Skočiť na obsah

Výhra


starsi

Odporúčané príspevky

Ja som vyhral akurát tak knižku ............. DDD. Volá sa preslávili Slovensko / je to o športovcoch / ale celú som ju prečítal. Inak peňažné sumy ako 250 Sk nerátam lebo aj tak do toho viacej vrazím ako vyhrám ........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pripomenulo mi to staré dobré časy, keď som bola strašne moc horlivý čitateľ - robila som v ba, a podnik mal skvelú, skutočne skvelú a veľkú knižnicu, z toho politické zázraky typu zobraných spisov tvorili povinnú jednu policu ...

 

občas ma kamarátka vytiahla do mesta, ale väčšinou som si nabrala knižiek a na ubytku som čítala a čítala a čítala ... až jeden rok / bola som tam tri roky / som tromfla najstaršieho hlavného čitateľa , mala som za rok viac prečítaných knižiek ako on :lol:

 

za to som dostala vtedy poukážku od odborárov na knihy, už ani neviem, na koľko ... bolo tam na výber kdečo, ja som si vybrala najhrubšiu a najťažšiu a s tým, že takúto doma ešte nemám ... doplatila som dvacku a mala som trojkilový poklad ....

 

doma som som to otvorila, a začala študovať, prezrela som obrázky, ponúkla kamoške na preštudovanie, povedala "daj to preč! "

malo to taký hrubý kartónový obal, vložila som to tam ... a za celé desaťročia som tú knihu otvorila asi tri, štyrikrát.

bola to moja výhra - Zdravoveda, desať centi hrubá, o vtedy najnovších poznatkoch, s obrovským množstvom hrozných farebných fotografií ... keď som na druhý deň objavila na sebe príznaky asi desiatich smrteľných chorôb, knižka sa dostala do najspodnejšieho regálu knižnice a otvára sa asi tak raz za šesť rokov .... moja slávna výhra :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Maximum čo som kedy vyhral bolo 1000 Sk v bývalej hre šanca pred viac než desiatimi rokmi. Asi pred ôsmimi rokmi to bolo ešte 200 Sk na stieracom žrebe a to bolo asi všetko, čo vôbec stojí za zmienku. Veľa tých šancí na výhru si vlastne ani nedávam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Začiatkom 90-tych rokov /československá koruna mala vtedy inú "silu"/ sme sa v práci dali dohromady piati kolegovia.Zadali sme si čísla a vypracovali rozpis na športku asi za 500 Kčs na týždeň.Po dvoch neúspešných mesiacoch sa dvom kolegom vytratila chuť do hry a vystúpili z tímu.Zostali sme traja hráči,tak sme skresali rozpis na 300 Kčs/týždeň.

Za necelé dva mesiace sme vyhrali 36.000,- Kčs. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak ratam iba take tie zapajacky sa do sutazi cez net a lota, tak vyhrala som iba cca 700 SKK dokopy plus CD ABBY, ktore som este ani len nevypocula :lol:

 

momentalne hram o mazdu, mercedes a nejaky samsung :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no nemám na toto moc šťastie, nikdy som nič mocv nevyhrala

 

keď som mala osem vyhrali sme so sesterkou zájazd do Paris a to bolo asi to najväčšie, čo som kedy vyhrala... pak som ešte povyhrávala v rôznych súťažiach darčekové poukážky a podobne... no a raz som v Mamute vyhrala 3 kilá na pokrovom automate :lol:

 

jo a teraz nedávno som vyhrala ľubovoľnú CeWe fotoknihu s ľubovoľným počtom strán, tak to sa teším, veľmi praktická vecička, už jednu máme doma, tak dúfam, že čoskoro sa odhodlám zostaviť ďaľšiu z fotiek z ciest po Východnej Európe :)

 

keby teď vyhrám ťažké prachy v prvom rade by som si zariadila vlastné bývanie a potom by šlo všetko na cesty a pohodlný život :)

 

edit: ešte ma trklo, že som vlastne v pubertálnom veku vyhrala množstvo cd-čiek, tričiek a tak z Fun-rádiovských súťaží... a plno dobrých vecí z Maxihry, hh, v Crashovi Bandicootovi som šampión ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Záleží na každom, čo si pod vyššou sumou v prípade výhry predstaví. Myslím, že viacerí tu máme také šťastie v hrách, že za vyššiu výhru považujeme aj sumy, ktoré by sme samozrejme v iných súvislostiach nepovažovali za významné. Ak niekto vyhrá raz za 10 - 20 rokov napríklad iba 1000 Sk, môže to byť preňho takmer zázrak :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som v živote nič nevyhrala nemám šťastie ani v hre ani v láske.

 

Keby som vyhrala ozaj kopu peňazí, tak by som si kúpila vilu na Ibize, nejaký club, domček v Škótsku, išla by som na nákupy niekde do Paríža alebo do Milána.. A založila by som si takú malú firmu, pracovali by tam samé mozgy, vyvíjali by sa tam samé hi-tech veci, lieky a pod. dala by som postaviť super "sleeper-ship" a ušli by sme zo Zeme hľadať nejakú druhú planétu. No nie vlastne ja, ale niekto kto by tú loď po mne zdedil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, nemozno to nazvat vyhrou, ale v podstate potesilo ako keby sa jednalo o vyhru :)

nasi dnes v nemenovanej predajni sli kupovat motorovu pilu, na to im predajca ponukol zakrutenie "Kolesom stastia" a nasi si vytocili 70% zlavu, takze im bolo vratenych 290 Eur, heh :lol: som ani verit nechcela :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Záleží na každom, čo si pod vyššou sumou v prípade výhry predstaví. Myslím, že viacerí tu máme také šťastie v hrách, že za vyššiu výhru považujeme aj sumy, ktoré by sme samozrejme v iných súvislostiach nepovažovali za významné. Ak niekto vyhrá raz za 10 - 20 rokov napríklad iba 1000 Sk, môže to byť preňho takmer zázrak :lol:

Aha no, takže ak berieme za myslenu hranicu vyššej vyhry 1000,- Sk, tak vyhravam veľmi často. Každy mesiac niekoľko krat.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobře, kdyby murphyho zákony přestaly platit a já vyhrál, tak nejdřív bych si koupil diamantový důl, něco bych dal do nějaké firmy abych měl nějaký zdroj, něco bych půjčil státu :lol: (u nás se to může vyplatit) a zbytek poslal na charitu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Od cias "vyhry 181 milionov Euracov" pretieklo uz vela vody, ale ...

 

Co robit s tolkou vyhrou?!

ROBIT?!!! -_-

NIC, uz vobec NIC!

Snazit sa to najskor predychat, neskolabovat,

a potom uz len cumiet ako sa "zlieza" rozvetvene pribuzenstvo. :) ^_^

 

To by bola radost robit rodokmen.

Kazdy by nosil z matriky overene doklady, ze URCITE patri do rodiny,

ze je vnuk/vnucka sesternice/bratranca z druheho kolena z vetvy po starom otcovi ...

 

pche, peniaze su mrcha vec.

Zle je, ked ich niet a zle je, ked je ich vela.

Po takejto vyhre urcite neprahnem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Dnes som vyhrala 250 USD.

 

Pochvalim sa :-P

Firemna foto sutaz. Buduci rok 12 vyhernych fotografii do firemneho kalendara. Zucastnit sa mohol ktorykolvek nas zamestnanec vo vsetkych pobockach na svete. Podmienka foto z okolia firmy max 80km. Skoda, Tatry su uz pridaleko :-)

 

Vyhrala som mesiac JANUAR. Buduci rok stolovy kalendar na stole kazdeho zamestnanca v Europe, Amerike a Azii :-)

 

Razcestnik na Inoveckej chate. Foto uplne obycajna, kvalitativne a kompozicne o nicom, poslala som aj lepsie. Tipujem vsak, ze ich zaujali tie vzdialenosti a razcestnik ako taky. Dakujem Inoveckej chate za namet :-)

 

O 2 tydne prileti prezident spolocnosti odovzdat mi vyhru. Bolo mi to treba? Stacilo by poslat na ucet :D

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznám sa, raz som vyhral, bolo to hop alebo trop ale bolo to trop :angryfire:

dozadu asi 20rokov som niečo natipoval, bolo tam 6 čísliel, vypadávalo to z takého bubna...

prvé číslo....mám

druhé čislo..máám

tretie číslo...mmááámm

štvrté číslo..mmmmááámm

piate číslo...mmmmmááááámmmm

šieste číslo.. vyskočila tabulka na telke, že na jedno číslo čaká jeden zrebujúci (a to som bol ja)

siedme číslo...vyskočila tabulka na telke, že na jedno číslo čaká 8 zrebujúcich

ôsme číslo....vyskočila tabulka na telke, že  sú traja výhercovia... (ja som medzi nimi nebol)

druhá cena bola cca 3000Sk, a to sme minuli napr. na cestu za deťmi, ktoré boli na liečení na Vých. Slovensku

 

Infakt nám behal po byte, ale keď na mňa skákal, vždy som stihol uhnúť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak len pre zaujimavost, nezaujimava foto, amaterskych fotografov :) vlastne sa nou nechcem ani chvalit, lebo nema hodnotu ani 1 EURA :) Ale tak Amici vybrali a ja mozem byt iba spokojna :)

 

post-16-0-06724900-1444419364_thumb.jpg

 

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vylepšil by som ten rozcestník šípkou "Horná Súča - 25km"

 

ja som niečo vyhral len raz, cca pred 20 rokmi 500Sk. jedna značka cigariet si vtedy robila reklamu, a v niektorých krabičkách bola jedna cigareta ružová, kto ju našiel poslal ju výrobcovi a vyhral tých 500Sk. aj to som takmer prešvihol, lebo rozbalil som krabičku, ponúkol kamoša, a až keď som mu išiel pripaľovať, som si všimol že to je práve tá ružová...

predtým ani potom som už nič nevyhral...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nechcem provokovat, ale u mna asi plati posledne tyzdne, NESTASTIE V LASKE, STASTIE V HRE :)

 

Vcera mi bolo oznamene, ze som vyhrala pobyt v Grandhoteli Praha v Tatranskej Lomnici, na dve noci, pre dve osoby ....no, potesilo  :rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov