Skočiť na obsah

Oblečenie - štýl oblečenia


cizy

Odporúčané príspevky

Keď sme raz boli na praxi v Bystrici tak sme si zo spolužiakom vyskúšali babské tangáča a tie francúzske gatky (to je jedno ako sme ich získali), no neviem ako v tom môžete chodiť mňa z toho rezala riťka ešte na druhý deň už nikdy viac. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neznasam kosele :lol:

oblubujem najviac taky jednoduchy styl, rifle a obycajne tricko...

v lete kratase, tricko a sandalky :)

 

cim viac simple, tym lepsie, ziadne extra vzory, ziadne kosele, ziadne goliere, ziadne speciality :)

 

a doll, ci leto ci zima, vzdy musim mat spodne pradlo ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v zime, resp, ked nie je teplo, nosim vacsinou dake modre rifle (mam ich vcelku dost, hm :lol: ), a k tomu tricko, farby nosim asi vsetky, plus dake svetriky, mikiny, ...

 

ak je teplo, a chce sa mi, nosim sukne, roznej dlzky :)

 

na nohach tenisky, topanky, zabky.... vysoke opatky velmi nemusim, zle sa v nich bezi, skace, atd :)

 

neviem ci mam mne specificky styl, nemusim vytrcat za kazdych okolnosti z davu, a ak nahodou mam tu potrebu, nie je az taky problem zmenit to :-)

 

naostro obcas, v lete, ak mi napadne, ale pod suknu urcite nie, na to nemam nervy, pozname tie schody v auparku, alebo silny vietor, atd atd ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak že riadne sa dohabať sa mi darí už asi len tu v dedine. Keď idem sama niekam von, prípadne s jednou babou. To milujem :lol:

No čo, začínam byť konformným, normálnym človekom, členom uniformovanej spoločnosti. Až mi ide špatne. JA!

Našťastie viem aspoň to, že sa nikdy neuchýlim k takým veciam ako ružová bundička pod rebro, o 3 čísla menšie rifle pod ritnú dierku a klop-klop 100-korunové topánky od číňana.

Plánujem si nakúpiť nejaké sukne, ale neviem, či ich v lete využijem (možno to znie divne, ale tak... neriešte :) )

A spodné prádlo nosím vždy, len doma nie. Bez spodného vrchného prádla (rozumej bez podprsenky) sa zaobídem aj mimo domova, v lete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

na oblecku si nejako moc nepotrpim mam znackove aj neznackove. do cinana nechodim. nosim co sa mi paci, najradsej mam dziny, triko a nejaku tu mikcu .... jedine naco nedam dopustit su moje boty... tje si kupujem jedine vo vybranych obchodoch :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.... jedine naco nedam dopustit su moje boty... tje si kupujem jedine vo vybranych obchodoch :)

 

fiha, si z Presova a nechodis po cinanoch??? :lol: ;) :) to takych v presove vela nieje...a boty akej znacky???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čoo? To jaké značky tu menujete to prvý krát počujem :lol:

 

Ja vojdem do obchodu, vyskúšam si tričko a ak mi ako tak sadne tak si ho kúpim. S riflami problém nemám, až na to že sú mi vždy dlhé a musíme strihať :)

Najhoršie je to s topánkami, to také hnusné všade predávajú fuj nenávidím topánky. A ak sú nejaké dobré tak stoja 3000,-SK

:) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to neverím že sa dobre cítite v tých mega-tera-giga topánkach čo majú ten veľký jazyk trčiaci z nôh...... Ved vidím, že aj teraz nosia takéto topánky a majú holé nohy a vonku 0°C a potom sa sťažujú že im je zima na nohy....

Ale dobre, budiš...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm jo diana3 nechodim po cinakoch. a znacku hmm havarka ma predbehol ... takze Vans alebo Adio alebo cokolvek z tohto stylu.

 

Dudojenka, hmm preco si niektori potrpia na topankach? Urcite si boty nekupujem preto aby si ich niekto namne vsimal, a na botach si potrpia ludia asi preto, pretoze urcite mi mnohi daju za pravdu ze nieje horsie ako mat blbe boty. Clovek je vacsinu dna na nohach a podla mna je dolezite mat pohodlnu a dobru obuv. Hehe a co sa tyka tych mega-tera-giga topanok hehehe skus si ich obut na jeden den a mozno zmenis nazor :lol: .... su pohodlne az pohodlne a isto mi opat daju mnohi za pravdu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja mám rád skejtácke boty, sú naozaj pohodlné a aj kvalitné, majú mäkkú podrážku, je v nich dobre, dobré su napríklad aj na bicykel, čiže ako športové, a pri tom vyzerajú perfektne, ja zas nemám rád tie tenisky, také tie biele, aerodynamické a tak.

 

A presne, boty musia byť pohodlné, šak je v tom človek celý deň, tak sa musí cítiť pohodlne.

 

A v poslednom čase som začal mať rád aj štýl elegantne, sako, normálne boty, košela, a tak, cítím sa v tom dobre, ale len do spoločnosti kam sa to hodí. Hee.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no sak hej Havarka... su vyrobene na skejt a tam ako vieme musi byt fajne pohodlie pre nozicku hlavne clenok a vobec. moja mamina tjez stale nadavala ze jake botiska to nosim a raz obula a pochopila :) dnes uz nenamieta :)

.. a Presne presne tje aerodynamicke tvary to je hroza des, ako keby si prisiel z kozmu ;)

 

Dudojenka, mala by si vyskusat velkost na tvoju nozicku a nje botu tvojho starsieho brata :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov