Skočiť na obsah

Výhra


starsi

Odporúčané príspevky

Hej bol, ale akosi sa to celé pomenilo za posledné dni. Závery však budem robiť až za nejaké dva-tri mesiace :)

 

A toho "fakera" si si mohol odpustit ;)

 

Sorry, nechal som sa uniesť... :hanba:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nebol si nedavno este free? :D

 

A toho "fakera" si si mohol odpustit ;)

To nie je "faker" on ti len ukazal prostrednik na ktorom ma uz zasnubny prsten :hehe:  :hufi: Uz chapes?...dollinka "menej chapava"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Nechcem provokovat, ale u mna asi plati posledne tyzdne, NESTASTIE V LASKE, STASTIE V HRE :)

 

Vcera mi bolo oznamene, ze som vyhrala pobyt v Grandhoteli Praha v Tatranskej Lomnici, na dve noci, pre dve osoby ....no, potesilo :rolleyes:

Uz si bola?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

poprosím, vráťme sa k téme výhra ... ďakujeme.

 

 

-------------

čo kde kedy ste vyhrali?  "z koláča dieru" nemusíte písať :)

pripomenulo mi to, že raz som vyhrala 100 Kčs. vtedy bolo také, že československá štátna lotéria, a predávali to v banke ... a ja som si kúpila posledný los, aby tam už netrčal. a bolo na ňom 100 korún československých. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stavkujes ? to moze byt (podla toho, co som pocul) zaujimavy zdroj prijmov, ovsem pre ludi, ktori sa tomu venuju... lebo aj tam plati, ze bez prace nie su kolace...

 

niekedy v davnoveku, este na VŠ, sme trochu so spoluziakom chodili na konske preteky, ale stavkovali sme viac-menej nohodne, takze to nemalo efekt. Ale ako sa hovori - nestastie v hre, stastie v laske, tak po jednych pretekoch som siel na prechadzku so zaujimavou zenou a ta prechadzka trvala asi tri roky ;)

 

ako pise game o tej loterii, tak ja som vyhral 50,- Kčs a nejake graficke listy, tie mam dodnes

 

ale chodim roky na jednu akciu, kde byva tombola a tam sa nasej rodine zvykne celkom darit :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj sa zidu? :)

 áno, zídu sa elektrické nožnice. všetko, čo je doma sa zíde  :)  každá výhra poteší.

mňa poteší,  aj keď by som vyhrala trebárs lentilky :happyroll:   ide o zábavu, o to stretnúť sa s priateľmi,  zabaviť sa so svojim manželom,  o výhry skutočné, aj o správnu vec - niekomu pomôcť, kto tú pomoc naozaj veľmi potrebuje

:)   posledne, čo sme boli na plese, tak bolo neskutočne veľa cien v tombole, až 90.. kto by už nevyhral? :smile3:   ale ako dobre vieme, najdôležitejšie výhry v živote,  sú výhry vo vzťahoch, výhry v láske.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

:zubiska: ja mam stastie v laske.. ale sem tam..no raz som vyhrala zavratnu sumu cca 1200...korun slovenskych :P , potom dlho nic..potom fotak na nejakej akcii..a cez vikend motyka vystrelila :huraa:

 

z plesu som si odniesla vyhru, ktoru sponzorovala nejaka lekaren..takze mam plnu tasku vitaminov a doplnkov vyzivy a zubnu pastu a krem na ruky a podobne hovadiny..navstevy u nas budu cucat Propolky a zapijat ich skorocelovym sirupom a zensenovymi ampulkami...a ako dezert..vitamin C a Biotin..mnamka :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stavkujes ? to moze byt (podla toho, co som pocul) zaujimavy zdroj prijmov, ovsem pre ludi, ktori sa tomu venuju... lebo aj tam plati, ze bez prace nie su kolace...

Ano, stavkujem. Vilu z toho ako Kanik nepostavim, ale vyžiť sa z toho da. Resp. ako bočny prijem je to fajn.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pripomenuli ste mi jednu výhru mojich rodičov z detstva ... samozrejme vyhrali v tombole na akomsi plese, vtedy jediný a prvýkrát, doniesli to domov a ja na to hľadela ako puk ... mohla som mať nejakých 5  či 6 rokov, bolo to prosím pekne darčekové balenie šejkra aj so štyrmi elegantnými pohárikmi ... :)

dostalo sa to v kuchyni do kredenca do vitrínovej časti, potom sa to presťahovalo do obývačky, potom to bolo dlhé roky v skrini ... a keď to nevzali čerti, možno ešte u mamy to niekde je, ale možno už ani nie, menila byt aj nábytok a kdečo letelo do kontajnerov  ...

 

výhra eňo ňuňo ... nikdy to nebolo ani len vyskúšané :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

dobrá :) a  bolo to veľmi príjemné stretnutie, zábava s našimi dobrými kamarátmi, známymi, srdečné rozhovory, tanec,  a tiež nás teší, keď sa vydarí dobrá vec, a to isto poznáš aj Ty, aj ostatní forumáci, keď sa nám  spoločne podarí pomôcť niekomu, kto našu pomoc potrebuje.  je to  super,  že sa človek k druhému  správa ako skutočný človek.  :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov