Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Takže je tu niekto kto obľubuje túto najlepšiu stratégiu (minimálne u mňa)?

 

Ja som síce aktívne hral iba AoE1 (na starovek nedám dopustiť) ale musím povedať že táto hra ma na začiatku priklincovala na stoličku, hrával som ju okolo 17 hodín denne. Teraz síce už pomenej, ale na disku ju mám stále.

 

Aké máte obľúbené národy, taktiky alebo zbrane/bojové jednotky?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 37
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    15

  • Duda

    3

  • Daekin

    2

  • alarm

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Hral som jednotku, dvojku aj trojku, obľúbeným národom boli Mongoli v dvojke, trojku som sa sústredil hlavne na občasný multiplayer... K tvojej zbožňovanej jednotke sa moc vyjadriť nemôžem, tú som mal v rukách výrazne pomenej.. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prvá vec čo ma na dvojke odradila bolo tá, že keď som spustil hru tak všetky objekty boli akési príliš veľké. Ako keby to bolo vytvorené pre 21" monitory. Vtedy som mal monitor 15" a centrum mesta cez pol monitoru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj AOE bola klasika, uplne prve co som hral bolo demo AOE:Rise of Rome...

Obrázok

 

Dvojka mala krajsiu grafiku, ale dost nudne obdobia....

Obrázok

 

Trojku som nehral, ale presiel som na cosi co sa vola Empire Earth, je to take ine AOE v 3D grafike (jednoduchej) a je tu 14 dob ludskej existencie od praveku po buducnost... - to drtime doteraz uz asi rok so spoluziakmi :)

Obrázok

 

ale vsetky spominane 3 hry mam velmi rad :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nehral som to, aj ked som mal moznost, nemam rad take obdobia, je to nuda

 

inak nebolo by odveci urobit temu, kde by boli herne zanre a kazdy by napisal z kazdej skupiny jeho naj hru

 

nespravi to niekto? mne sa nechce

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ajk:

 

cool, dík. Tak už mám ďalšiu kampaň, inak mám aj Expansion, ale táto kampaň tam nebola a je celkom dobrá hlavne posledná mapa. Inak v deme AoE bola kampaň kde si mohol hrať za Hittitov, asi 5 misií, vo full verzii tá kampaň už nebola.

 

 

 

hisham:

 

Vygeneruj si mapu kde si proti sebe dáš 5-6 oponentov a potom ťa to začne baviť :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Jojoooj moja oblubená hra :) (hned po SIMS) :lol:

Hrávam všetkých za každého, dokonca aj súťažné levely, ale ako každý správny hráč jedine s kódmi (len si pomáham, nevyhrávam tým celú hru samozrejme, aby ste si nemysleli hned...) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Ja som hral dvojku aj trojku. Dvojka ma velmi neoslovila ale trojka nemala chybu (okrem toho ze som ju musel hrat bez zvuku aby nepadala)

 

Najlepsie boli mapy s morom, som si vzdy vybudoval riadnu flotilu a potom ostreloval ich mesta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mam v podstate radsej starsie obdobia ako starovek alebo stredovek ale AoE3 je vynimka.

Skoda ze tam neboli aj vacsie mapy ako napr. v Empire Earth tam som budoval riadne flotily a potom tie namorne bitky :lol: to bola sranda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja z AoE preferujem iba starovek.

Ale čo sa týka máp, tak mám divný problém, ak hrám väčšie mapy (huge, gigantic) tak mi nechce načítavať uložené pozície. Hra padne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

prosím vás ludia nenájde sa tu niekto kto mi pošle link na návod ako zahrať multiplayer (cez simulovaný LAN - hamachi)

 

pripojíme sa na jednu sieť, dám v hre Multiplayer - LAN, urobí jeden z nás server a nikto ho nenájde. máme tú istú verziu hry.

 

ak by sa niekto našiel, napíšte mi na mail, alebo na ICQ 266516824 alebo sem. díky

 

mám na mysli AOE III

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

V poslednej dobe opäť hrávam AoE 1. Včera som myslel že ten počítač rozbijem. Hrám kampaň za Babylon a na jednej mape mi Akkaďania hneď na začiatku zničia mesto, tak ja sa musím zdekovať na iný ostrov. Doteraz keď som hrával túto mapu, tak som postavil múry pri pobreží aby sa nevylodili a v pohode som sa upgradol do bronzovej doby a potom som zaútočil. Ale včera nie, svine jedny, hneď začali na mňa útočiť trirémami a hajzli zakaždým si našli skulinku kde sa mohli vylodiť s balistami a katapultami a ja som nerobil nič iné len som rúbal drevo na lode jak taký retard bez šance na upgrade do bronzu. Keby sa to stalo raz, tak si poviem, OK počítač náhodne vybral agresívnu inteligenciu, ale aby sa mi to stalo 2x na tej istej mape, tak som myslel že ma drbne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov