Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Toto si zaslúži tému, pretože vzťah auto - alkohol je veľmi často diskutovaný ale nie so želaným efektom

Opitý mladík havaroval, usmrtil dve dievčatá

ŽIAR NAD HRONOM 28. októbra (SITA) - Pri dopravnej nehode dnes skoro ráno v Žarnovici zahynuli dve 16-ročné dievčatá Lucia a Mária. Zrazil ich 19-ročný Michal zo Žiaru nad Hronom, ktorý šoféroval Škodu 120 pod vplyvom alkoholu. V krvi mu namerali 0,98 mg alkoholu na liter krvi (vyše 2,2 promile). Dokonca jazdil bez vodičského preukazu. Na Partizánskej ulici narazil do stromu, potom zišiel mimo cesty, kde narazil do železného stĺpa verejného osvetlenia. Okrem vodiča utrpel ťažké zranenia aj jeho spolujazdec 19-ročný Marek zo Žiaru nad Hronom. Škodu na vozidle zatiaľ nevyčíslili. Agentúru SITA o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

:lol:


Takéto hovadá by mali posielať rovno na elektrické kreslo. Tu aj doživotie je dosť málo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby ma dnes niekto zrazil autom, vstanem z mŕtvych, aby som ho prešla cisternou.

Nemám ani slovník na tú ožratú spodinu, čo si sadá za volant. Je to otrasné a úbohé a smutné, koľko nešťastia to prináša. Hajzli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Minule som isiel cez mesto na nocak... bolo mi treba ist na wc a tak som sa zastavil v jednom podniku... ked som vychadzal vychadzali spolu som mnou dvaja ozrati chlapici... jeden hodil tycku... isli dalej, potacavo nastupili do auta... za volant ten tyckujuci... 4x im skapal motor, potom sa rozbehli a asi 4 minuty cakali na zelenej na krizovatke... ktovie ako dosli..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo ma najviac štve je, že keď opilec spôsobí nehodu, tak vyviazne väčšinou oveľa ľahšie ako tí, čo sú v tom nevinne... :lol: A potom aj to, že ľudia sa nepoučia a stále sadajú za volant pod vplyvom... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je mi ľúto tých dvoch dievčat.. Však aj hisham má toľko, viete si predstaviť že by sme o ňu takto prišli? :lol: alebo arwiel? :) :) ;)

 

Ten vrah určite v lochu pobudne dlhú dobu. A spozná čo bol stredovek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

nechápem ani ja

ja sa bojím sadnúť za volant aj po jednom poldecáku, aj keby sa nič vážne nemuselo stať, zas o papiere prísť nepotrebujem

 

ale minule potrebovali kamaráti odvoz, ale už mali pár pív v sebe, tak ma poprosili, či to neodšoférujem.. tuším to ľutujú doteraz, že to neriskli s tým pivom radšej :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz som porobil kopu volovin ale ked som aj dal zopar piv, tak za volant som siel az po nejakom case, nie, tamto je somarina, alkohol za volant nepatri, deju sa po nom casto zle veci!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Raz som sadol opitému do auta to bolo tento víkend a chcel som si ísť do obchodu kúpiť cigy a triezvy šofér na chate to je asi sakra problém ho tam nájsť a naviac to bol kamoš ktorý jazdí hodne bezpečne síce bláznivo ale bezpečne a naviac aj ja som mal ešte vypité

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sranda je jazdit, aj ked ste triezvy, ale niekto vedla vas ma vypite. Naposledy som takto siel v sobotu s ocom, ktoremu som robil sofera. On si dal asi 2 pohariky vina, bol vpohode, ale co som sa cudoval, kompletne zmenil pravidla, ktore platia pri mojom soferovani. Normalne ked trhnem rychlost o viac ako 10kmh, tak ma sprdne, ze mam davat bacha a tak.

 

Teraz bola noc, oco povedal, ze chce byt rychlo doma .. Tak som siel 90kou z Podbrezovej, klasika. Zrazu ma nejaky Peugeotik stary predbehol stovkou, otec zhucal "boha, taky stary sunt ta predbieha. Trhni ho!" :) Mamu vzadu zmrazilo, ked som ho trhol 130kou :)

 

... potom som si nevsimol znacku, ze som v obci, a otec pred koncom obce: "Noze nie tak rychlo v obci, aspon na 100ku spomal" :lol: looool, to som nikdy nezazil este takuto benevolenciu..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo no s nadrbanymi ludmi v aute mam vela skusenosti a nie vzdy pozitivne, kamarat mi vzdy auto rozobera, tak ho mlatim antenkou :)

a vzdy ked vystupuje tak kazdemu vynada ze "aj tak ste ko**ti" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

raz som viezla dvoch nadrbaných - bolo to dávno, ale teraz priznám, že keď som sa ich chcela zbaviť, musela som - už po skúškach, ale pred tým, než som mala v ruke vodičák ...

jeden ukecaný ako palacký, druhý mi ukázal dopredu : a jedem ! ... ja strachu plno, orientačný zmysel veškerý žádný, pome do BA - podľa navigácie jedného z opitých : teraz doprava, rovno rovno rovno, zaboč ! .... doteraz neviem, ako som prišla na miesto a zdravá aj domov ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

no ja zo zasady nesadnem zavolant ani po jednom pive

no s opitymi spolujazdcami je vzdy sranda len najhorsie je ked som ol na dialnici a zrazu zacali vsetci v aute kricat nech spomalim a jasom sel uz 80 :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

priamo na Vianoce, zisiel dubnicky mladik na dialnicu do protismeru, a usmrtil sofera ktory mal zrovna to nestastie a "stal v ceste" dotycnemu opitemu...mal 2 promile v krvi..

 

:lol: nepochopim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o s opitymi spolujazdcami je vzdy sranda len najhorsie je ked som ol na dialnici a zrazu zacali vsetci v aute kricat nech spomalim a jasom sel uz 80

Dakedy to môže byť veľmi nebespečné, ale usudzujem že dakedy sranda môže byť, len človek sa musí stále sústrediť a pri takých situáciach sa to dakedy nedá

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

priamo na Vianoce, zisiel dubnicky mladik na dialnicu do protismeru, a usmrtil sofera ktory mal zrovna to nestastie a "stal v ceste" dotycnemu opitemu...mal 2 promile v krvi..

 

:lol: nepochopim

bol to samovrah, čiže neviem aký vplyv mal na toto alkohol.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

raz som viezol troch natankovanych kolegov, bola s nimi velka sranda.. zastavili sme sa vo vrakuni v dakom nonstop otvorenom stavku na piva (oni, nie ja), cestou stiahli este jednu Tullamorku (whisky)

 

sef, co sedel na sedadle spolujazdca, mi odmietal prezradit, kde byva, tak som parkrat presiel celu vrakunu a okolite casti, pretoze mi vzdy daval falosne indicie (tu dolava, tu doprava, tu rovno) - bolo mi podozrive, ked som treti krat siel po tej istej ulici :lol:

druhy kolega tiez zabudol, kde byva, ale tvaril sa ze nie a pri jednom dome nam povedal ze tu ma vylozte.

 

potom sme sa este vozili a o pol hodinu sme ho nasli o kilometer vedla, ako hlada cestu domov. tak ma zas nanavigoval niekam, kde byva, ale na druhy den rano som sa dozvedel, ze ani tam to nebolo. vraj si nakoniec stopol taxik, nasadol, potom zavolal zene, dal telefon taxikarovi nech sa spyta kam ma ist, heheh

 

treti kolega bol kludny a navyse viem, kde byva.

ja sa vzdy dost zabavim na ozratych spolujazdcoch :)

 

ale keby som mal sam vypite, tak si do auta nesadnem, lebo viem ze by som riadenie nezvladal.. asi ani v krizovej situacii, vzdy je lacnejsie si zavolat taxik ako riskovat basu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov