Skočiť na obsah

Domáce zvieratká


game

Odporúčané príspevky

Keby ste mali domáce zvieratko, ktoré by vám po 14 rokoch skapalo, čo by ste spravili

 

  • Pochoval/a by som ho a spomínal/a na večné časy. Už by som iné nechcel/a
  • Pochoval/a by som ho a zadovážil/a si nové, aby mi nahradilo to skapaté
  • Vypchal/a by som si ho a dal/a si ho na policu, aby pri pohľade naň som si zaspomínal/a na všetky pekné časy, čo sme spolu zažili
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a.

kedysi dávno, na starom dome to bolo b. vždy sme mali mačku, nikdy sme neboli bez mačky.

ale dnes a.
ovšem do činžiaka mi nepasujú priveľmi zvieratá, mali sme dvoch škrečkov... ale jedného preto, že sme ho našli... a potom už nič, aj keď som chcela jeden čas mačku, a hodne, ale pre mňa je mačka tvor na dvor... tak som bola na ne naučená, so psíkom by nemal kto chodiť von. poznám naše limity...

 

ovšem škrečkov sme mali jedného 2 roky, jedného takmer 3, a bolo to hodne kruté, keď umierali, aj preto sme už viac nechceli...

ale to je ťažko, to je zrejme hodne individuálne...
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nooo, mňa to aj čaká, ak neumriem ja skôr, naša Šiva už má 14 a choré obličky, a chová sa nezvykle prítulne, až moc, taká nidky nebola, ako keb hľadala ochranu, neviem...asi ju pochovám s dovolením švagrinej na záhrade, ktorá kedysi bola naša. Máme ešte Viki, ale neviem, či si zadovážime náhradu za Šivu, ak, tak by som zobrala nejakú staršiu mačku, aby mala Viki seberovnú parťáčku. Ale mačiatko, i ked by som chcela, rozum mi velí, že už nie, neviem, koľko ešte tu na svete budem, a nerada by som aby ma prežilo, kto by sa o neho potom postaral. takže z citového hľadiska áno, obstarala by som, tak ako po Murovej smrti som doniesla Šivu, ale z rozumového už nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

doll, vy máte Muroslava?  :zubiska:

   My sme tiež mali kedysi Mura, ale do preukazu sme mu zapísali Muriel, sme sa smiali, že neterka má pre svoju mačičku také honosné meno Šeila (foneticky), a my také obyčajné že Muro, tak sme to aj my trochu "zhonosnili".

A kocúr to aj tak mal na háku.

 

 

 

 

P.S. Však je to super, mať mačku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Kedysi som na mačky "nebola", ale už som :)

Doll, tu je 18 dôvodov, prečo je kočka lepšia ako pes:  http://cilichili.cz/blog/prvnich-18-duvodu-proc-je-kocka-lepsi-nez-pes/

prvý a tretí sú top :thumbsup:

 

1 – Neštěká jako idiot, když někdo projde kolem.

 

3 – Když jí hodíte klacek, kašle na něj, protože je inteligentní.

ale aj ostatné sú dobré :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi som na mačky "nebola", ale už som :)

niesi prvá ani posledná, mala som kolegyňu, ktorá sa mačiek dokonca bála, neublížila by, ale nemala k nim vzťah, iba ak strach z nich. mala dvoch psíkov, ale ked mladý psík ostal sám, čo starý sa pobral do psieho raja, mladý psík smútil. Kolegyňa povedala, že už dalšieho psíka nechce. vedela, že ja som mačičková, tak sa ma pýtala na kadejaké podrobnosti o mačkách, a vybrala sa do nejakej dočasky, kde jej dali do rúk mača. A našťastie, bolo to veľmi kontaktné a prítulné stvorenie, a tak si ho chcela adoptovať, lenže, psík sa s ním nejako nesskamarátil, naopak. Nuž mačiatko s ťažkým srdcom vrátila. Ale nevzdala to, vzala si do hlavy, že mačku mať musí, a dúfala, že nájde takú, čo sa aj s psíkom spriatelí. A našla. Pes zrazu bol ochranca, starší brat, kamarát a všetko možné, a malý cicúch si toež rýchlo zvykol. A ona si mačiaka tak oblúbila, že si zadovážila aj mačičku, a tej zasa robil ochranku starší mačací kamoš.  Ale nemala šťastie, lebo ked ich dala sterilizovať, mačička zákrok neprežila, zomrela,lebo nevydržala narkózu. Až po jej smrti zistili, že má srdcovú vadu. A odvtedy kolegyňa tiež má rada mačky, Presnejšie, aj mačky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

Už ma vytáčajú tí posratí psíčkari a ich posraté psy, na kerú <> to chovajú v bytoch, keď susedia musia celé dni počúvať ich posraté štekanie. Buď si psa vycvičím alebo sa na to vyserem, keď na to nemám, nie? To mám rád takúto chamraď, čo si kúpi psa a pletú si byty s útulkami, že psa len strčia do izby a nech si šteká.

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov