Skočiť na obsah

Ako často inštalujete OS?


Sniper

Ako často inštalujete OS?  

13 členovia hlasovali

  1. 1. Ako často za rok re-inštalujete OS na svoj PC?

    • Nainštalujem ho len raz
    • 1-2x
    • 3-4x
      0
    • 5-7x
      0
    • Viac ako 7x
    • Ešte som neinštaloval OS
      0


Odporúčané príspevky

Ako často inštalujete svoj OS?

 

Keď som mal Win ME, tak po 3-4 mesiacoch bol už tak rozbitý že nová inštalácia bola defacto nevyhnutná. Odvtedy čo som mal DSL a na inete som online prakticky stále, s jednou inštaláciou som vydržal asi pol roka.

 

XP som naposledny inštaloval v polovici Septembra 2005, zatiaľ žiadny problém.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

XP som naposledy instaloval zaciatkom roka 2004

aha tak preto ti to stále mrzne a kopeš do toho :lol:

 

V takýchto príapdoch som ja s formátovaním disku a inštaláciou OS neváhal ani chvíľu. Pre ME to platilo detto. XP sa drží veľmi dobre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

svoj system som naposledy instaloval pri kupe noveho disku pred nejakymi dvoma rokmi... a planujem si pichnut novy disk a mozno na neho hodit system, len uvidim ako sa mi bude chciet :lol:

 

ale ked som robil admina instaloval som system kazdy treti den a uz mi to liezlo hore krkom, teraz akurat tak ked niekomu ako fusku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

svoj system som naposledy instaloval pri kupe noveho disku pred nejakymi dvoma rokmi...

Ja mám XP od mája 2005, ale keďže som v septembri 2005 menil dosku tak som ho musel nanovo nainštalovať. Nechcel nabehnúť prevít jeden.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je rozne. Ale asi to vychadza raz za rok. V priebehu dvoch mesiacov som ho musel preinstalovat 3-krat a potom som mal takmer styri roky klud. Az kym som nezmenil zelezo.

 

Proste OS preinstalujem len vtedy, ked sa mi komp zosype. Inac to riesim pravidelnou udrzbou registrov a defragmentaciou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Odkedy mám nový notebook (čiže zhruba od polky októbra) druhýkrát... Je pravdou, že prvýkrát to bolo na nový comp, druhýkrát zo zvedavosti - vyskúšať novú Vistu, ktorá na ňom neišla, hoci by podľa nálepky mala... Zlatý môj staručký Acer, na ktorom išla, hoci nemala, aj keď uznám, že dosť pomaly... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

instalujem XP raz za rok ale to zavisi od vela veci ...

najviac co sa mi nepaci na XP je ze kazdy novo naistalovany OS XP je svojim sposobym jedinecny -proste sa inak sprava ako ten co som mal predtym a instalujem stale z toho isteho cedecka XP

 

napriklad minule co som mal naistalovany XP mi ani raz nehlasil modru obrazovku teraz ked mi zamrzne comp tak mi bezne vyhodi modru obrazovku ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Včera som musel naformátovať C: a nainštalovať nanovo XP. Nedali sa zachrániť dáta z C: tak som prišiel o kopu obrázkov, fotiek, všetky maily za posledný rok, históriu ICQ a niekoľko gigabajtov bližšie nešpecifikovaných dát a pod. Našťastie životne dôležité dáta sú na iných particiách.

Nasratý som bol ako konvoj fekálnych vozidiel. A to len preto že keď som nebol doma tak si za comp sadla ženská! :lol: :)

Včera som mal chuť vraždiť! Fakt ja tomu nechápem že mne sa XP nepodarilo zhodiť aj keď som chcel a ženskej sa to podarí hneď na prvý krát!! Fakt len reťaz na krk a uviazať v kuchyni! ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Fakt ja tomu nechápem že mne sa XP nepodarilo zhodiť aj keď som chcel a ženskej sa to podarí hneď na prvý krát!!

Ja by som vám predviedol ako sa to dá. Neexistuje OS ktorý ja nepokazím behom hodiny...

To je výzva čo by ste typovali kto by vyhral? Ja alebo Axelova žena?

:lol:

 

Ináč odkedy mám aj ja čisto nový počítač z bchodu a Windows SP2 tak to funguje, sa čudujem že som to ešte nepokazil. Keď som mával počítače pred tým tak som reinštalovával každý týždeň 2x lebo mi to stále padalo (som lamer) no a keď som si pýtal na fóre rady a niekto si vypýtal výpis procesov tak nechápali: Že by toľko pliagy nenachytali ani keby surfovali cez IE na Win95...

 

Ja nechápem prečo to stále padalo iba mne... Však ja som stým nič nerobil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dneska som chcel prvykrat od existencie SP2ky ju nainstalovat a co sa nestane? zabudol som ze na svojom kompe nemam legalny Windows (kedze CDcka ostali doma), takze som sa tak mohol vopchat ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Ja mam pocitac uz asi pat rokov. Od zaciatku XP a zatial som ho reinstaloval myslim len dvakrat, ale to uz bolo vazne treba, lebo robil take somariny, ze to ani nebolo mozne riesit inak. Momentalne vsetko funguje perfektne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov