Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

kedze som si prave jeden kusok objednal a je strasne dobry, tak som sa nechal inspirovat.

 

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate? :lol:

 

mno a kedze som si zalozil, tak si rovno odpoviem...

 

1. ja som sa vcera zamiloval do vone Davidoff Cool Water, ale mam rad este Fahrenheita od Diora a dost dobry je Hugo Boss Soul

2. mam rad svieze, ale nech su zvodne :) a nech je v nich pizmo

3. strasne sa mi to paci, dievca ktore vonia niecim sexy, ma obrovske plus

4. kamoska mala vcera nejaky Mexx a ked mi dala ovonat krk, neskutocne som sa premahal, aby som ju nezacal bozkavat ...

5. objednal som si toho Davidoffa a mam este jeden Mexx

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rad by som sa vyjadril, ale nepoviem, kedze chcem byt jedinecny :lol: Len jedno poviem, ze na Slovensku ho nikde nedostat :)

 

Na ostatne otazky neviem odpovedat, kedze sa mi lubi takmer vsetko a podla prilezitosti!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

1. ake parfumy sa vam najviac pacia?

Mexx Ice Touch

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

svieze

 

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

ked ma toho Mexxa, tak jej priam visim na krku, hehe. to ju musim ustavicne ovoniavat a obbozkavat, ze ked odchadza, tak jej tam nic dokopy nezostane :lol:

 

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

- CONFIDENTAL - :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

na opacnom pohlavi- koreniste, alebo svieze.. hlavne nie privelmi sladke, privelmi koreniste tiez nie su dobre

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

na mne nieco medzi sladkou, sviezou, ovocnou :-))

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

veeeelmi vnimam, este davno, ked som raz stala na zastavke, zrazu moj nostek zanuchal super vonu, obzrela som sa, a tam daky chalan, pomaly som cakala, kedy zas zafuka mojim smerom :lol: ... vona robi vela, clovek ma potom chut stale byt v blizkosti krku, ovoniavat, bozkavat, hryzt... hmmm :)

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

dokaze...

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate? smile.gif

DKNY be delicious, GUCCI-envy me, este jeden, ale neviem si zapamatat ten nazov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

weirdo

kamoska mala vcera nejaky Mexx a ked mi dala ovonat krk, neskutocne som sa premahal, aby som ju nezacal bozkavat ...

L.E.G.

ked ma toho Mexxa, tak jej priam visim na krku, hehe. to ju musim ustavicne ovoniavat a obbozkavat, ze ked odchadza, tak jej tam nic dokopy nezostane :)

Hej, ten môj Mexx je super :) ;)

 

No ja nosievam svieže parfémy. Na chlapoch sa mi tiež páčia také, prípadne pri nejakej výnimočnej chvíli v obleku aj korenisté, mmm :lol:

Vnímam dosť, zbožňujem dobre navoňaného chlapa. To ani nemusí nejak extra vyzerať, ale keď od neho zavanie dobrý parfém... mmm. No jasne, priťahuje to (si pamätám raz spolužiaka som stále chodila čuchať, čo tak dobre voňal ;) )

Teraz mám doma Mexx Ice Touch a nejaký Adidas ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

mna na parfeme musi zaujat aj flasticka :lol: :) :)

 

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

- no mne sladke a kvetinove vone

 

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

-take fajne, na chlapoch vacsinou koreniste

 

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

-tak co ja viem...zeby parfem vzrusit? to ako ta flasticka ma ma vzrusit? alebo ci sa na nej vzrusujem???? ;) ;) ;)

 

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate? smile.gif

--momentalne mam woman od backhama... celkom fajn a este som k nej aj zupan dostala ;) pred tym hugo boss a pred tym gucci...mam aj versace versus(dostala som na narodeniny,ale vonia ako gumove medvediky ;))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. nemam vyhraneny konkretny jeden. ovoniam zapaci sa mi a nie je co riesit

 

2. vacsinou svieze a trocha aj koreniste

 

3. vnimam v pohode pozitivne aj ked najkrajsia vona je ta prirodzena co ma kazdy clovek vlastnu ... hehe ale napr. mam navonaneho takeho maleho medvedika muzskym Hugo boss ... stale ked si privoniam tak citim dotycneho primne aj ked je kopec km prec :lol: :)

 

4. samotny parfem asi nje

 

5. a ake mame? :) tak READY od Abercrombie & Fitch a moc sa mi paci vona Mure (Yves Rocher) tak som si priniesla z Prahy ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

ovocné, taká broskyňa je úlné omamná

 

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

radšej svieže a ľahké

 

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

no dosť :lol:

 

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

:) áno

 

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate?

jeden s pižmom a čokoládovou arómou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 7 mesiacmi...

ja uz dlho pouzivam hugo boss - hugo

som si to poriadne oblubil a chcem si kupit nikos - sculpture

 

na zenach mam rad jednu vonu, neviem ako sa teraz vola ale vonia to krasne, zena vonia ako cerstvo osprchovana... taka krasna pritazliva jemna vona :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ja som mala uz tolko voni, ze si musim vies zoznam, aby som sa k nim vedela vratit a aby som vedela, ktore to vlastne boli. vona, ktoru povazujem ZATIAL za kralovnu mojich vlasov (striekajte si vonu do dlhych rozpustenych vlasov damy, dlhsie vam vydrzi) bola vona Hugo Boss Woman. takisto vone od Gucciho maju svoje cestne miesto v mojom srdci (a v cuchovych spomienkach). kazda vona mi nieco pripomina, vztahuje sa ku nej urcite obdobie mojho zivota. nie je dobre striedat vela voni naraz, vytvorte si k u kazdej specificke obdobie. budete sa k nej potom vracat a budu vas opajat prijemne spomienky. takisto na muzovi milujem vonu. muz by mal podla mna vonat ale nie viac ako zena. ked citim parfem, som ako omamena. takzem kto ma chce dostat, podari sa mu to na parfem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

nemam vyhraneny vkus

 

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

urcite nie sportove

 

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

velmi pozitivne

 

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

rozhodne ano

 

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate?

na bezne nosenie nepouzivam, skor deodorant-Nivea pre muzov-velmi jemna a nenasilna vona. do obycajnej spolocnosti Fahrenheit a to len preto lebo je to uz moc okukana vona plus to striedam s Brunom Bananim alebo velmi prijemna vona je Dimension od Next...ak mam jeden zo svojich"stavov" tak urcite 4711 co je vona ktora sa paci asi iba mne. inac u mna jednoznacnim favoritom zostava Platinum Egoist od Chanel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4711 som kedysi používala

 

neznášam ťažké, korenisté, sladké vône , skôr svieže, mierne citrusové, zelené a ľahké

 

parfémy samotné minimálne

 

ano 4711 je svieza vona. mnohym ludom sa vsak nepaci....

 

vyskusaj Life od Espritu. lahucke, svieze, unisex

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

1. ake parfemy sa vam najviac pacia?

Escada-into the blue, Adidas - tropical passion, DKNY,La coste (presné názvy si už nepamätám)

 

2. ake vone (koreniste, svieze, tazke...) ?

na sebe musím mať vždy niečo svieže - ovocie, najmä citrusy, na priateľovi jemne korenisté alebo športové svieže

 

3. ako vnimate parfem na druhom pohlavi?

veľmi silno vnímam, véééľmi vzrušujúca záležitosť

 

4. dokaze vas nejaky parfem pritahovat, dokonca vzrusit?

of course

 

5. no a samozrejme - ake parfemiky mate? smile.gif

Adidas - tropic passion, Carlo Bossi - Collection (vôňa zeleného čaju, mrte svieži), ešte niečo, ale nechce sa mi ísť pozrieť do kúpelky ako sa to volá
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov