema ale niekedy je to dosť divné, ale ide to v dobrom čase.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uplny top je pre mňa momentalne Ultimate survival na Discovery, toto si nenecham ujsť.

Nj, vždy keď vidím upútavku na reláciu tak si poviem toto už musím vidieť a predsa mi vždy újde.

zatiaľ som videl iba jeden diel

 

televíziu už nevyhladávam

ak na nej niečo pozerám, tak je to len preto že som si ju len z nudy zapol a hľadám niečo systémom prepínam stanice

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Debilné voľby v Čechách chcel som pzoerať jeden dokument už pripravený celý nadšený že začína a zrazu bum a tam ksichty politikov a moderátorov. Toto už mi spravili druhý raz keď som sa na niečo tešil a dali iný program

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako často cez týždeň sledujete TV?.....................Každý deň

Koľko hodín denne strávite pred bedňou? ...................Menej ako 2 hodiny

Koľko TV staníc (polo)pravidelne sledujete?....................4 - 7

Ktorú stanicu v naších končinách najviac sledujete?................Joj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Máme návštevu a dva laptopy nestíhajú, zostalo mi miesto pri televízore - začala práve súťaž Biela - Čierna na STV1, s Nykodýmom a Malachovskou. S vypätím všetkých síl som vydržal jedného súťažiaceho 5--.10 min., Je to vrchol trápnosti, tuposti a primitivizmu. Ten súťažiaci nemusel vedieť ani dátum svojho narodenia.

Navrhnem pracovníkom ZOO v Bojniciach, aby si od STV1 vypýtali scénár, bude to výborný program na zimné mesiace v pavilóne opíc.

 

 

Za toto platíme . skúsim zistiť koľko stojí výroba takéhoto sajrajtu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov