Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Na tvojom mieste by som sa nesmial. S tvojimi diagnozami si koledujes o paradny pruser. Pruser, ktorym vsetko zacne ako kolotoc a uz sa nezastavi. Ty len raz vypadnes dlhodobo pre chorobu z pracovneho kolotoca a si v totalnych srackach. To, co zazivas teraz bude iba slaby odvar oproti tomu, co budes zazivat potom. 

Len sa smej a zabavaj na svojej vahe, aky si funny. Vazis viac ako ja s dcerou dokopy. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ja už mám 127kg. Takže takto treba pribrať. Dám príklad ako som to dosiahol: Zjedzte za 1 den 5 rezňov, vypite 2 litre coly, na posedenie zjedzte celé balenie nanukovej torty, klobása, slanina, biele pečivo. Okrem toho sa stravujte len vo fastfoode. Kávu, čaj si slaďte. Dajte si 5 zákuskov na posedenie alebo celú pizzu. Ja som sa zo 73kg vypracoval na 127kg iba vďaka stravovniu.

  • Haha 1
  • No neviem, neviem 1
  • Sorry! 1
  • Odobrať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je dobré, že sa chváli, ja si myslím, že ho treba v tom ešte podporovať. Sám si povedať nedá, zmeniť sa nechce, ani nikdy nechcel, žrať mu chutí, všetky peniaze čo má, prežere, takže čím viac sa vyžere, tým skôr ho to klepne.

Fakt dobrá "reality show", to je presne o takých prascoch ako Tomáš, len s tým rozdielom, že oni si uvedomili, že u nich to zašlo priďaleko. Prasa z Galanty je ešte len na polceste.

pred 10 hodinami, Tomáš pridal:

Takže takto treba pribrať.

Nemyslím si, že tí čo chcú pribrať, chcú pribrať pomocou tvojich priblblých návodov. Priberanie je najmä o naberaní svalovej hmoty, aby sa baby po tebe obzerali. Koľké sa po tebe obzerajú? Nemám teraz na mysli tie, ktoré pri pohľade na teba vyprsknú smiechom a potom si medzi sebou niečo dlho šuškajú.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 14 hodinami, lopata555 pridal:

Ako chlape to je skôr na hanbu sveta aby chlap v najlepších rokoch hentak vyzeral vlastným zavinením. A ty sa tomu ešte smeješ a chváliš sa. :thumbdown:

Však téma je ako pribrať. Tak som vám chcel ukázať ako. 

pred 12 hodinami, Sniper pridal:

Nemyslím si, že tí čo chcú pribrať, chcú pribrať pomocou tvojich priblblých návodov. Priberanie je najmä o naberaní svalovej hmoty,

Ale to som nevedel že máte na mysli svalovú hmotu. Takže tuk nechcete. OK došlo k nedorozumeniu. Opúšťam túto tému. Pokračujte kde ste prestali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co si nevedel, jak si nevedel? Nerob zo seba debila a z nas uz vobec nie..mne pamat sluzi vyborne..kukaj co si pisal na predoslej strane

 

 

Si zaloz temu Ako sa vyzrat na morbidnu obezitu a realizuj sa tam.

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 18 minútami, Hellé pridal:

kukaj co si pisal na predoslej strane

Hmmmm, pozerám, že o tej svalovej hmote som mu písal už vtedy...

Čo sa zmenilo? Pribral len 5 kíl za tie necelé dva roky. Dosť ma znepokojilo, prečo tak málo :unsure:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Hellé pridal:

Co si nevedel, jak si nevedel? Nerob zo seba debila a z nas uz vobec nie..mne pamat sluzi vyborne..kukaj co si pisal na predoslej strane

 

 

Si zaloz temu Ako sa vyzrat na morbidnu obezitu a realizuj sa tam.

Nerobím sa. Ja už do týždňa zabudnem čo som kam písal. Nevediem si o tom záznamy. Vlastne celé to začalo tak že dlhšie som sa nevážil, a prekvapilo ma že 127kg. Chcel som to napísať do témy s chudnutím ale to by mi povedali že "v tejto téme sa chudne, nie priberá" tak som šiel do témy ako sa priberá. Podla pravidiel fóra som tu správne. Veď čo je názov témy? A ja presne to robím.

Dňa 17. 12. 2022 at 21:30, Tomáš pridal:

To ešte nie ale 123,5 som ešte nemal.

--->

pred 1 minútou, Tomáš pridal:

dlhšie som sa nevážil, a prekvapilo ma že 127kg

Vidíte ako krásne sa mi darí pribrať. Takže ako pribrať? Takto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 hour ago, Tomáš said:

Vidíte ako krásne sa mi darí pribrať. 

Krásne?! Obezita, 127kg, vlastným pričinením...  Škaredo tlstneš,  ničíš si zdravie. Život a zdravie máš iba jedno, chlape..!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov