Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

slimak, no celý Flinstone, lenže on má takú váhu aj bez grcania :) Niekedy aj menej, ako kedy, +/- kilo.

Flinstone mi kúpil k narodkám tento rok váhu, to ma potešilo, aspoň si ju nemusím sama zháňať.

 

Moja dcéra, tá čo má mimino, má pri svojich 170 cm ani nie 45 kíl a nech robí čo robí, nepriberie.

ešte predtým ako sa vydala, sa jej nejakým zázrako podarilo nabrať na 50 kíl, konečne bolo vidno aj iné ako rebrá, tešila sa aj ona aj my, ale nejaká kamoška začala robiť dajaký detox že ryťová diéta, no, mladej z toho bolo všelijak len dobre nie, behom týždňa schudla na 43 kíl (!!!), tak sa vybodla na celý detox, ale tých 50 už nikdy nenabrala - až deď ostala v radostnom očakávaní, a aj to po pôrode rýchlo zhodila bez zjavného úsilia...

vyšetrenia štítnej žľazy boli negatívne, nezistili jej nič také, čo by jej to spôsobovalo ...aj ja chcem taký metabolizmus!

 

To len moja nebohá babka - to som ešte bola študentka - mala tak 48 - 49 kíl  - hovorievala: Musíš jíst, seš hubená jak koza! A pritom ja som bola šťastná jak blcha, že som sa zbavila pubertálneho sádla...a že konečne nemám riť jak lodný kufor, ktorý mi stihol narásť v priebehu 1 roka, ale zhadzovala som ho aspoň dva....

 

Som presvedčená, že moja babka by kohokoľvek dokázala vykŕmiť, keby sa jej dal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tie krásne staré zlaté časy :)

dobové reklamy na problém, ako napraviť neatraktívnu tenkú postavu, zázračný prípravok na získanie tých správnych kriviek /u žien/ a tých správnych svalov / u mužov/ :)

 

post-3-0-26056800-1468945952.jpg   post-3-0-76786900-1468945956.png

 

na stránke si môžete pozrieť ďalšie reklamy a krásnu mladú dámu veľmi príjemných tvarov :)

http://ritkanlathatotortenelem.blog.hu/2015/05/27/tul_sovany

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uzasne..zial nikdy som nemusela priberat do plaviek..krasne casy to museli byt:-)..toto nie je tema pre mna..ja som bola na tyzdnovej dovolenke..no a 3 kg hore....to ten vzduch asi:-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

Tu budem odbornik ja! :smile1: Aby ste vedeli ze som zacinal z podobnej priecky ako vy ze skoro cely zivot dajme od 18 ked clovek dospeje do nejakych 35 som mal stabilnych 73kg na vysku 183cm. Podla BMI som bol aj v minuse s vahou. To sa roky drzalo nemenilo. Tlak neviem ale asi aj ten lebo v tej dobe z kazdeho vysetrenia som odchadzal ze vsetko v poriadku. Az nastal zlom okolo 35 roku zivota zrazu sa to spustilo a postupne som pribral 40kg! A samozrejme aj na vysetreniach zrazu zistili vysoky tlak, neskor cukrovku, neskor zlcnik... Stale nieco. Ale do tych 35 uplne nic. Jak keby nejaky zlom nastal. Mozno to ide aj vekom. Napriklad mlade ciganky si pamatam niektore boli uplne stihle vysoke a teraz ako zostarli tak su totalne vypasene tlste ze viac do sirky jak do vysky.

Jedzte kebaby, bagety, slaniny, klobasy, ciganske pecienky, snicle, cokolady, pite coca colu, kofolu, pepsi, dzusy, a este jedzte aj nanuky, zmrzliny, zakusky, fast food vseobecne, smazene slaniny, koze, bocikz, udene kolena... Mne to pomohlo pribrat. Stale priberam. Ani sa mi vaha nezastavila.

Nech sa paci pokochajte sa tymi idealnymi postavami:

 

  • No neviem, neviem 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S vekom priberá každý prakticky, lebo po 30tke začína metabolizmus inak pracovať. Ale téma je o pribratí a nie o tom, ako sa vyžrať. Ak chceš pribrať, mal by si nabrať svalovú hmotu a nie tuk. Postav sa nahý pred zrkadlo a pozri na seba zo všetkých strán, či si spokojný. A kľudne si pri tom pusti nejakú cigánsku pesničku. Ty odborník.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, Tomáš napísal:

do nejakych 35 som mal stabilnych 73kg na vysku 183cm.  Az nastal zlom okolo 35 roku zivota zrazu sa to spustilo a postupne som pribral 40kg!

mas122 kg...mal si 73....122-73=49

Pribral si 49 a k dnesnemu dnu mozno uz aj 50 kg.

blahozelame..

ozaj, ked uz sme v tejto teme..kolko este chces pribrat..tuku teda?

lebo vsetky tie tintitka chcu naberat svalovu hmotu, s cim ty ale nemas absolutnu skusenost:yes_yes:

a kedze si odbornik a jediny totalne vypaseny tlsty :huraa: tak kolko kil este? ked uz si sa teda vybodol aj na penaznu aj na africku dietu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jemu je to jedno. Zere kym sa do neho zmesti. Ospravedlni si to uz cimkolvek, hlavne, ze sa nazere. Nevaha ani vyuzivat kamosov, rodinu. Tomas, ked si taky vyzraty, pacia sa ti strasne tucni cigani, tak co nejdes do osady na pytacky? V jednom kuse zdielas ich videa, snazia sa s nimi porovnavat. Fnukas, ze si tucny a ze nemas zenu. Tam najdes vsetko. Len by si asi schudol, lebo by si vsetky peniaze musel odovzdat. 😂😂😂

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, Sniper napísal:

Ak chceš pribrať, mal by si nabrať svalovú hmotu a nie tuk.

Ups, toto som nevedel. Ja som myslel ze tu ja budem najvacsi mentor priberajucich... Ved komu sa podarilo pribrat skoro 50kg v horizonte 5 rokov? 

pred 3 hodinami, Proteus napísal:

Len by si asi schudol, lebo by si vsetky peniaze musel odovzdat.

Ved prave to... Mam rad tu kulturu a tie zvyky, len tie peniaze...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Tomáš napísal:

Ja som myslel ze tu ja budem najvacsi mentor priberajucich

Prave mi odrazilo dekel. Vraj mentor priberajucich. No ak chcem dostat infark, cukrovku a zlcnikove zachvaty a pribrat 50kg cisteho tuku, tak ano, obratim sa na teba. Musel by som byt ale totalne .nuty.

Ty si tu najvacsi traged. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Sniper napísal:

A ty sa tým ešte chváliš, že vyzeráš ako brav pred porážkou?

Som si myslel že v tejto téme bude kráľ. Lebo o priberaní viem najviac, stačí pozrieť na moju budha božskú postavu. Chcel by som vidieť človeka s takým dobrým metabolizmom že čo by sa stalo keby robil presne to čo ja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Tomáš napísal:

Lebo o priberaní viem najviac, stačí pozrieť na moju budha božskú postavu.

Tak ano, toto je hádam prvý krát, čo úplne s tebou súhlasím. A určite si na to hrdý, aký borec je z teba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niesom ale tak toto je taká paradoxová téma, ako keby téma o sporení mala protiklad že ako minúť peniaze. Aj v tom som dobrý. Obvykle sú ľudia radi že sú štíhli, tak ako sú radi keď sa im darí sporiť. Ja keby som mal taký metabolizmus tak by som sa tešil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomas,  uz to je otravne, problem pribrat nie je v jedeni, to trapi ludi co im nechuti jest, jedia malo a maju problem jest viac. to je nieco co teba nikdy netrapilo a vies o tom holy ony. tak uz prestan.

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
pred 42 minútami, Tomáš napísal:

Ani neviem čo som spravil resp. nerobil som vôbec nič a ide to samo. Pribral som 2kg ani neviem ako.

No vidíš a ja jem ako predtým a schudol som 2 kg. Mám jediný oblek, v ktorom sa teraz "strácam". Bude vhodný len do truhly, ale ak ma budú chcieť vystaviť, budú ho musieť vypchať novinami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, Tono napísal:

Mám jediný oblek, v ktorom sa teraz "strácam". Bude vhodný len do truhly, ale ak ma budú chcieť vystaviť, budú ho musieť vypchať novinami.

Neboj nic, oni to vzadu zospendlia 😃

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov