Skočiť na obsah

Oblečenie - štýl oblečenia


cizy

Odporúčané príspevky

obliekam si to co sa mi paci

aj znackove aj neznackove, nepotrpim si na to mat na tricku vycapeneho krokodila ci podobne chlopotiny.. ale zas ak sa mi take tricko fakt paci, kupim si ho..

a velmi rad sa pohybujem v obycajnych jednofarebnych trickach za 200sk :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Absolútne nie, nosím to, čo mi príde pod ruku. Nosím ich, kým sa nosiť dajú. Hlavu si s tým netrápim. Kupujem si to, čo sa mi páči, a hlavne to, čo mi sedí. S veľkým bruchom a krátkymi nohami si toho veľa nenavyberám. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jedine, na co si ako znackove potrpim, su "botasky" ... uz roky som verna jednej znacke a ak mam pravdu povedat, ine by som na seba asi ani neobula

ale inak co sa oblecenia ako takeho tyka, tak je mi uplne fuk, ci napr to dotycne tricko je znackove ci nie je, jednoducho ak sa mi paci, som schopna kupit si ho aj keby stoji iba 100 sk....

 

brat zase naopak, ten musi mat UPLNE vsetko znacku....ale vsak jemu sa aj lahko nakupuje, ked zaraba tazke love a vydavky takmer ziadne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Nepotrebujem značkové oblečenie. Najoblúbenejšie sú u mňa rifle a nejaké tričko alebo obyč. trigovica. Nemusím ísť ani podľa najnovšieho módneho trendu, skôr sa musím cítiť pohodlne a príjemne.

Niekedy aj tak človek nevie, či sú rifle značkové alebo nie, momentálne vyzerá byť módnym hitom aj zahrdzavené, zašpinené, roztrhané rifle...takže kde je problém?! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale kozenu bundu nosis :)

 

ked sa mam priznat ja mam znackove oblecenie rad, ked idem von tak ho proste musim mat, ale nemyslim tym ze mam veci kde je cez pol vyrobku vycapena znacka, aj ked je tricko bez potlace a znacka je len vnutri na tom listku, to mi staci, iba pre pocit.

 

doma mi to je uplne jedno ci je to znackove alebo nie...

 

no co uz so mnou....

 

aj ked sa mi strasne lubi styl obliekania a vobec zivotny styl takych ludi aky chodia do filmovych klubov(tak chodim aj ja), proaste takych tych "nezavislych"

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nosím, ale čistú bez prachu. Tu ide o to že tie handry mám (väčšinou) čisté, ale mne sa páči keď čisté nie sú. Na oblečení hľadím na to aby bolo čisté (vravím kvôli ľuďom) ale topánky (najmä čierne) sa mi páčia keď sú od blata alebo prachu. No čo, som vandrák :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak, priznám sa, že neskutočne dobre sa cítim vo svojej jelenicovej bunde so strapcami ( niečo na indiánsky spôsob ), ktorú mi mama ušila a od svojich 18 rokov ju nosievam...doteraz...ja viem, že som už na také veci možno aj "stará",ale čo urobím, keď mi je v nej super pohodlne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

su iba dve veci ktore u mna musia mat aspon nejaku znacku - tenisky (aj normalne aj halovky) nejaka ta zimna a jesenna/jarna bunda (nepotrebujem prechladnut kvoli tomu ze je nekvalitna) a zimnu potrebujem na moje podmienky taku ktora zachrani privelke narazi a zmakci ich ale aj sktocne nepremokavu pretoze po jednom weekende s kamosmi na lyziach aj tak pridem domov cely mokry, dobity ...)

 

a co sa tyka tenisiek tak nic extra do tych 6000 ale viem ze mam pokoj aspon na 3 roky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nic extra do tych 6000

 

no nekup to, za tu cenu :)

 

na oblecenie si svojim sposobom potrpim, nemusim mat Hugo Boss and company :)

ale mam rada S´Oliver, Mango, Benetton, Troll, Pull and bear, Sisley.... a tak :lol:

tenisky sa mi pacia najviac pumy...

 

ale ked vidim nieco pekne aj inde, nie je problem... i ked si to zatial neplatim zo svojho (by som vykrvacala ;) ), nejake tie limity mam u rodicov....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6000 minimum za pumy??? kde zijes? :lol:

 

ci v Bratislave mame lacnejsie pumy ako vy? :) u nas maju cenu tak nad 1500 do 4000 ...cca, jasne ze aj drahsie...ale URCITE nie minimum

 

a ta cena cca 1500 zdaleka nie je za nieco zlacnene, normalna cena....

moje stali nieco nad 2 l, nejako 2300 asi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja tenisky jedine adidas...

naposledy som si kupil taketo:

Obrázok

 

ale planujem este jedny na leto, biele,cierne alebo modre kedze vacsina mojich letnych veci je modrych...ja som zatazeny na modru :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov