Skočiť na obsah

Hlučný ventilátor


Sniper

Odporúčané príspevky

Nový ventilátor už mám vybratý, cena s DPH len 131 Sk, len ešte zisťujem dostupnosť.

 

Takže aj ten nový ventilátor, čo som si kúpil takmer presne pred 6 rokmi, doslúžil. Síce tento bol o niečo tichší, ale aj tak už bol najhlučnejším komponentom v PC. Sekundárny HDD som dal preč, keďže väčšinu dát mám zálohovaných na externom disku, a ventilátor som odpojil. Aspoň to má trochu nižšiu spotrebu a hlavne, že je to celé tichšie.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Odpovedí 28
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    10

  • game

    3

  • Polaris

    3

  • lopata555

    3

Ak mozem tu do Axelovho topicu kedze mam problem s fanom na grafickej.

 

Caute.

Potreboval by som poradit ako dat dole ten predny kryt z tejto karty:

Obrázok

 

Uz som prehladal aj youtube aj google ale nikde neni ani video ani obrazky ze ako sa to da dat dole.

 

Ide o to ze potrebujem uz precistit vetrak plus tie ziabre pod krytom lebo:

 

1/ Zacina z toho vetraku ist obcas taky rapkavy zvuk. Neveim ci ste niekto v detstve robili to ze ste si davali do kolesa na bicykli taku plastovu blbost aby Vam to rapkalo. Tak taky zvuk ide z toho fanu. A to cely komp bude mat este iba 2 roky v maji 2013.

 

2/ Ono to nerobi ze hned ako zapnem komp a az kym ho nevypnem. Nerobi to ani ci je zataz na graficku alebo nie. Proste totalne random na takych 5-10 sek ten zvuk a potom pokoj na nejaky random cas.

 

Premyslam este nad reklamaciou ale najprv by som chcel sam este skusit to precistenie vetraku a ziaber na tej grafickej. ALe bojim sa dat silou dole ten kryt.

 

Dik za pripadne navrhy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najprv by som chcel sam este skusit to precistenie vetraku a ziaber na tej grafickej. ALe bojim sa dat silou dole ten kryt.

Dik za pripadne navrhy.

 

vysavacom ? lepsie vyfukat, ako vysavat... alebo ak nemas vysavac, kde mozes napojit hadicu na vyfuk, tak skus bombu/sprej na stlaceny vzduch

a fukat mozes pomedzi lopatky ventilatora bez nutnosti dat dole kryt

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj mam vysavac nastastie co aj fuka vzduch. Mam aj bombu so stlacenym vzduchom.

 

ALe chcel by som dat ten kryt dole a pod nim poraidne prejst vzduchom ci radite nieco ine ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov