Skočiť na obsah

Oblečenie - štýl oblečenia


cizy

Odporúčané príspevky

to mi pripomina ako som videl cinske alternativy pumy s nazvom pumma a stali 125 sk a na moj obdiv pol roka vydrzali :lol:

ja osobne nenakupujem oblecenia za x tisic korun mam doma par sak ktore stali cca 200,300 sk obcas zajdem do nejakeho lepsieho secondhandu kde nakupim rozne tricka ktore doma prebatikujeme a topanky tiez fajne za 300 sk , neviem co mate setci s tymi teniskami ked tenis aj tak nehravate :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ja som si naposledy kupil toto

http://www.luxuryshop.com/images/catalog/big/1693_2866_big.jpg
, len maju na boku ten pruh cierny a nie biely. zlacnene z 2300 na 1300kc... no nekup to.

 

inak, v Brne je paradny cinsky sklad, kde je kradnute znackove oblecenie, pripade "druhorady tovar" (trci nitka a tak). teraz som cely nahodeny v Dieseli a fakt je, ze za 2 nohavice a 4 tricka som dal tolko, za kolko by som v normalnom Dieseli nekupil ani najlacnejsie gate.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Pumy sú dobrá značka. Raz si jedny kúpila naša 150ročná ruštinárka Vrana, vyškriabala sa na jabloň a zrubala sa. Pol roka som mala od nej pokoj :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

arwiel

 

no a zas ma to chyta, zachvilu je tu vyplata tak pojdem po nejakych obchodoch,

 

 

btw nepoznate niekto nejake stranky na nete kdee sa da kupit oblecenie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy

Ja som sa teda ešte niekdy nestretla s nakupovacou mániu u mužov.... :lol:

tak to si este nenakupovala so mnou (heh az sa hanbim :) )

kamosi ma az zacali volat shopping slut ale no ta nekup ked je to v statoch take lacne....

ked vidis boty co u nas idu za stvorku a tam to mas 50$ TAK TU NIE JE CO RIESIT :)

Milujem basket a k tomu aj ten styl a to su urcite znacky (vid moj user bar) takze...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mozes to skor definovat?

Ja aj napr. hrajem basket, dokonca ligovy ale je po sezone a na dalsiu kedze odchadzam sa nechystam a tam boty musim mat dobre lebo sa nechcem dodrbat. Mam mensiu obsesiu na boty cize na basket ich mam doma asi 7 parov no ja nie som idiot ze mam mega love a tak cena nehraje rolu.... niektore kusy su aj nad 5-6 tisicove no ja som za nic dal max. 1500 az 3000 eser. A to nehovorim o trikach a shortkach ktorych ceny ak vies nakupovat v statoch nepresiahli povedme nase blsakove a mam na nic znacky ako A.I., and1 a jordan a hlavny detail ktorym ti budem vzdy oponovat ze su to materialy co mi drzia uz 2. rok pranie a a potenie sa pri baskete skoro kazdy den, skus porovnat toto s kvalitou blsaku a sa ti bez hanby smejem.... taketo shopingy vidim ako pozitivne a velmi rozumne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Neznášam nakupovanie... nenávidím. Väčšinu vecí mám značkových, ale nie je to pre mňa podstatné... len sú pekné. Tenisky momentálne ani nemám... mám činy a glady a to je moja celoročná obuv- neprší=činy, prší=glady.

Ja som tiež vandrák, nosím aj 20- ročné tričká po mame... Kedysi som chodila so šatkou aj v lete... teraz nie. Ale na jeseň nastupuje šatka, potom šály...

Neznášam pastelové farby, takže nič také u mňa... Skôr také zemité, oceľové, ...

Bola som viac nezávislejšia, ako teraz... asi vplyv ľudí. Dám zmenu, chýba mi to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

nepotrpím si na značkové, mne to je suma-fuk. ja dám na seba hocčo, v čom sa cítim dobre...kedysi som chodila v tmavom, teraz mi to je jedno, okrem červenej môžem hocakú farbu

 

kedysi som ale nosila stále veľkú fialovú šatku, bolo mi jedno, či pasuje ku zvyšku /som ju nosila s oranžovým svetrom :) /. asi sa k nej opäť vrátim, zima je. zas budem vyzerať ako trávičkár :lol:

 

nerada ale nakupujem, najradšej by som vošla do obchodu a oni by tam mali pre mňa už pripravenú kôpku vecí, s ktorou vystačím na pol roka a do dvoch minút by som bola preč

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam rad znackove veci ale povacsine mi je na ne luto vyhodit cash, takze idem ku cinanom, ktori maju kradnute znackove veci, a tam sa da nadherne lacno nakupit. Rifle Diesely, co v obochode stoja 6litrov, som u nich kupil za 1700 korun a su kua kvalitne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hehe. Ja a znackove oblecenie?? :lol: Vtip roka. Vsak aj v cinskych sa sem tam najde nieco sik. Vacsinou sa snazim obliekat aby to nejak pasovalo a tak. Ale na topankach si velmi nezkladam mam jedny botasky a cizmy uz asi treti rok. Ale asi je cas na zmenu lebo sa uz rozpadavaju. A neznasam vysoke opatky. Nedostanu ma do nich ani ked sa budem vydavat. Ak sa ovsem niekedy budem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak vysoké opätky, do tých nedostanú ani mňa :) Jedine hrubšia podrážka, keďže som dosť malé pivo, ale takú mám len na Cult-kách.

Dnes som vyhrabala fantastický čierny sveter. Je síce chlapský, ale nevadí, dobré črevo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

v poslednej dobe chodit stale priblizne rovnako oblecena... rifle, zelena klokanka alebo sveter, číny na nohách... a strapate vlasy, občas šatka na krku... akosi sa mi to nechce menit...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani to nemeň, kým necítiš potrebu to zmeniť :lol:

 

v živote som sa neobliekala podľa toho čo bolo "in"

potrebovala som sa dobre cítiť a potrebujem to dodnes a vždy som mala svojský štýl a tu som ...

nikdy som nevidela priveľký zmysel v míňaní priveľkých peňazí na to, čo "na seba"

no .. teraz som sa zrejme rúhala, ... ale je to tak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov