Skočiť na obsah

Protiklady sa priťahujú ?


game

Odporúčané príspevky

Ano protiklady sa pritahuju. To nie je ale o tom ze ja mam o tristo cisiel vetsie oblecenie, kybel na hlave, a zacne ma pritahovat dievca co ma velke botasky, cierny kabat, a 666 kerku na cele, nie je to o style, ale o niecom inom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moji rodicia boli totalne protiklady, co sa tyka zaujmov, otec sport, mama hudba, otec pedant, mama normalka, otec s kludnou hlavou, mama hned rozrusena, kazdy mal rad uplne iny typ hudby.... ale hlavne body, take, do zivota, mali take iste :lol: a su spolu od roku 1984 a myslim, ze im to klape ;-) nikto neveril, ze spolu vydrzia take odlisne povahy... hehe

 

moj frajir je skor taky, ako ja, len si vie udrzat chladnu hlavu, narozdiel odomna, ale inak... cely ja :)

 

ale nemyslim si, ze protiklady nemozu spolu vydrzat, castokrat sa velmi dobre doplnaju, ako aj moji rodicia..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vred, neviem, ty možno používaš v diskusii väčšinou iba názory, ktoré si si už niekde prečítal...

ale pokiaľ máš k danej téme iný názor, rád si ho napriek tomu prečítam, prípadne sa k nemu vyjadrím.

takže priťahujú sa a vydržia podľa teba úplne protikladné povahy vo vzťahu ?

Ano protiklady sa pritahuju. To nie je ale o tom ze ja mam o tristo cisiel vetsie oblecenie, kybel na hlave, a zacne ma pritahovat dievca co ma velke botasky, cierny kabat, a 666 kerku na cele, nie je to o style, ale o niecom inom.

doteraz sme si tu všetci mysleli, že je to o nadmerných a podpriemerných veľkostiach gatí ... všetci sme tu dospelí, s x vzťahmi a skúsenosťami za sebou, či pred sebou ... je prirodzené predpokladať, že vieme, o čom sú protiklady vo vzťahu, poučiť nás, že je to o niečom inom ako o vizáži je trochu od veci

ale tvoja odpoveď nie je odpoveďou na otázku " priťahujú sa a vydržia podľa teba úplne protikladné povahy vo vzťahu ? "

 

vred, vôbec sme nepočuli tvoj názor na vec

 

 

 

nedávno mi kolegyňa rozprávala kúzelnú historku práve o vzťahoch protikladov :

má jedných dobrých priateľov, manželov, ktorí nemohli mať vlastné deti, tak si ich niekoľko adoptovali a žijú nimi ...

na nedávnej návšteve u nich sa zvrtla debata na to, akí sú oni dvaja vlastne rozdielni ... hodnú chvíľu nad tým premýšľali, že je to tak, majú rozdielne záujmy, hobby, záľuby, iné čítajú, ináč relaxujú, iný vkus - čo vlastne majú spoločné, že spolu toľké roky vydržali ...

až to prišlo ako osvietenie : rodina a deti ... majú sa radi všetci a pre rodinu a deti sa spoja a obetujú obaja proti celému svetu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm protiklady

myslím, že protiklady sa môžu priťahovať a aj priťahujú,

ale len na základe niečoho povrchového

ako sú záľuby, záujmy, vkus

je to niečo iné, čo ja nemám a čo sa mi môže pozdávať

 

avšak ak ide o hodnoty je to ináč

hodnota je práve to znamienko (+/-),

kt. tieto väzby preruší a naopak utuží - udrží pokope vzťah s rovnakým myslením,

vyznávaním hodnôt

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Veď aj naši boli protiklady (aj sú) a teraz sa idú zožrať od hádok. Kým sme boli malí tak, nejako spolu držali, ale už to upadá. Prišla iná doba, tak asi preto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ja mat takeho ako som ja, tak ho zastrelim... najlepsi partner aky kedy bol - kozorozec - uplny opak mna.. dost casto lezie rakom kozoroh hore krkom, dokonca aj podla obratnikov sme opacni... presne naopak - on zima, ja leto, on uzavrety, ja nie... vzajomne ucenie sa jeden od druheho, ale uplny sulad... napriek opacnym onym.. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

dve úplne protikladné povahy si neviem predstaviť pokojne spolunažívať ... aký je váš názor ?

 

priťahujú sa alebo odpudzujú ? aké máte skúsenosti, akého by ste chceli partnera ? rovnakého či rozdielneho ...

 

zo začiatku pravdepodobne áno, ale aby vzťah mohol dobre fungovať tak musia mať podobné povahy ... teda aspoň u mňa to teda je takto ...čiže protiklad ma síce priťahuje ale to je akurát tak všetko :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Pekna tema. Malo rozvinuta. BUMP.

 

Zatial ma pritahovali len ludia, s ktorymi som mala dost spolocneho, a prakticky sme si boli dost podobni... Stale dve samostatne osoby s vlastnym rozumom a pod., ale inak podobne... Hoci... Je pravda, ze v istych veciach sme boli neskutocne protiklady, a tam sme sa doplnali. Cize mozno to cele s tym "protiklady sa pritahuju" je zvlastna a nepravdiva generalizacia? Neviem si predstavit naozaj diametralne odlisnych ludi a ako medzi nimi vznika vztah. Musi tu byt nieco spolocne, na zaklade coho to funguje.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Zena ma kamaratov vojakov- oni niesu protiklady - ale cele spolocenstvo moze byt rado ze sa nasli.  Su vojaci a si nadavaju ani nie velmi hnusne. Dievca to nema z vojny u nich nadaval jej otec a hnusne. Ja napity - chalanovi - to nemoze nanu take hovorit - na mna to nepovies.. :-) Ale podla mna chlapec to tiez nema z rodiny - dievca ano. Chlapec sa len prisposobil.

 

Protiklady? Ano zena a muz-  podla mna k#### a p#### tiez. Co je na tom zvlastne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov