Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

nereagoval som iba na teba, ale ako sa povie strelená hus zagága :lol:

 

A povedal som, že darčeky patria k tomu, ale nie je to to hlavné :)

Ja keď sa bavím s niekym o vianociach tak hovorím vždy o tom akú blbinu zasa vymyslíme bratovi, ako sa zasa budeme smiať a ako sa vždy smejeme.

A aby mi tu niekto nešiel hovoriť, že to je iba na vianocie u nás to bolo, je a dúfam že bude stále po celý rok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja rad gagam ked sa okolo striela :lol:

ja tiez nemam rad vianoce lebo dostanem darceky ci co...ale mam z toho taky pocit , ze vela ludi hovori ze o darcekoch to nieje ale keby darceky neboli, tak by ich zrazu prestali "bavit" aj tie vianoce..

nemyslim tym teraz teba...ale tak globalne...preto nechapem ako niektori ludia dokazu vyhodit niekolko tisicok ked to nieje o darcekoch..ano nech si vyhadzuju..nech minu aj milion, mne je do toho nic, ale nechapem to

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu nejde o to ze dostanu darcek, musia dostat...ale proste ide o obdarovanie...

i ked samozrejme, je vela ludi, ktori si nakupovanim hlavne tych drahsich darcekov nieco dokazuju, ale pochybujem ze taka kategoria sa tu na fore vyskytuje :lol:

 

je to o tom ake si to urobis ty sam...co ta je po ostatnych...no a co ze sa niektori obdaruju niecim drahym, alebo sa tym neskor chvalia...ked im to urobi radost, tak je to dobre, ved tak to ma byt...

 

to ze ini nemaju darceky za tisicky este neznamena ze su nieco menej...respektive ti co maju drahsie ze su nieco viac...

 

na vianoce sme si rovni, pretoze je to o inom ako o darcekoch...

aspon ja to tak vnimam

 

i ked je pravda, ze mam chut nakupit toho co najviac a co najoriginalnejsie...

normalne ma napadlo ze kupim bratovi mravce v tom modrom geli, ktory vyvinul NASA :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som parádne ponakupovala skoro celej rodine, už dávno som nemala také euforické stavy, ako keď som vyberala všelijaké tie pekné vecičky, všetko babrala, ohmatávala, kombinovala, čo pre koho... aj keď dary sú to skôr symbolické, menšie, teším sa, som spokojná... len dúfam, že pod stromčekom niekto nebude zazerať spôsobom: a to je ako všetko? zase si šetrila? :lol: to sa mi stáva často, vyberám, vyberám, teším sa z toho ako päťročná a houby z toho, ešte som obvinená, že som darčeky zobrala na ľahkú váhu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne ako pubertiak nepripada..praveze ho uplne chapem

presne ako pise o "prikazovani"..je to tak spolocnost to akoby prikazuje..teraz su dusicky tak vsetci do jedneho na hroby palit sviecky...ano zomrel mi niekto blizky ale spomeniem si na neho kedy chcem ja..a nie preto ze su dusicky..na taky sviatok mi to pride akoby tam vela ludi islo palit sviecky len preto aby boli videni, lebo sa to proste patri je sviatok tak treba...

nie ja si zapalim kedy ja chcem...to iste o valentinovi..aaa je 14.februar podme sa zblaznit a rychlo nieco kupit..preco by som mal? toho koho mam rad obdarujem kedy chcem

ano vianoce mam rad...a ked budem mat vlastnu rodinu budem to vnimat inak..to asi kazdy..ale tiez mi nejde do hlavy ako niektori dokazu doslova vyhodit tisice korun len preto ze su vianoce

Pod toto sa podpisujem!

 

mi pripomínaš malého pubertiaka :lol:

No od toho mam už relativne ďaleko, aj vekom, ako aj životnymi skusenosťami.

 

a co sa dusiciek tyka, mozno ti este nezomrel nik srdcu blizky...

Praveže ano, a nie len jeden.

 

nejde tu o prikazovanie niecoho...ide len o pripomenutie si niecoho...a to je rozdiel

samozrejme pripominat si mozme hockedy...

Prave o tom to je, prečo prave v ten deň?

 

ale trocha ma pri tom zarazilo prisilne slovko "neznasam"

Toto som vysvetlil vyššie: "Neznašať nie v zmysle, že ma to hneva, či nebodaj vytača do nepričetnosti, ale v zmysle, že to neuznavam a ide to mimo mňa, teda že sa bez toho v pohode zaobidem."

 

prečo teda slavíte tie sviatky veď sa zoberte na ten týdeň do hotelu alebo preč

Kto povedal, že ich slavim? Jedine Vianoce, aj to kvôli rodine a priateľom, aby mali radosť oni a nie ja.

 

skoro každý nemá rád vianoce a podobné a potom sa vytešuje čo všetko dostal a podobne

Darčeky na Vianoce nedostavam už niekoľko rokov.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som už začala kupovať a viem aj čo kupovať ďalej, len akosi pozerám na stav môjho účtu a...

no, snáď sa to zlepší, i keď nie mojou výplatou... :lol:

 

radosť mám najmä z toho, čo som kúpila spolužiačke, i keď by jej to už dávno malo trknúť vďaka tomu ako väčšinu ľudí, svokrovci a rodičia, odbijem takýmto darčekom...

viem ale, že jej sa bude páčiť... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aha, čiže najprv zakažem ľuďom davať mi darčeky a potom som z toho frustrovany? Trošku odveci logika, nemysliš?

:lol:

v tvojom pripade si nemyslim nic, je to zbytocne

 

radsej sa nevyjadruj a nesnaz poukazat na seba, aky si ty chudacik a hrdina v jednom...lebo tak mi to zacina pripadat

tato tema je si myslim o niecom inom

 

zaloz si vlastnu, o tom, co vsetko neznasas a neuznavas, v tej sa potom budem vyjadrovat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

radsej sa nevyjadruj a nesnaz poukazat na seba, aky si ty chudacik a hrdina v jednom...

Nerozumiem tvojej reakcii. :lol: :) :)

 

Pokiaľ neuvedieš nejake zmysluplne argumenty, tak ti nemôžem a nedokažem adekvatne odpovedať. Akosi nechapem o čo ti ide (asi som zabrzdeny), ale nevadi, hlavne že je sranda. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

V triede sme robili tajného Santu. Akože koho meno si vyžrebuješ, tomu kupuješ darček ;) Dnes sme si to rozdali a ja som nemohla, ked kamoška dostala hajzlovú kefu...no a neber si to osobne :) ;) :lol:

toto sme robievali aj my. a bolo to fajn, lebo skoro kazdy sa ozaj snazil obdarovat toho, koho si vyzreboval niecim, co sa k nemu hodi alebo z coho by mal radost. mna to bavilo, lebo na kazdom mikulasskom vecierku (my sme to robili cez mikulassky, pretoze cez vianoce su sviatky) som dotycneho zabil tym, co som mu dal a potom aj ja som mal z toho radost ;) ale bol aj kopec strandy pri tom ;)

 

ale viaze sa mi k tomuto zvyku aj spomienka na jeden necestny akt, ktoreho sa dopustil jeden nas spoluziak. ked si vyzreboval jednu vtedy nie moc peknu spoluziacku, tak sa velmi vydesil, lebo on bol taky vyslovene zvyknuty na to, ze mal stale najkrajsie baby na skole. a tak potom si ten zreb chcel v satni strasne s nami vymenit a zobral kade-tade :), ale prave kedze mal predtym najlepsie baby, tak nik s nim vymenit nechcel, samozrejme, a tak napokon musel podstupit ponizenie na tom vecierku pred vsetkymi ;) hrhrh, zlate gymnazialne casy ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa tesim na zajtra...rano sa vybuvam, zobudi ma vona pripravovaneho papania na vecer, pojde sa stavat stromcek /respektive nove domace kino s ktorym tu tato santi od dnes a stale nedosantene :lol: / a uz chyba iba ten sneh :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov