Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

pred 22 hodinami, Sniper napísal:

vianocne_tradicie.jpg

no ale ked si role vymenili, to už sem nedali, hadi jedni! 

Dňa 24. 12. 2020 at 19:28, Sniper napísal:

Uf, ale som sa naládoval. Kebyže mám dózy po ruke, tak si aj tie naložím k televízoru. 

bola by som pri zmienkach o tých dózach čakala, že zavoláš Tomáša na gáblika :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 minútou, Sniper napísal:

Ale treba uznať, že to bola krásna vianočná tradícia :smile:

ako zavolať Tíomáša na gáblika? myslím, že by ti do smrti ruky bozkával, keby si takú tradíciu zaviedol :) :zubiska::smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Volá sa Zora a nemá žiadny špeciálny príbeh. Len sme plánovali psa až na jar. Inak klasika útulkáč kdesi vyhodený z auta. Zatiaľ sa zžívame, učím ju ako nerozobrať domácnosť, prísť na zavolanie, nedať sa zraziť autom, nezahrdúsiť andulky a iné užitočné veci.. 

  • Páči sa mi to 2
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 25. 12. 2021 at 13:49, sahara napísal:

Volá sa Zora a nemá žiadny špeciálny príbeh. Len sme plánovali psa až na jar. Inak klasika útulkáč kdesi vyhodený z auta. Zatiaľ sa zžívame, učím ju ako nerozobrať domácnosť, prísť na zavolanie, nedať sa zraziť autom, nezahrdúsiť andulky a iné užitočné veci.. 

Krásny pes s krásnym menom ... neplánované, to je to najkrajšie ... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, iskra napísal:

neplánované, to je to najkrajšie ... 

Nie som si istý... Zatiaľ musí byť nonstop pod dozorom, lebo je mierne deštruktívny typ. Takže aj do mesta na nákup pôjde s nami, lebo sa ju neodvážime nechať doma samú. To je pre nás nová výzva, s Mirkom také problémy neboli. V tomto smere sa naňho dalo na 100 percent spoľahnúť. Hneď od začiatku. Čím dlhšie sa je u nás, tým viac mi chýba Mirko. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@sahara  skúsim vysvetliť ako to vnímam.  všetko sa pre niečo deje.. človek mieni, Pán Boh mení... láska, pekný vzťah ku všetkému, to nejde len tak,  naplánovať..,  a v tom je aj čaro.. niet pochýb, že Mirko ti chýba, ostanú navždy spomienky, ostane v srdci .. neviem, či je to najsprávnejšie porovnávať Mirka so Zorou..  tebe bolo, je, dopriate aj s nimi žiť,  či už v spomienkach alebo žiť v blízkosti dennodenne.. ja pevne dúfam, že so Zorou budeš mať trpezlivosť,  pekné priateľstvo.. Mirko,  fyzicky odišiel.., Zora, je tu .. o niekoľko týždňov, mesiacov ... možno napíšeš, že neplánovaná  Zora,  tiež, to je to najkrajšie.. držím palce.

 

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 27. 12. 2021 at 10:55, iskra napísal:

Naši synovia, nevestička a vnučka Klárka.

Ak z príspevku dodatočne odstrániš fotografie, celý príspevok vrátane textu, hodnotenia a reakcie stráca zmysel.

Je dobré, vždy si vopred uvedomiť čo zverejniť chcem, a čo zverejnené byť nemusí; ale nerobiť dodatočné zásahy.

Ďakujem.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vopred som si uvedomila, čo zverejniť chcem, Vianoce,   rodinu, šťastie, spokojnosť, spolupatričnosť, lásku, dobro.

Vianoce, tak, ako aj náš život. 

Fotografie som odstránila po príspevku od Hellé

Dňa 27. 12. 2021 at 11:18, Hellé napísal:

No jo, syncek vyzera nadsene :wink:

No hura,  je po cirkuse...prezili sme🎅

U nás Vianoce, tak,  ako aj život, nie cirkus ... nie, prežili sme, ako u Hellé

my,  máme v úcte Vianoce, život, sme vďační..  tiež, Vianoce , život, nie prežívame, ale žijeme s láskou, pokorou,  úctou. 

Preto som už nechcela, aby fotografie z našej rodiny boli v príspevku a tak som fotografie odstránila. 

Toľko na dovysvetlenie. 

 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@iskra, kluuuud

ak si si presla tuto temu, tak z tych co na forum este prispievaju, si tu takmer jediny nadsenec Vianoc.

Ja a mozno aj ostatni ti to uprimne doprajeme a trocha zavidime.

to, ze nesaliem nadsenim z Vianoc , neznamena, ze moj zivot je len prezivanie a neuznavam ziadne hodnoty

len ma pobavil vyraz tvojho syna..typu ..kamosi dakde piju alebo sulozia a ja tu s materou... /mmch fotiek s  mojim ofucanym potomkom mam plno/

takze si daj s pokorou a uctou pernik:zubiska:..bude ti lepsie

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vianoce sú pre mnoho ľudí aj obdobím sklamania, lebo sa očakáva, že v tomto období budú všetci ľudia šťastní. Lenže pocit šťastia sa nedá kúpiť za darčeky, stromček, jedlo... Ak sa z Vianoc vytratí ich pôvodné posolstvo, stane sa z nich príležitosť pre obchodníkov.

Samozrejme, že pre deti je to obdobie, keď sa tešia na darčeky. A táto ich úprimná radosť pod stromčekom, dokáže naplniť aj dospelých. No posolstvo Vianoc je v  tom, že sa narodilo dieťa, ktoré dáva ľuďom nádej. Bez tejto viery môže darčeky roznášať aj Dedo Mráz.        

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nemam rad vianoce, Ja som znich bol vytoceny to vyvrtky.  Tohto roku. Ale mozno o boli aj 5 rokov dozadu. Deti sa na to tesia aj zema, tak ok vianoce.  Ja nemam rad vianoce.  inak darceky. 3 roky dozadu vzdy nakupujeme knihy - to bol napad ze kupujem knihy.ale poslednne tri roky ze do knichkupectva tam prideme vsetci a kazdy si kupi knihu. Kazdy aj dve knihy si zoberie ake chce. 

Tohto roku sa mi nechcelo ist o 8 rano ma budili ,ze chcu ist pre knihy, boli sme.

Ja som ako darcek kupoval knihy,ale bol sa velmi dlho  aj tak neuhadol. Tak nech si vyberu knihu aku chcu. Medzi 10-12 na vianoce si vyberame knihy(to je tak tri roky, ma dnes vystrkali z posteli,ze chcu knihu). 10-12 to je cas kedy sa tam mozme ojavit - mi tie knihy nakupime za pol hodinu, syn vie hned co chce. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vianoce sú pre veriaceho človeka, sviatky oslavy narodenia dieťatka v jasličkách, príchod Božieho syna, Ježiša Krista na svet,  jeho vtelenie.. Vianoce, vianočné sviatky sú sviatkami radosti, lásky, pokoja a rodiny. Prajem Vám,  nech radosť narodenia Ježiša, prinesie do rodín požehnanie, pokoj, zdravie, lásku. Nech symbolom Vianoc je Ježiš, jeho láska, požehnanie a milosti. Nech tieto hodnoty nestrácajú význam,  nech každý pocítite Božiu prítomnosť a jeho lásku vo Vašich  spoločných chvíľach. Prajem príjemný, požehnaný vianočný čas, ktorý stále je ...   Mám Vás rada. 

 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už je len otázkou času, kedy Brusel vyhlási, že Jozef v skutočnosti bol homosexuál, Mária preoperovaný chlap a aj Trom kráľom by už nejaké neutrálne pohlavie vymysleli.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov