Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

tiez nechapem to vytesovanie sa a chvalenie sa darcekmi, ze juj kolko coho som dostal

ked tak som rad ak dostanem jeden darcek od niekoho a viem ze si na mna spomenul a nieje to nejaka vec co mi bude na dve veci, ale bud sa hodi alebo aspon hluposticka co potesi...ale ze by som ratal kolko darcekov a akych.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sorry ľudia, ale ste blázni...

Vianoce sú len o tom, ako dostať darčeky?! pekne...

a kto tu pisal ze su? to ze niekto napise co dostal to je hned zle a znamena to ze prenho su vianoce len o darcekoch? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiez nechapem to vytesovanie sa a chvalenie sa darcekmi, ze juj kolko coho som dostal

 

...ale ze by som ratal kolko darcekov a akych.... :lol:

čo je zlé na tom, keď sa niekto teší z darčeka?

nejde tu o vychvaľovanie...ani o rátanie, či mám viac a lepších/drahších ja alebo niekto iný :)

proste som niečo dostala, mám radosť, chcem sa o ňu podeliť...netreba to brať hneď ako súťaženie či vychvaľovanie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aika zrovna teba som tym nemyslel, nic nemam proti teseniu sa z darceka, to je normalne :lol:

ale vypisovat sem co presne kto kolko dostal mi pride uz moc...vsak ak niekto spomenie darcek co ho najviac potesil ok, ale robit abecedny zoznam s poctom kusov :)

mi to pripomenulo vcera kamosa sa rozculoval ze malo dostal a ze ako ho oco odbil ze ved kupili novy dom, nove auto do rodiny a on ze a co, to neni pre mna :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aika zrovna teba som tym nemyslel, nic nemam proti teseniu sa z darceka, to je normalne :lol:

ale vypisovat sem co presne kto kolko dostal mi pride uz moc...vsak ak niekto spomenie darcek co ho najviac potesil ok, ale robit abecedny zoznam s poctom kusov :)

mňa si ani myslieť nemohol, ja som tu totiž nič také nepísala :)

a no dobre, vypisovať presné zoznamy už je možno mierne prehnané, ale stále by som to až tak tvrdo nezavrhovala... ;)

 

 

mi to pripomenulo vcera kamosa sa rozculoval ze malo dostal a ze ako ho oco odbil ze ved kupili novy dom, nove auto do rodiny a on ze a co, to neni pre mna ;)

;) toto je naozaj moc

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mi to pripomenulo vcera kamosa sa rozculoval ze malo dostal a ze ako ho oco odbil ze ved kupili novy dom, nove auto do rodiny a on ze a co, to neni pre mna

No keď dakto vidí Vianoce len v darčekoch je to tak ................. koľko má rokov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi nie je dobre moralizovať, čo má kto od Vianoc očakávať, pôvodný význam už je out...........musíme to brať ako je, len vlastný prístup je na nás. A tak si budeme musieť zvyknúť na unudené ksichty zbohatlíckych synčekov, ktorí pri pohľade na darovaného Harleya sucho precedia, že "fialový, iný nééémááli?"

Tiež, našťastie. na Bijou - krásne opísaný žltý hrnček s kvetinkami a voňavým čajíkom tak, že po sviatkoch taký zháňam..........

Alebo Lopata si u Ježiška objednal Dejiny Slovenska aby mal na Drowa (priprav si link na Ježiška, Drow ho bude vyžadovať! hahaha)

Ja som dostal kreslo k PC, s bezpečnostnými štvorbodovými bezp. pásmi, aby ma nikto nezdvihol zo stoličky, potom ešte..........

 

To len tak stručne o Vianociach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najviac ma potesilo, ze su opat Vianoce a cela rodina spolu, nie je nad lasku,pokoj,stastie a darcek to umocnuje lebo je dany z lasky, a teda nie je dolezita hodnota darceka ... rozpisovat na fore kto co dostal je celkom normalne, a clenov aj take momenty ovela viac zblizuju... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak ja som si tu knižku neobjednával .............. DDD. Len naší usúdili že sa zaujmam o históriu tak ma chceli prekvapiť ............... DDD, a vlastne som to ako podpichnutie nebral .............

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechapem co sa nad tym vobec vzrusujes ze sem niekto napisal o veciach co dostal..to je kazdeho vec, nie? :lol:

nevzrusujem, len vyjadrujem svoj nazor ze mi to pride slusne povedane "divne"....tiez to je moja vec, nie? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja súhlasím s nokiom, čím teda nechcem nikomu zakazovať vytešovať sa z darčekov, ale keď tu niekto napíše komplet zoznam darčekov, osobne mi to pripomína chválenkárstvo medzi malými deťmi na základnej škole, kto dostal viac... a už tam som to nemala rada. minulý rok to tu vyzeralo tak isto :lol:

 

no ale aj ja sa pochválim, darček od ježiška ako vyšitý :) na štedrý večer nám prdli aj satelity, aj komplet windows, takže naši v spálni pozerali cez anténu šumiaceho segala, lebo nič iné ako jojka im nešlo a ja som sa na notebooku hrala pinball, lebo v obývačke nejde anténa vôbec a cez notebook sa modemom nepripojím :)

 

no ale mňa potešilo, že ma mamča pochválila, ako som celý deň pomáhala,. síce mohol za to môj hlad, lebo som videla, že mama nestíha a otec spí na gauči, takže keď som chcela jesť, musela som sa po zdobení stromčeka a upratovaní aj v kuchyni niečoho chytiť ;) tak ale poteší ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hela aspon niekto chape :lol:

 

no ale mňa potešilo, že ma mamča pochválila, ako som celý deň pomáhala,. síce mohol za to môj hlad, lebo som videla, že mama nestíha a otec spí na gauči, takže keď som chcela jesť, musela som sa po zdobení stromčeka a upratovaní aj v kuchyni niečoho chytiť :) tak ale poteší :)

ako vidim, hlad je velky ucitel ;) ;) ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chvalenkarstvo :lol: no tak to uz ano :)

ved potom cele forum je o vychvalovani...

"co ma dnes potesilo" sa chvalim ostatnym co skvele sa mi dnes stalo

"co prave citate" chvalim sa ze som zas a znovu otvoril novu knihu

"co pocuvate" podme sa pochvalit aku pesnicku pocuvame

"kam sa chystate" chvalime sa kam ideme a ostatni sedia doma

"pecenie" ideme sa pochvalit kto vie co napiect

"co bolo v skole" noze sa pochvalme kto ma viac A ako ostatni

 

a tak dalej, a tak dalej, a tak dalej, a tak dalej..........

 

takze vlastne cele to tu je o jednom velkom hnusnom chvalenkarstve :) fuj fuj fuj

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už neblbnite, ľudia.

 

mám dojem, že sa tu rozmáha ponorková choroba, chcelo by to zrejme zopár nových členov fóra.. Vianočné sviatky pokračujú a ak ich akýmkoľvek spôsobom slávite (či aspoň pokojne prežívate), podeľte sa o svoje myšlienky s ostatnými. tieto hádky však zmysel nemajú.

 

pravdupovediac, bol som zvedavý hlavne na príspevky od veriacich ľudí, pretože sám som ateista a Vianoce sú pre mňa stále najmä náboženským sviatkom, i keď ich svojim spôsobom slávim i ja.

 

ak mám povedať pravdu, zdá sa mi, že dni počas Vianočných sviatkov sú rovnaké, ako ostatné dni v roku. ľudia sú ľudia (people are people : ) a nemenia sa šibnutím čarovného prútika či ihličnatej vetvičky, stále sa dokážeme rovnako hašteriť, hnevať, urážať, závidieť si a nadávať, posmievať sa a neviemčo ešte.

 

poviem vám, južan podľa mňa vystihol Vianoce najlepšie svojim jednoslovným príspevkom... (i keď to nebolo v tejto téme)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nie je ponorková choroba, to sú staré dobré hádky, ktoré s vianocami nemajú nič spoločné

niekto si potrebuje vianoce osláviť, niekto cítiť duchovno, niekto čaká na drobnosti, niekto na mannu z neba, niekto čaká aby už skončili a momentálne mne ide na nervy že aj z tých vetvičiek z vázy mi už padá ihličie ...

 

a keď má niekto potrebu sa pochváliť posedením v kostole, a niekto druhý hrnčekom či knihou, či kreslom, úplne v pohode - o tom všetkom je táto téma.

toto všetko sú dnes Vianoce.

 

sú to dni ako ako všetky ostatné, pre niekoho je to zámienka vysvietiť dom ako v cirkuse, pre niekoho možnosť zahľadieť sa do seba, či stretnúť sa s rodinou, či len tak si odpočinúť od práce na chvíľu ... ale na hádky to nie je, vymeniť si názory a diskutovať áno.

 

tak sa pokúste krotiť sa, lebo nech sú vianoce o čomkoľvek, o ironických poznámkach celkom určite nie sú - ako napísal už aj valcik. ďakujem.

téma je Vianoce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja som tým príspevkom mojím o hrnčeku a čaji chcela práveže poukázať na to, že o darčeky nejde a teším sa skôr z drobností, ktoré boli vybraté pre mňa, ten človek nad tým strávil čas, aby porozmýšľal, ktoré a čo sa mi bude páčiť etc (preto tam je aj slovo "srdcovky")... a určite ma viac poteší hrnček, ktorý pre mňa predstavuje niečo osobné a milé ako nejaký super dar praktický za neviem-koľko tisíc, preto tam žiadne také nespomínam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov