Skočiť na obsah

Sprcha


arwiel

Odporúčané príspevky

spomenula som si na jeden z mojich obľúbených filmov „City Of Angels“ ... hlavne na jednu scénu, v ktorej sa Nicolas Cage v roli anjela Setha sprchoval... ako sa vyživoval z toho pohladenia vody na vyprahnutej pokožke...

 

máte sprchový kút alebo vaňu?

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :lol:

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

obľubujete sprchovanie?

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

akú dobu v nej približne strávite?

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podobna scena bola aj v>American history X< s edwardom nortonom ale tam to bolo myslene trosku inak.........

 

 

mame vanu

kupem sa len s priatelkou {ci uz u mna alebo u nej :) } inak sa len sprchujem

obcas sa to stane......potom je velky ucet za vodu :)

celkom ano.....preberie ma a osviezi ,ale ked som bol maly tak som sa nerad sprchoval :lol:

jednoznacne rano>inak by som asi bol cely den v polospanku ;)

neviem ani este som to nepocital ;) ale ako kedy.......asi 5-7 min

v lete studenu v zime teplu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

-mame vanu

-kupem sa velmi rad, aj si obcas naplnim vanu (je to ale 150ka, takze moc si v nej telo nenatiahnem :lol: ), pena a kacicky uz nie... boli... mozno ak bude partnerka, navrhnem - aby to malo atmosku :)

- meditujem... stava sa mi to ze si vodu striekam plnym prudom do ust (alebo na vlasy) a kukam do blba a len tak rozmyslam... potom doleti oco, zabucha na dvere a zakrici mi "Nespi tam, voda je draha"

- oblubujem

- aj pocas dna... ale najviac vecer...

- dlho velmi dlho... obcas aj polhodinu

- v zime milujem horucu vodu... ked sa mi v kupelni spravi oblak pary... fuu ale potom ten vychod z kupelne je kruty... v lete vlaznu... obcas ked dojdem spoteny a unaveny z tepla domov (to si momentalne neviem predstavit - je mi zima) si hodim poriadne ladovu, taku dvojcentimetrovu... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

-mame vanu, aj sprchovy kut (2 :lol: ...)

-kupem sa malokedy, cez tyzden nemam chut obetovat tolko casu straveniu vo vani, a ani mi to velmi nepride na um, sprchujem sa teda v sprch.kute

-kacicku nemam, ale chcela by som :)

-ak sa neponahlam, vacsinou sa zabudnem pod vodou, ze na mna dopada, a ja som myslienkami niekde celkom inde :) ale neklope mi na dvere nastastie nikto ;) )

-sprchovanie anooo, anooo, hlavne ak je v lete teplo, kludne by som kazdu hodinu v nej stala, ale to uz by fakt bolo moc penazi ;)

-rano ja nestiham nic, nie som ranny typ cloveka, takze sa sprchujem poobede/vecer

-ked sa ponahlam, tak minimalny cas...ak nie, no nepocitam to,ale dlho ;)

-v lete uprednostnujem vlaznu az studensiu, v zime tepluuuu..aj u nas na velkom zrkadle je sama para, ako vravel ajk... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj zabudol som este ze v lete zboznujem si lahnut do vane a nechat na seba tiect vodu zo sprchy, dobre studenu na hlavu a ako steka tak po celom tele, to je uplne super, tak by som vedel aj hodinu byt ak by ma furt niekto nenahanal ze ta voda je draha :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :D

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

obľubujete sprchovanie?

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

akú dobu v nej približne strávite?

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

máme vaňu, v starej kúpeľni som sa semtam ponorila a relaxovala, aj s nejakou penou alebo kryštálikmi, ale zriedkavo ...

 

po rekonštrukcii kúpeľne som sa nenapustila vaňu ani raz, len sa sprchujem , na kačičky akosi nie je čas :lol:

a pritom tam mám aj svietničky na čajové sviečky ... a vždy som si predstavovala, že raz budem relaxovať vo vani pri sviečkach / špeciálne nato som ich kupovala v IKEA :) /

asi z toho nič nebude :)

 

vyžívam sa v tom, keď mi voda steká po tele ... sprchujem sa prevažne ráno, takže na meditovanie nie je priveľa času...

v lete takou "letnou" vodou, postupne pridávam studenú - ráno, aj keď sa vrátim z práce, prípadne keď je veľmi teplo, aj pred spaním

v zime zvyčajne ráno, teplou vodou, a radšej si privstanem, aby som sa nemusela ponáhľať ... kedy ako, sprchovanie od 5 do nejakých 15 minút ... nemerala som to, len pozriem na hodinky, koľko asi mám času, než pod sprchu vleziem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

kedysi sme mali vaňu, no teraz len kút... :lol:

 

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :)

ak mám niekedy príležitosť kúpať sa vo vani, čo nie je tak často, tak nemám penu a hrám sa s vlnkami... :)

 

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

toto sa mi stáva až príliš často, potom ma z myšlienok vytiahne matka keď mi búcha na dvere... ;)

 

obľubujete sprchovanie?

strááášne! ;)

 

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

najradšej mám počas dňa, keď mám čas, ale zväčša sa sprchujem pred spánkom...

 

akú dobu v nej približne strávite?

no, to závisí od toho, čo tam robím... či sa len narýchlo umývam, či si zmývam hlavu, či som sa zasnívala... no v priemere takú polhodinku...

 

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

ja teplomilný človiečik jedine teplú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

máme vaňu

 

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :D

penu nemávam mne to tam vadí a kačky tiež nemám

 

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

veľmi často

 

obľubujete sprchovanie?

áno hlavne cez leto

 

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

najradšej večer predtým než idem spať

 

akú dobu v nej približne strávite?

zvyčajne takú polhodinu

 

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

teplučkúúúúúúúúú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

vanu

 

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :lol:

obcas, ked mam cas, alebo ot jednoducho potrebujem

 

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

takmer stale

 

obľubujete sprchovanie?

ano

 

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

vecer vacsinou. ale aj rano. podla toho kedy potrebujem mat suche vlasy

 

akú dobu v nej približne strávite?

od 5 do 20 minut

 

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

teplu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

máte sprchový kút alebo vaňu?

vanu

 

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :D

rad, ale nehram sa, nevyzivam sa v tom

 

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

:lol: :)

 

obľubujete sprchovanie?

vtedy, ked som bol dlhsie bez toho (napr stanovat v prirode). po tom to padne zvlast dobre. inak normalne.

 

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

rano, v noci

 

akú dobu v nej približne strávite?

neviem. len v samotnej sprche? neviem. 5 az 10 minut?

 

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

podla teploty vzduchu, ktora zase zvacsa zavisi od rocneho obdobia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

mame sprchovy kut... a lezie mi to na nervy, chcem vanu, plnu horucej vody a peny, jaaaaaj...

a sprchujem sa vecer, obcas aj rano, a obcas aj naobed... a mam rada dlhu sprchu pod horucou vodou, ale cez leto prevazne studena, obcas ladova...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

vaňu

 

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :D

áno/naozaj len občas/nie

 

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

áno

 

obľubujete sprchovanie?

áno

 

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

áno (všetky možnosti)

 

akú dobu v nej približne strávite?

10-15 minút

 

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

teplú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mame sprchovy kut... a lezie mi to na nervy, chcem vanu, plnu horucej vody a peny, jaaaaaj...

tak hned s tebou vymenim. mne je vana uplne na nic. v zivote som ju nemal napustenu. ja sa sprchujem pre pocit cistoty, nie aby som v pene nahanal kacicku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

vaňu, ktorá mi je na prd - kúpem sa tak raz za rok (čiže bežne sa sprchujem, jo)

 

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :lol:

keď sa už náhodou kúpem, tak s rádiom, sviečkami, vodou po okraj vane a s penou, ale kačičky ee

 

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

na také veci ja nemám čas

 

obľubujete sprchovanie?

občas je to priam vykúpenie, ináč normálka

 

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

ráno a v noci

 

akú dobu v nej približne strávite?

5 až 10 minút až hodinu :)

 

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo striedate?

v zime veľmi teplú a v lete takú akurát osviežujúcu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Máme aj sprchu aj vaňu... Ráno z časových dôvodov mi vyhovuje sprcha, ale večer sa tak vyvaliť na hodinu dve do vane, to je labuž. Kačičky do vane nepotrebujem (možno ešte pipku by som prijal), ale skôr tak pohár vínka a misku olív :lol: . Som skoro ako Pažout z Románu pro ženy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

akurat dnes som si prehravala soundtrack. to bola naozaj zaujimava scena. a tie olivy. hutesky u mna vedu. ale len zelene. nezrele radsej na pizzi.

 

máte sprchový kút alebo vaňu? obľubujete sprchovanie? :: ja sa radsej srpchujem ako kupem. je uplne jedno, ci je to vo vani, alebo mimo nej. vzdy je to pozitok.

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :: pouzivam dobre vonajuce sprchove gely, energizery. ked mam naladu, umyjem sa aj mydielkom. a ci sa hram? ano a velmi rada, ale nie s kacickami :lol:

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách? :: z ekonomickych a ekologickych dovodov nie

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa? :: jednoznacne rano. jednak to preberie, a clovek sa potom citi cisty. v lete je to aj rano aj vecer, alebo p.p. (podla potreby)

akú dobu v nej približne strávite? :: zalezi na tom, co v nej momentalne robim :) (ci sa len sprchujem, holim, alebo hram - je to individualne.)

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate? :: v lete vlaznu, ked dostanem amok, tak aj ladovu ale nie na dlho, potom som ako jezko (fsetko mam postavene). v zime jednodznacne tepla, az horuca. ked pridem z vonka a klepem sa od zimy, tak v priebehu 10 minut v sprche sa mi licka zafarbia do ruzova a citim sa skvelo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

aj aj

 

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami?

milujem kupanie. a mam aj kacicu. ale to je zasa o niecom inom. mam fetis ma kacice.

 

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

ano

 

obľubujete sprchovanie?

viec ako kupanie

 

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

sprchujem sa casto. min 2 krat denne. ale to uz je moja psychika....mam taku uchylku...zvlastnu

 

akú dobu v nej približne strávite?

par minut

 

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

striedam.ale viac teplu....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

vanu, ale viac by som ocenila kut

 

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami?

kúpem sa len výnimočne a potom si to už poriadne užijem so všetkým, čo k tomu patrí - aromatické peny, pleťové masky, sviečky, hudba, kniha...

vo vani mi je inak nepríjemne teplo, ťažko sa tam dýcha, preto to často nerobím...

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

skôr si nahlas spievam :lol:

 

obľubujete sprchovanie?

áno, áno, áno

 

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

určite ráno, inak sa cítim celý deň nepríjemne

 

akú dobu v nej približne strávite?

závisí od toho, čo tam robím a či mám náladu zabíjať tým čas

 

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

ani vo veľkej zime nemám rada príliš teplú vodu, v lete sa sprchujem iba studenou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

Mame vanu...

 

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :lol:

jasne, zboznujem kupanie a uprednostnujem pred sprchovanim tiez

 

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

stava sa ze len tak lezim a rozmyslam, taky absolutny pokoj vzdy prezivam

 

obľubujete sprchovanie?

ani nie

 

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

vecer

 

akú dobu v nej približne strávite?

tak 5-6 minut maximalne

 

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

radsej teplejsiu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

...máme vanu, nějak sem si na to zvykl

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :lol:

...no to zase nenapouštím, moc dlouho, moc vody;)

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

...tak trochu, ale já medituju pořád:)

obľubujete sprchovanie?

...celkem, je to osvěžující

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

...ale vzhledem k mé lenosti až v noci

akú dobu v nej približne strávite?

...takých...10min?

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo stiedate?

...tak něco uprostřed

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

vaňu.. bohužiaľ

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :lol:

hm, nie...

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

nie

obľubujete sprchovanie?

áno

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

radšej večer...

akú dobu v nej približne strávite?

netuším.. ako kedy.. 10-20 min

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo striedate?

skôr teplú

 

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som dala dlhy relaxacny kupel a skoro som v tej vani zaspala....juuuj, ako tam bolo dobre... normalne som zacala driemat...a ked mi voda namocila usta ako som tak lezala, tak som sa prebrala a uvedomila som si ze to nie je dvakrat dobry napad zaspat vo vani :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máte sprchový kút alebo vaňu?

na koleji sprchac, doma vanu

kúpete sa radi? naplníte si občas vaňu, ponoríte sa do vody s penou a relaxujete? alebo sa hráte s kačičkami? :lol:

milujem kupele

meditujete občas pod tečúcou vodou? stáva sa vám, že voda tečie a vy ste myšienkami niekde v diaľavách?

ked neplatim inkaso, tak furt

obľubujete sprchovanie?

ked sa nemozem kupat, tak co uz

kedy dávate prednosť sprche? Ráno? večer? počas dňa?

rano

akú dobu v nej približne strávite?

10minut

uprednostňuteje skôr teplú či studenú vodu? alebo striedate?

teplu az horucu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Máme vaňu....ale je malá...takže sa sprchujem a mám to aj radšej...predtým som sa sprchoval raz za deň a to večer,ale teraz sa sprchujem aj ráno,čiže dvakrát za deň...a priemerne sa sprchujem asi tak 15 - 20 minút :lol: ....V zime si púšťam teplú vodu a v lete takú vlažnú až studenú...vlastne u mňa to závisí od ročného obdobia... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov