Skočiť na obsah

Jazdiť po dlhej prestávke


game

Odporúčané príspevky

Precital som si par prispevkov dozadu, kde sa pisalo o jazdeni v Heraklione. Ja uz viac ako rok jazdim na firemnom aute (Peugeot Boxer) po hornych Kysuciach (Svrcinovec, Cierne, Skalite). Ulicky tu maju take uzke, ze chodec sa mi musi ustupit a pritlacit k plotu, aby som presiel. Ludia nechavaju otvorene brany, aby im v pripade, ked sa dve auta oproti sebe stretnu, mohol jeden nacuvat do dvora. Dalsia sranda je prevysenie, casto idem iba so zaradenou dvojkou, v ostrych a strmych zakrutach aj jednotkou. V zime je to este viac zaujimave, do dvora nikomu nevojdes, lebo cestu lemuju dvojmetrove mantinely snehu a ked stretnes auto oproti, cuva sa aj pol kilometra. Musim vsak povedat, ze domaci su ohladuplni :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 52
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • chrust

    8

  • game

    7

  • Nokia

    7

  • Sniper

    5

Top prispievatelia v tejto téme

Nemal som nikdy problem s jazdenim na cudzom / inom aute, mozno je vyhoda, ze okrem sukromneho striedam v robote 2-3 sluzobne. (cha, mal by som si uz vyskusat aj novu Mitsubishi L200...)

Dokonca som zvladol preparkovavanie kolegovho srotu s automatickou prevodovkou, ale na to som isiel fest opatrne, ked som kluckoval na uzkom dvore pomedzi ine zaparkovane auta :D

 

Samozrejme, rozdiely citim, ci uz v pedaloch, alebo na volante, ale po chvili si zvyknem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je ako korcule. Raz sa to clovek nauci a uz sa to neda zabudnut. Aj ja som mal vypadky lebo okrem terajsieho zamestnania nikde nebol problem s dochadzanim. A tak som mal auto len obcas nahodne ze rok nic alebo aj 3 roky a vzdy som vedel a na starych rachotinach je to vzdy taksie kde presmykuje spojka, skapina volnobeh ze okrem riadenia treba davat pozor aby nepadali otacky, aby zobralo zaradeny prevod, to neni ako na novych autach kde sa o vsetko staraju snimace klepania, synchronizovana prevodovka atd. Vsak ja keby som sadol do fabie tak by som paku vytrhol az neuveritelne ako lahko zaradi skoro samo to tam skoci kym starom na crepe treba triafat do to toho aby to zaradilo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov