Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

Hľadám čosi nové. Áno stále sa i páčia parfémy typu "dolce gabbana light blue".  Chcem niečo nové iné u iného súdka. Hľadám nejakú púdrovu vôňu. Mám ju v nose idem po nej, už sa v nej vidím a neviem ju nájsť. Naposledy som vo fanne ovoňala snáď všetko, akurát ma rozbolela hlava.

 

Hellé tá od hermés čo si tu dala mi niečo hovorí, ale boli tam možno štyri druhy, ale to čo si dala ... ešte sa na to pôjdem pozrieť. 

 

Ach mužské vône, tie milujem. Užívam si ich. Ani neviem povedať ktorú. Proste dokážem tam stáť a vnímať iba tu vôňu. Ráno sa občas stretnem s jedným pánom od nás z práce taký ujo so sieťočkou ide do  práce, ale tá voňavka. Keď ide vo výťahu uf. Neskutočne sa mi to páči. Je blbé sa pýtať chlapa, ráno vo výťahu akú ma voňavku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

:) Cara Mia sa otvorí s čerstvými mandarínkami a korenenými tónmi bergamotu, korenia a koriandru. Orris, Jasmine a broskyňa v srdci vôni sprevádza vôňu k neodolateľnému finále z mäkkého kašmíru pižma, pačuli, kadidla a labdanum.

 

post-2385-0-37923300-1495004183.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

su Dni Marianne..zlavy vsade, tak som sa rozsupla v parfumerkach a som vybavena na pol roka...nevedela som sa rozhodnut, tak som kupila tri..

 

vsetko, elegantne a takeee..ako ked sa zababusite do deky :happyroll:

post-13-0-93315500-1568288504.jpg

post-13-0-80760500-1568288543.jpg

post-13-0-51851900-1568288555.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

našla som mne vhodnú vôňu, ale v toaletných vodách... parfémy prakticky nepoužívam, môj vlastný nos je na ne moc citlivý, alebo ako to napísať... potrebuje jemnejšie vône, odjakživa.

ovšem sú parfémy, ktoré sa mi vážne páčia, ale nie na mne...

potomok používa od istého času sem tam na prekladanie ostatných Paco Rabane 1 Million, to je úplne senzačná vôňa. preto ju spomínam. to je namiešané nádherne.

ja na seba vždy hľadám zelené, citrusové a podobné, tento rok som našla tri podobné toaletné vody v Avone... tak som sa zásobila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 2 rokmi...

Gucci Guilty Pour Femme, môj najnovší parfém 

Zloženie vône:

Hlava: mandora, ružové korenie, bergamot

Srdce: orgován, fialka, geraniový olej, ruža

Základ: pačuli, ambra

Mv.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov