Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

Bijou..

Na oboch si dokonala. Asi to bude zalezat na momentalnych tvojich pocitoch. Ako blondinka si krehka,tvoj vyzor vravi "ochranuj ma ". A v hnedych vlasoch si zase zvodna a akoby si vravela "som sebavedoma mlada zena-skus mi ublizit,popalis sa :lol:" ,asi takto to vidim ja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mohla by si si aj spomenut, ze ake pohnutky ta priviedli k zmene/zmenam v minulosti. A ci to je este v platnosti. Ci to bola napr. chut experimentovat alebo prirodzeny sklon stmavovat si vlasy od originalu alebo manifestacia toho, ze hoci mas svetle vlasy, nestotoznujes sa s asociaciami, ktore tu uz spomenula littlewitch, a citis sa byt opakom toho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jednoznacne neblond :lol:

 

mas aj tmavsiu pokozku, doplnit sa to da vyraznejsimi ocami...s tmavymi vlasmi vyzeras zvodnejsie...

blond ti tiez pristane, ale s nimi uz vyzeras trochu "sedo" :)

 

Vravim, že ženy sa do toho nerozumeju. :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

heh, dikes za pomoc pri rozhodovaní, ale stále neviem...

budúci týždeň, ak nezabudnem sa objednávam na premenu a asi sa rozhodnem až na mieste, či bude radikálnejšia alebo nie, no aj tak to bude trvať pekne dlho, kým z týchto tmavých vytiahnem svetlú a na prvý krát neočakávam výraznejší efekt...

 

inak pre ďalších zmeny-chtivých tu sa dajú skúšať rozmanité účesy z ponuky a farby a výsledok je celkom prirodzený, odporúčam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

bižú je zatiaľ stále tmavovlasá, asi ...

 

 

ale mne nehorázne padajú už niekoľko mesiacov vlasy, a tuším stále viac, beriem na to lieky perorálne, ale už začínam byť vážne nešťastná

všetko je plné s vlasmi, všade sú a pri každom česaní si vyčesávam hrste ... po umývaní ani nehovorím, to je úplná šialenosť, myslím že hlavne psychika, a možno aj účinok nejakých liekov, ale hlavne psychika.

ale už som z toho trochu na nervy a čím viac som z toho na nervy, tým viac mi padajú. des.

nejaký recept prosím, kým ešte niečo na hlave mám :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game,toto je vazne. Ale tak ako si povedala,ze hlavnym spustacom tu moze byt psychika.

Ale pre istotu by som ti radila dat si skontrolovat aj cinnost stitnej zlazy.

A recept? Ten by som potrebovala aj ja :lol: Tiež som prisla o znacnu cast svojich vlasov. A vlastne som si ich musela dat skratit asi o 15-20cm

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

štítna žľaza mi ani nenapadla, naposledy pred pár rokmi som ju mala v poriadku, ani v rodine nie je s ňou problém ...

 

naposledy mi takto padali pred dvomi rokmi, to som mala tiež desné stresy ... to bol rovnaký des, ale teraz je tuším ešte väčší.

dnes som si ufikla nejakých desať centi, ale keď nie som schopná sa dopracovať pri vyčesávaní k tomu, aby už nakoniec v hrebeni žiadne neboli, to je hrôza.

a vtedy mi po čase tie lieky zabrali ... teraz je to len horšie. tuším pôjdem navštíviť minimum lekáreň zatiaľ ... ke´d mi dovtedy niečo na hlave zostane :lol:

úprimnú sústrasť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

v poslednej dobe aj mne dosť padajú... asi to bude zlou životosprávou, slabým spánkom, nepravidelnou stravou a stresom...

včera som mala hrozné nutkanie ostrihať si vlasy, dokonca až dohola... nakoniec som si vzala nožnice, zavrela sa do kúpeľne a vlasy som si podstrihla len o jeden centimeter... vlastne to ani nie je vidieť... ale som spokojnejšia... :lol:

ale inak - sním o svojich starých vlasoch, aké som mala v čase, kedy vznikla moja momentálna profilová fotka...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj mne v poslednej dobe vypadáva veľmi veľa vlasov, neviem, čo s tým... po okúpaní mám plný hrebeň vlasov a ešte na druhý deň si ťahám vlasy. ale nemyslím, že by to bolo u mňa spôsobené životosprávavou alebo stresom, možno to bude v nejakých vitamínoch. ja sa ešte čudujem, že pri takomto tempe nevyzerám už ako vypelichané kura

ja chcem svoje husté pačesy späť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Už v základnej škole (myslím, že to bol ôsmy ročník) som si povedala, že chcem mať dlhé vlasy. Aj mi to vychádza, len keby sa mi nelámu. Sem tam si ich musím ísť dať podstrihnúť. Zopár cm nikomu ešte neublížilo, ani mne ale vždy ma to zamrzí. Moje vlasy prešli rôznymi farbeniami, no nakoniec som sa na to vykašlala, pretože mi z toho vypadávali vlasy. Som pri svojej farbe a už nikdy nechcem inú. :lol: Umývam si ich každý deň, pretože sa potom lepšie cítim a rozhodne to nie je zdravé, ja viem. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

práve som už nejaké dva týždne príšerne vydesená

padajú mi vlasy stále, a vlasy vlastne padajú aj prirodzene, samozrejme ... a z času na čas sa objaví obdobie, keď mi padajú viac, oveľa viac

 

ale už dva týždne sa doslova bojím česať, lebo nech si ich prečešem hocikoľkokrát, hrebeň je stále plný vlasov ... to nemá konca

príšerne padajú a práve absolútne neviem, čo s tým robiť, o umývaní ani nehovorím ... to je des ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja už som vydesená aj dlhšie ako dva týždne...neskutočne mi padajú vlasy teraz.. i keď takéto obdobia som už mala, a furt mám leviu hrivu ;) ..ale aj tak je to blbý pocit..

(pre istotu ich radšej nečešem ;))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov