Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

brr, plesivejuci dlhovlasy chlap je na zaplakanie...

 

Plne súhlasím s hellé. Nič nevyzerá horšie, ako pár biednych dlhých vlasov na hlave. To už radšej "hore bez". Ak má muž svoj vek a na ramenách rozhodených pár biednych sivých vláskov, no neviem ktorej žene sa toto páči.

Od toho horšie je už len prehadzovačka .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

brr, plesivejuci dlhovlasy chlap je na zaplakanie.... :w00t: taki ti tragedi typu Janda, Patejdl a spol.

 

Minule som naživo videla Patejdla a nevadil mi vôbec jeho účes( tenší , striebristý cop?) myslím si, že ho mal dokonca čistý :) a priznám sa, že si ho ani neviem predstaviť s bohatou hrivou ... ani na ježka.

do očí sa mi hrnuli slzy skôr od dojatia, keď zahral a zaspieval. :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no Patejdl neocaril len teba, podarilo sa mu zbalit nejaku pipku s ktorou podvadza manzelku a ma s nou dokonca aj dieta..dufam, ze toto ta uz nedojima :happyroll:

..ak uz plesatec tak hrdo plesivejuci... :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno, slovenský špičkový umelec - hudobník, textár, spevák, talentovaný, charizmatický, ľudsky.. a na hlave mu vidím skôr "korunu " :) tak , ako aj napr. u Mariána Vargu. :klobuk:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hellé

áno, Vašo Patejdl je charizmaticky človek. Vyžaruje niečo dobré zo seba. :)

 

medzi Vargom a Patejdlom znamienko rovná sa?

šak už len vlasmi sa na neho nechytá

 

Nemôže byť znamienko rovná sa, lebo Marián Varga má viacej vlasov na hlave :) ale "koruna" im zdobí hlavu obom, aspoň u mňa.

 

Vašo Patejdl a Marián Varga patria medzi moje hudobné srdcovky a to, aj keď by nemali na hlave ani jeden vlas.

Každý z nich je zvlášť výnimočná osobnosť, originál. Majú spoločnú lásku a tou je hudba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vlasy

 

Náš starší syn mal vlasy po ramená, husté a jemne vlnité a tento týždeň sa dal ostihať. Omladol. :smile2:

 

Ja som si nechala dlhšie vlasy a túto plesovú sezonu som sa prvykrát nechala vyčesať hore. Moja kaderníčka mi spravila na hlave riadne umelecké dielo. Bolo to dokonca 2x, a zakaždým mi vykúzlila niečo nové. Šikovná, len ja som sa musela naučiť s tým zžiť a ráno bola riadna fuška povyberať z hlavy tie čudá. :happyroll:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Včera som sa tak narýchlo rozhodol, že moje vlasy potrebujú zmenu - takže išiel som do kadenítva a tak odvčera mám svetlejšie vlasy :) Ale priveľmi som si ich nenechal skrátiť, nejak sa necítim dobre s úplne krátkym három :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

no Patejdl neocaril len teba, podarilo sa mu zbalit nejaku pipku s ktorou podvadza manzelku a ma s nou dokonca aj dieta..dufam, ze toto ta uz nedojima :happyroll:

..ak uz plesatec tak hrdo plesivejuci... :smilieee:

 

tak dúfam, že toto je len kačica. Jeho manželku totiž osobne poznám a je to veľmi milá, veselá, empatická dáma a navyše je aj pekná a inteligentná a pracovitá. A určite si nejakú pipku po boku svojho muža nezaslúži.

Tiež považujem prehadzovačku za príšernosť, ale ešte horšie je toupé či ako sa to píše...to, čo má Landl v Paneláku, ma privádza k nechutenstvu.

Ozaj, a čo hovoríte na stredoveké parochne, čo nosili všelijakí tí šľachtici? Alebo na tie z čias Márie terézie? Chceli by ste, aby sa také čosi vrátilo do módy? :)

 

Včera som sa tak narýchlo rozhodol, že moje vlasy potrebujú zmenu - takže išiel som do kadenítva a tak odvčera mám svetlejšie vlasy :) Ale priveľmi som si ich nenechal skrátiť, nejak sa necítim dobre s úplne krátkym három :)

 

aj ja som sa nedávno rozhodla pre zmenu, dala som si urobiť melír. A som s ním celkom spokojná.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som pred dvoma týždňami som si bol trochu skrátiť vlasy. Ale tentoraz som si nefarbil, ešte mi tá farba drží....teraz mám skôr dilemu, či si mám znova zafarbiť alebo nie. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mrzí ma to, ale ja nechápem, prečo si chlapi farbia vlasy, ak len ich neprenasleduje nejaká mafia alebo čo., a potrebujú radikálne zmeniť vzhľad....Prešedivelé vlasy sú u mužov sexi! Vôbec nerobia chlapa starým.

Dokonca aj starí páni s bielou hrivou sú pohľadní. Mnohí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ozaj, a čo hovoríte na stredoveké parochne, čo nosili všelijakí tí šľachtici? Alebo na tie z čias Márie terézie? Chceli by ste, aby sa také čosi vrátilo do módy? :)

 

 

Nechcela by som, pôsobilo by to na mňa asi antisexi. :D

 

a ja som sa rozhodol že sa ešte nejaký ten mesiac strihať nebudem aby som to dotiahol na rok bez strihania :D

 

tak to už máš aj cop? zmena image alebo snáď aj stávka? :)

 

mrzí ma to, ale ja nechápem, prečo si chlapi farbia vlasy, ....

Prešedivelé vlasy sú u mužov sexi! Vôbec nerobia chlapa starým.

 

 

naši synovia ako 15 roční mali taký jednorázový úlet, keď prišli k nám ich ďalší traja kamaráti a ich vlasy zmenili odtieň. Nebránila som im, aby prišli na to sami, čo stvárajú :D ono, niekedy zakázané ešte viac láka. Teraz sa už na tých odtieňoch z minulosti len pousmejú. :)

áno, prešedivelé vlasy sú u mužov sexi, pekne svetielkujú. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to už máš aj cop? zmena image alebo snáď aj stávka? :)

 

no, vlasy na cop už mám, ale cop si nedávam, nie stávka to nebola, len taká zmena image... trošku to chcelo zmenu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naši synovia ako 15 roční mali taký jednorázový úlet, keď prišli k nám ich ďalší traja kamaráti a ich vlasy zmenili odtieň. Nebránila som im, aby prišli na to sami, čo stvárajú :D ono, niekedy zakázané ešte viac láka. Teraz sa už na tých odtieňoch z minulosti len pousmejú. :)

 

nemyslela som na chalanov v puberte, pamätám sa, ako si chalani v tábore farbili vlasy, jeden z hnedej na čiernu, a jeden z takej špinavoblond - no, netuším, aký chcel odtieň dosiahnuť, ale výsledok bola mrkvovooranžová štica...tak na toto som nemyslela, ani na melír u mladých chlapcov, ale na šedivejúcich pánov v rokoch, ktorí si myslia, že ak si sivé vlasy zafarbia, budú vyzerať mladšie. ba drek makový, skôr sú divní. Aspoň teda ja mám taký názor...(nevravím, že je nemeniteľný, čo ja viem, ako budem o tom zmýšľať o rok, dva, 10...?)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa pred Velkou nocou dala osmikat nakratko, cely rok som sa nestrihala, uz som vlasy do copu spinala, ale uz ma to nebavi ako za mladi :-) ked som mala dlhe vlasy, prekvapovala som ludi, co ma poznali s kratkymi a ked som sa zase dala ostrihat, prekvapovala som tych, co ma poznali za posledny rok s dlhymi... :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov