Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

slimak toto je celkom jednoducha kauzalita,  toto je supersiritelska udalost a to sa prejavi. A neskonci to len nakazenim tychto ale bude sa to sirit dalej. A vysoke cisla povedu k obmedzovaniu mobility a skoly bohuzial su uzlom. jedno nakazene dieta to rozsiri do vsetkych rodin.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tragikomédia..

Zhýralý svadobčan a plagiátor Matovič, poučuje ľudí o zodpovednosti..

Opozícia ku ktorej by som sa nehanbil verejne prihlásiť a podporovať ju neexistuje..

Čo ďalej?

Neviem..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 20 minútami, tyso napísal:

A informator, ty  si sa rozhodol polozit zivot za slobodu ? Ides sa dobrovolne nakazit coronou ?

co ja viem....hm....a mozno raz budem v ucebniciach, ako som hrdinsky obetoval zivot za slobodu v boji proti liberfasistom..... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 minútami, slimak napísal:

Maju pravo protestovat, a teba dotoho nieje nic. Ako ty mi odkazujes cez Matovica,ze moje deti do skoly nemozu chodit. Pochopil? Zapis si to zausi.

O tom, ci mali pravo protestovat a v akej forme bude rozhodovat (v to dufam) niekto iny, nie ja a ty. Neviem, ci si pochopil, je samozrejme zbytocne pokracovat dalej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved dead uz si myslim ani pokracovat nebudeme. My o tom nerozhodneme, tebe sa to nepaci ,ja im to zakazovat nebudem.  Kto sa im pokusi zakazat prejavit nazor,hocikomu,pojde u mna do muky.

 

Ja tie ich nazory poznam, ja som 1997-2000 si kupoval Zmenu, cital aj protokoly, ak nejaka knizka bola nejakeho cecha.  ja som to mal. V1998 som volil SNS. O dva roky HZDS - ale to bolo cislo 6 dni docivilu. 2006 som nevolil lebo som bol na svadbe na Morave. A potom Sulika a naposledy KDH. 

Aby som sa vratil kteme maju pravo protestovat a kto im to pravo chce zobrat u mna skoncil. Ved sa to upokoji,oni si zaprotestuju a dufam ze aj vlada bude nieco robit. Ja pojdem aj na referendum.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 32 minútami, tyso napísal:

no mozno:) ale skor v tej casti o darwinovej cene:)

ak sa mi cena nebude pacit, tak ju vratim, ako je to aj dnes v trende.....mne bude stacit iba taka mala spomienka a taky darwin, je o volaco znamejsi ako ja, tak sa pri nom zveziem....vzdy lepsie, ako sa divat spoza plota na tuto tlupu politickych analfabetov a totalitnych budovatelov svetlych zajrajskov....a tebe odporucam si poriadit nejaky inkubator...mozno prezijes a docitas sa o tej darwinovej cene pre bojovnikov proti liberfasizmu... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som sa skor zasmial na tom skutočnom dôvode slimakovho rozhorčenia, že deti nemôžu ist do školy. Nejde tu čisto len o benefit, že deti doma nezvlada a tak vola po škole? tam niekde bude asi pravda, alebo je to čistý šialenec, čo nevie ani prečo a na čo sa hneva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si myslím že spájať,  úplne všetkých občanov ktorý včera boli v uliciach s Ficom a Kotlebom, a blbečkovsky ich titulovať "luza", sa môže ukázať ako veľmi krátkozraké.

Vždy ide predsa o volebné preferencie, a keď tý naštvaný občania ktorý by nikdy Fica ani Kotlebu nevolili "iba" neprídu k voľbám a nebudú voliť nikoho, výsledky budú aké budú.

Hm..

Citát

https://www.ta3.com/clanok/1196932/premierovi-pred-domom-vytvorili-pochmurny-napis-zo-sviecok.html

 V podvečer sa pred premiérovým domom rozhoreli sviečky, z kahancov ľudia vytvorili nápis “HROBÁR”. V okolí domu v tom čase bola úplna tma, vypnuté bolo aj pouličné osvetlenie.

To muselo pekne svietiť do ďaleka..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 11 hodinami, Sniper napísal:

S autorkou málokedy súhlasím, ale napísala to výstižne. Teda ono sa to nedalo ani inak napísať, pretože skutočne už len retardi nevideli o čo Ficovi naozaj išlo:

https://komentare.sme.sk/c/22536622/ficova-smutna-oslava.html

myslíš ze to je len o ficovi? ze inak sú všetci super spokojní? :-) 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, robopol napísal:

Ja by som sa skor zasmial na tom skutočnom dôvode slimakovho rozhorčenia, že deti nemôžu ist do školy. Nejde tu čisto len o benefit, že deti doma nezvlada a tak vola po škole? tam niekde bude asi pravda, alebo je to čistý šialenec, čo nevie ani prečo a na čo sa hneva.

@robopol nechcela som na teba reagovat, nemyslíš ze je to trochu cez čiaru, púštat o cudzom človeku podobné info?!? okrem toho ze slimákova zena je učitelka. ktorá musí zvládnut v škole cca 30 detí,  prečo by to nezvládala doma. podla mna je śialené je vypisovat neoverené informácie. 

okrem toho, ze školskú dochádzku domáce vyučovanie nikdy nenahradí . keby si mal školopovinné dieta tak to vieš. aj ked majú online vyučovanie na školách. to je tisíc a jedno. ( aj ked situácia je aká je , a všetci sa musíme prisposobit) a tiez neviem ako je to na SK zariadené pre rodičov školopovinnych detí, ktorí chodia do práce. čize musia zostat doma? ako to majú finančne vykompenzované? 

pred 53 minútami, alamo napísal:

Ja si myslím že spájať,  úplne všetkých občanov ktorý včera boli v uliciach s Ficom a Kotlebom, a blbečkovsky ich titulovať "luza", sa môže ukázať ako veľmi krátkozraké.

Vždy ide predsa o volebné preferencie, a keď tý naštvaný občania ktorý by nikdy Fica ani Kotlebu nevolili "iba" neprídu k voľbám a nebudú voliť nikoho, výsledky budú aké budú.

Hm..

To muselo pekne svietiť do ďaleka..

priznám sa ze ja som čakala cca 100 - 150 ludí účast. ze si povykrikujú a pojdu domov. ale dobre som zostala prekvapená 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

pred 13 hodinami, informator napísal:

ak sa mi cena nebude pacit, tak ju vratim, ako je to aj dnes v trende.....mne bude stacit iba taka mala spomienka a taky darwin, je o volaco znamejsi ako ja, tak sa pri nom zveziem....vzdy lepsie, ako sa divat spoza plota na tuto tlupu politickych analfabetov a totalitnych budovatelov svetlych zajrajskov....a tebe odporucam si poriadit nejaky inkubator...mozno prezijes a docitas sa o tej darwinovej cene pre bojovnikov proti liberfasizmu... :)

Pozri si najskôr o ake ocenenie ide ty bojovnik...

https://sk.wikipedia.org/wiki/Darwinova_cena

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Namiesto luzy by sa dali pouzit jemnejsie eufemizmy, pisalo sa tu o Darwinovej cene, avsak tazko sa hlada ekvivalent takej hluposti, aku sme videli vcera, takze luza je vlastne zhovievave oznacenie.

(edit) Napriek tomu mam trochu problem s jazykom, ktory sa dostava do verejneho priestoru, pretoze jedna vec je, ked pisem o luze ja, ako nezucastneny anonymny diskuter a nieco ine je, ked minister obrany Nad pise o opiciach na namestiach. V jeho pozicii sa take vyjadrovanie akcpetovat neda. Jednak je clenom vlady, proti ktorej boli namierene vcerajsie protesty, teda oponentom a druhak, je clenom vlady, ktora situaciu okolo korony a vlastne celej spolocnosti evidentne nezvlada. Som zvedavy, ako budu od dnesneho dna pokutovat kohokolvek za nedodrziavanie opatreni, pretoze keby prislo na mna, celkom opravnene by som sa pytal, preco luza moze v tejto krajine vsetko a ja nie.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, robopol napísal:

Pozri si najskôr o ake ocenenie ide ty bojovnik...

https://sk.wikipedia.org/wiki/Darwinova_cena

ale no....nedramatizuj.....vedel som na co dekan tyso ma odkazuje......zastanca liberfasizmu rozdeluje ceny, ako jeho predchodcovia.....fasisti a komunisti.....som mu odpisal, ze ak sa mi cena nebude pacit, tak ju vratim darcovi.....ozaj aj liberfasisticka medialna cena, je v podstate na urovni ceny od darwina....Pulitzera zdevalvovali..... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@dead

Tak čo ja viem, najväčšia corona technopárty a zhromažďovanie sa davu sprevádzané nekontrolovateľným šírením nákazy,  sa momentálne deje inde..

Kedy pošleš kukláčov do VW aby to rozohnali pendrekmi, slzným plynom a vodnými dielami?

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

darwinova cena sa nevracia,  pretoze ak ju ziskas, tak stratis moznost ju vratit :) 

 

1 minute ago, alamo said:

@dead

Tak čo ja viem, najväčšia corona technopárty a zhromažďovanie sa davu sprevádzané nekontrolovateľným šírením nákazy,  sa momentálne deje inde..

Kedy pošleš kukláčov do VW aby to rozohnali pendrekmi, slzným plynom a vodnými dielami?

 

Alamo,  a preco tebe VW pije krv ?  :)   Aj tam su natlaceni tisice ludi bez rusok  ?  Alebo sa tam nekontrolovane siri covid ?   Viem, ze kazda prilezitost si kopnut do VW ta potesi, ale kde tam vidis analogiu ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alamo,  tych 1,1 percenta poslali do karanteny.  Ak sa bavime ze by mohli testovat dalej vo vlastnej rezii, mohli ale inak VW nevyzera ako zasadne miesto kde sa to siri.  Normalne trasovanie zrejme staci,   pracuju tam male kolektivy a ak sa nakazi jeden tak staci pretestovat par ludi.  A nahradit ich dalsou skupinou kym to nevylezia.   Tak ako to robia ostatne firmy.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 minútami, tyso napísal:

darwinova cena sa nevracia,  pretoze ak ju ziskas, tak stratis moznost ju vratit :) 

my, tvory rozumne, si to dokazeme zariadit este za zivota......ze si ty nesvojprany, ako tvoj guru z TT, za to je  nemozem... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov