Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 37
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    15

  • Duda

    3

  • Daekin

    2

  • alarm

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Hrávam ju (THE CONQUERORS) ak môžem, každý deň.Mám maximalnu obtiažnosť, maximálny počet nepriateľov.Hrávam už len DEAD MATCH-zvolím si mapu, nebaví ma čakať, kým nazbieram suroviny

Najoblúbenejšia civilizácia: BRITI

Dôvod:Ďaleký dostrel lučišníkov-likviduje lode,kanónové lode.Takže vybudujem armádu s týchto strelcov, a ak ich je dostatočný počet, kým sa niekto priblíži, tak je po ňom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To nie je bohviečo, keď horda lukostrelcov ti stačí na zlikvidovanie vojnových lodí. Je to trochu od veci.

 

tu pomoze len rychly a presny zasah photonmana :(

 

Bol som tak nasratý že som si ich spravil piatich a vymlátil všetko :D Ale hru som potom zrušil, s cheatmi ma to nebaví. Dnes to už bolo lepšie, zaútočili až keď som bol v železnej dobe :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skús hrať proti Britom a zistíš , že oni ťa ostrelujú a ty nemôžeš nič robiť...

Navyše, likvidácia lodí je vyvážená ťažkými stratami...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikdy som nehral tú hru, takže neviem to posúdiť. Len mi je trochu zvláštne, že lukostrelcami môžeš zničiť vojnovú loď, ale to je "neduh" viacerých hier. V hre FreeSpace 2 (čo je niečo iné ako AoE) to vyriešili veľmi jednoducho, obyčajné stíhačky so svojimi lasermi veľké lode nezničia, môžem strieľať koľko chcem, integrita trupu sa nezníži. Na ničenie veľkých lodí sú určené bombardéry a ich bomby, ktoré prepravujú. Takže späť k téme, ak zničenie lode stojí veľké straty lukostrelcov, tak je to ešte vyvážené relatívne dobre.

 

No a včera som konečne vyhral :) musel som zmeniť taktiku. Po vylodení som dal čln čo najďalej od môjho ostrova (vtedy som ho nechal relatívne blízko pri mojom ostrove, a oni to pochopili tak, že som sa tam vylodil a preto poslali vojsko na môj ostrov).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 rokom...
  • Pred 2 rokmi...
  • Pred 1 rokom...

HD neoficiálny patch je veľmi dobrá vec, ale aj sám Microsoft vie, aký potenciál má táto 20 ročná skvelá hra.

 

Dnes sa začína beta testovanie a v októbri bude vydaná pôvodná hra, prepracovaná do novej grafiky. Jeden z dôvodov upgradovať na Win 10 :D

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov