Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

ja som v pondelok bola u kadernicky, vysledok je novy zostrih, pod bradu, a do rysava :lol:

 

bijou, take ofinky sa aj mne pacia, ale - ako sa to upravuje?? pokial ma clovek nie rovne poddajne vlasy, lebo ja tie moje musim zehlit, inak ich z gumicky nevypustim... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...a do rysava

aj ja som chcela pôvodne do ryšava, ale nakoniec tesne pred výberom som vybrala niečo menej výrazné, také do červena, ale asi to časom pôjde aj tak do ryšavo-orieškovej :lol:

 

ako sa to upravuje??

mne sa vekom vlasy nejako podivne upravili, netočia sa, kupodivu s touto novou ofinou nemám problémy, umyjem, vyfénujem do strany a dám trochu vosku na to ako fixáciu. Keď som ako 17-ročná mala tú rovnú ofinu bola som nútená stráviť kvôli tej hovadine na čele dobrú hodinu v kúpelni a aj tak to ani raz už nevyzeralo ako od kaderníčky. Hovorí sa, že si na to vlasy časom zvyknú, ale bohužiaľ, sa mi to pri rovnej nepotvrdilo :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja tiez nemam celkom rysave, lebo nechytili este poriadne vlasy farbu, kadernicka vravela, ze je to asi tym, ze som mala nefarbene vlasy, a potrebuju viackrat sa nafarbit, aby tu farbu "prijali", takze ich mam tak hnedo-rysave, na slnku rysave, pokial slnko nesvieti, su hnede skor :lol:

 

ta ofinka sa mi paci, ale neviem neviem ako by si moje vlasy na to zvykli hmmmm :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

taku hustu rovnu ofinu som aj ja kedysi mala a to bol mor so starostlivostou o nu, pomaly kazdu chvilu fenovanie a snaha, aby nabrala ten tvar, co mala u kadernicky..no des

 

teraz som uz dlhsie bez ofiny, ale tiez sa uz asi 3 mesiace pohravam s myslienkou dat si ofinu...nie presne taku, ako ma bijou v profile, ale tiez zostrihanu nabok a postupne prechadzajucu do postupky

ale nakolko je leto, tak to dokladam az na september

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

odvtedy, ked sa zmienim, ze idem ku kadernicke, farki zacne fnukat ze ho nemam rada, ze nech si necham take dlhe :lol:

tak to máš fajn, keď len fňuká, mne phersu rovno povedal, že sa so mnou rozíde, ak sa ostrihám  :)

 

ale tiež už pár mesiacov rozmýšľam nad ofinou, ale neviem si vybrať medzi rovnou a hustou a takou akoby vlnou na polke hlavy /nie niečo postupné, ale akoby vlasy rovnakej dĺžky odsunuté nabok/... ale proti tomu je zas moja lenivosť upravovať si vlasy nejak extra /pre mňa je niekedy už aj hrebeň extra :)/. ale zatiaľ to odsúvam tak na september-október

 

a rozmýšľam aj nad farbou, však to už budú dva roky, čo som si ich nefarbila /aj keď napočudovanie rozdiel nevidno/, len už som tak zblbnutá, že vôbec nemám predstavu

 

no, je to kríž robiť oproti kaderníctvu  ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nut, daj si tmavo hnedú a tú polvlnu... :lol:

 

ja si idem cez víkend dať hnedú henu na to, čo mi už vyrástlo, veď je to aj 5-6 cm...

a možnože sa aj ostrihám, len najprv si budem musieť rozpliesť copíky a potom si urobím nové... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

ja už som zúfalá zo svojej kudrnatej hrivy :) normálne rozmýšľam, že sa dám ostrihať.. aj keď si neviem žiadny normálny krátky účes na svojej hlave ani len predstaviť :lol:

keby aspoň boli dlhé...ale nie, mám takú neznesiteľnú "strednú dĺžku".. nech sa snažím učesať akokoľvek, vždy som Saxana. prečo kučeravé tak pomaly rastú??? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Po piatich rokoch pestovania som moje cez pol chrbta dlhé vlasy zosekala na krátko. Jou, to je paráda, umyté to je za minútu, rýchlo to schne. Kurát že pred zrkadlom teraz trávim omnoho viac času, kydám na to celú drogériu snáď. Ale dnes som spokojná, taký výbuch ste nevideli :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

už som mala teda na čele vďaka svojej šikovnosti rôzne vlnovky, šípky a podobne, ale dnes som na seba hrdá, lebo môj samostrihací úlet dopadol celkom obstojne (nikto sa mi nesmeje na ulici) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdy den si ich zmyvam :) a mam ich po plecia... um. hnede? cerveno-hnede? cierno-hnede? gastanove? hnedo-gastonov-cierno-bohvieake?... no povedzme ze hnede :) naposledy boli cierne, ale teraz si nechavam vyrast svoju prirodzenu farbu vlasov a viac sa mi to tak aj lubi, asi ma uz preslo cele to prefarbovanie ;) a raz som mala aj trvalu... to bola sranda. strunky sem a tam, ale strasne mi to znicilo vlasy :lol: aj jedna farba mi potom strasne znicila vlasy, takze teraz opatrne... ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ja akurát rozmýšľam, že si dám nejakú ryšavú farbu... vždy som chcela byť ryšavá.. :lol:

 

 

eien, moja spolužiačka si dala trvalú, a na druhý deň zháňala žehličku... :) už jej to síce vyrástlo, viac menej, ale tiež hrozne zničené vlasy má..

 

 

uaaa ja bych tak chcela rovné vlasyy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pôvodná farba mojich vlasov je gaštanovo-hnedá.Dlhé roky som bola mahagonovo- ryšavá,potom anjelsky -blonďavá,neskôr ma to už nebavilo stále odfarbovať,tak som si dala melír.Ale život je zmena a teraz mám modro-čierne vlasy,rovné,do pol chrbta.Vôbec neriešim hlasy,že mi tá čierna príliš kontrastuje s mojou svetlou pokožkou...:) som tvrdohlavá. Čo sa nepáči druhým,tak to si just nechám :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vždy som chcela byť ryšavá.. :)

Veru, to som vždy aj ja chcela. Ryšavá alebo skôr nejaká krásna červená ;)

Ale ja nemám tú odvahu to skúsiť /zatiaľ :) /, bojím sa, že by som po tom vyzerala ako debil :lol:

V živote som nemala nafarbené vlasy a aj tak ich mám dosť zničené, takže naozaj neviem, neviem ako by to dopadlo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

náhodou, prirodzené blond vlasy sú pekné

 

desdemona, neboj sa skúsiť to ;) ale daj si šampón, nie farbu :)

ja som mala tiež zničené vlasy, ale povedala bych, že po tom šampóne sa mi práveže zlepšili /dala som si červený šampón asi pred trištvrte rokom, a ešte teraz sa mi vlasy lesknú dočervena na slnku.. :) /

aj ja som vždy mala slabosť pre ryšavú... asi si splním sen :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ja som vždy mala slabosť pre ryšavú

ja zas mám slabosť na ryšavé ............ :)

 

 

náhodou, prirodzené blond vlasy sú pekné

 

to netvrdím že nie je ............ ale moc neprirodzených blondín chodí po svete ....... :lol: .............

 

ale v podstate na farbe vlasoch nezáleží

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi si splním sen :)

Vieš čo, asi si ho splníme obe ;)

So šampónom, by to tak zle dopadnúť nemuselo, že? :lol:

 

A k tým blondínam:

Prirodzená blond je krásna, ale tie peroxidové "krásavice", čo behajú po uliciach...akože to fakt nemusím :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno, áno, baby, keď prvý krát farbiť určite skúsiť najprv len šampón, na nefarbené vlasy to chytí dosť výrazne, myslím, aspoň mne to v 14 na prirodzené špinavo blond chytilo až až, mama skoro odpadla, keď ma uvidela :) (oranžové to bolo)

 

celkovo som veľký fanúšik farbiacich šampónov, pačesy nie sú potom suché a lámavé, ale naopak zdravé a lesklé, aj teraz mám na hlave práve jeden experiment z radu týchto výrobkov :lol:

 

(len nechápem, ako to robím, že sa mi tie igelitové rukavice pri farbení rukami vždy roztrhajú a ja mám pak ešte dva dni ruky ako od krvi :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bijou, ja som prvykrat mala farbu... a vzdy mam farbu :lol:

 

a inak mala som aj krasne cervene vlasy... rysave este nie, ale tak cervena na hlave je uuuuuzasnaaaa takze aika, bez do toho :) ja uz par dni premyslam, ze si dam zase prefarbit vlasy... napada ma cokoladova, ci taka nejaka syta hneda... juj, to by bola fakt pecka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov