Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

hisham, fakt dík!!! Skoro som prišiel o draho vydreté prachy...

 

Game, no vieš to sa robí chlapcom, je to aj v génoch i keď v našej rodine nie, a keď sa veľmi neumyvajú a nečešú..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

pozerám pozerám ... z času na čas tu prehlásim, že už sa konečne určite idem dať ostrihať ... hm :lol:

 

teraz akosi tomu bol rok, čo som bola naposledy pod nožnicami, dĺžka je cca 22 - 23 cm, akurát ofinku si strihám :)

 

a to som pred nejakým rokom aj kúsok tvrdila niekomu, že dlhé v žiadnom prípade :)

 

hm

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som na nervy z môjho 13r. syna, ktorému sa točia vlasy a pretože si ich nechce dať strihať, ale chce ich mať dlhé, tak si na noc do postele dáva zimnú čiapku...vraj sa mu lepšie vyrovnajú.

Kúpila som mu takú tú sieťku na hlavu,ale to nechce,vraj to neprekryje všetky vlasy...žehličkou mu vlasy ničiť nechcem...tak ak viete nejaký šampón alebo prípravok na vyrovnanie vlasov, poradťe. :lol:

 

Inak, mne sa jeho vlasy páčia a myslím, že aj dievčatám...len on má pocit, že vyzerá otrasne ( nuž ako puberťák )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

indiana je to mozno smiesne ale do 18 som mal vlasy jak Peter Hečko a cil mam jak mistr Proper. tiez som chcel rovne ale to sa neda . mozno sa to zas zmeni ak vyleze z puberty. tie vlasi sa mu budu tocit furt jedine ostrihat pomoze alebo ho presvec nech si ich uziva potom bude iba spominat. zelam pevne nervy s pubertakom. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

choze

 

ďakujem za "spolusúcit" s mojimi nervami ( ešte nejaké sú...dokedy??? )...inak toho, že bude mať syn hlavu ako Kožak v budúcnosti sa nebojím, pretože aj holička mala problém minulý rok ho okosiť mašinkou, také má husté vlasy. Nedávno spomínal, že by rád prefarbil na zeleno, ale to skôr bude jeho zadok na modro. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Indiana,

 

súcitim s tebou :) ale vydrž ešte zo tri roky a potom už bude dobre :)

 

nahovor ho na melír alebo niečo podobné, u nás fungovalo zosvetlenie :lol:

 

rovné vlasy mať bez žehličky nebude .... môže skúsiť sušiť cez kefu - narovnávať, ale na dlho to nepomôže ...

no nič, len pevné nervy a moooc taktizovania a diplomacie a presviedčať ho , že vyzerá super a videla si, ako sa na neho dívajú dievčence, a včera v obchode si ho jedna obzerala .... takéto finty trošičku zaberajú ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game

 

dúfam, že máš pravdu s tou pubertou...ešte ma čaká puberta dcéry, ale to je ďaleko ( abo nie???)

 

Melír mal, podľa jeho slov vypadal ako blb, stále ho presviedčam , že má pekné vlasy, však mu ani nikto nehovorí, že ich má otras, len on si to namýšľa.

A baby si ho naozaj obzerajú, vyzerá o 2-3 roky starší ( však im aj hovorí, ked sa zoznamuje, že má 14-15r ), na icq má cca 25 kamarátiek, ach, jaj.

 

Tú žehličku mu ale nechcem dovoliť, pretože by to malo nestály účinok a zničil by si vlasy. Ale bez čiapky spať nejde...aj dnes ju hľadal ako divý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môj brat mal nedávno 14 a taktiež má dlhšie hnedé, husté vlasy, ktoré sa mu na koncoch točia. Aj on spával s čiapkou. Škoda, že tvoj syn nemá staršiu sestru, ktorá by mu bola vzorom a teda keby povedala, že to má dobre, tak tomu uverí :lol: To ho prejde :) (len nech si nedáva melír, to ozaj vyzerajú chalani jak blbci). A ešte aj môj brat vyzerá o tie 2 roky staršie, sranda :)

No musím sa podstrihnúť, mám trochu poničené končeky. A idem spraviť takú vec, že: Nechám si trochu odrásť ryšavú, potom si dám na hlavu nejaké svetlohnedú farbu (takú, ako vlasy, čo mi budú vyrastať) a postupne si nechám odrásť moju prirodzenú farbu na celých vlasoch. Uvidím, či budem mať toľko trpezlivosti a či vôbec budem schopná tak bezcitne sa vzdať mojich ryšavých vláskov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak som sa tu dozvedel vselico aj to ze vyzeram vdaka vlasom -nevlasom o 2-3 roky starsie. pocuj indiana skus cil na leto ho nahovorit uplne nakratko 1-3 mm. a ako mu to do zimy porastie niektoru velkost si obluby a tu bude pouzivat. ak chces poslem ti fotku ako vyzera hola hlava.

otazka : ked spava v capici sa mu narovnaju vlasy ! ked ja budem spat v mikine sa mi narovna chrbtica ??? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No musím sa podstrihnúť, mám trochu poničené končeky. A idem spraviť takú vec, že: Nechám si trochu odrásť ryšavú, potom si dám na hlavu nejaké svetlohnedú farbu (takú, ako vlasy, čo mi budú vyrastať) a postupne si nechám odrásť moju prirodzenú farbu na celých vlasoch. Uvidím, či budem mať toľko trpezlivosti a či vôbec budem schopná tak bezcitne sa vzdať mojich ryšavých vláskov.

ja sa nestačím čudovať, že mám končeky v poriadku ... kedysi zvyčajne na tom skrachovali pokusy mať dlhé vlasy, že mi odchádzali končeky, a teraz sú v poriadku .... hm , divné :lol:

 

a potrebovala by som zafarbiť vlasy, to som si tak po pár rokoch zmyslela, len zakryť tých pár šedivých, žiadnu divokú farbu :)

 

ako si preboha farbíte d l h é vlasy ?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne ich mama nanáša štetcom a netrvá to dlho, ale ak si to budeš robiť sama, tak bude asi jednoduchší hishamin spôsob, jedine že by niekto pomohol s vlasmi vzadu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov