Skočiť na obsah

Lacné letenky


weirdo

Odporúčané príspevky

viete odporucit nejaku stranku, kde maju vazne lacne letenky? nechcem ziadnu konkretnu aerolinku ako Ryanair alebo SkyEurope, proste nejaky vyhladavac, alebo cestovnu kancelariu, s ktorymi mate dobre skusenosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

treba iba hladat hladat hladat

zalezi odkial a kam...

teraz sa chcem dostat pred sviatkami lacno z anglicka domov...lenze cenovo vsetko okolo 200libier..

tak som klikla www.jet2.com...a ta som zohnala za 45libier sice iba do prahy,ale to nie je problem

 

dalej skus vyhladavac www.pelikan.sk, www.letuska.cz..atd

ved si vyhladaj,ved google snad vies ovladat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Rad by som obnovil tuto temu, ale nie tak, ako bola povodne mienena.

 

Bolo by dobre, keby kazdy, kto pride na nejaku dobru ponuku od hocijakej leteckej spolocnosti (asi tu budu najcastejsie lowcosty), ju hodil sem. Popis by mohol vyzerat asi takto -

Kupil som letenku od Ryanair z Brna do Barcelony (Girona). Letenka tam aj spet je dokopy za 650kc, poplatky 1000kc, batozina 350kc a platba kartou 100kc. dokopy 2100 kacek. datum odletu piatok 2.11. rano. prichod pondelok 5.11. doobeda

 

Moze to vyzerat aj tak, ze nahodou niekto pozrie na SkyEurope alebo nejaku inu spolocnost, ktora lieta zo SK alebo CR, a najde tam napr povestnu akciu "letenka za korunu + poplatky" alebo proste nieco, co stoji za to vyuzit, tak nech ju sem hodi.

 

Ja mam celkom slusny prehlad o lowcostoch atd, ale nemozem pokryt vsetko. Nerad by som ale prepasol dobre akcie ... eurovikendy mam rad, ale nie autobusom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

ja sa rad prehrabavam na stankach lowcoastoch...uz len ked vidim tie super ceny..tak sa vidim v tom danom meste :)

viac krat som uz vyuzil tieto skvele ponuky...a niekdy sa podari naozaj slusny ulovok...

naposledy to bola letenka do Stockholmu...jej cena bola 0.02 €...no a po vsetkych poplatkoch atd..stoji obojsmerna letenka BA-Stockholm-BA..pre jednu osobu 26 €...co uz je hotova genialita :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nizkorozpoctove aerolinky su uplne uzasna vec :) ;) ;)

 

Dakujem ze existuju super spolocnosti ako SkyEurope, RyanAir, Click4Sky, ... :)

 

Zatial som osobne letel len so SkyEurope, ale Paris, Roma, Amsterdam, London - no super to je takato preprava, niet sa naco stazovat - lacne, rychle, pohodlne, uzasne! :lol:

 

nooo ale v utorok letim RyanAirom do Stockholmu, takze otestujem aj tuto LowCostku ... a v lete som si rezervoval letenku do Kahiri cez Click4Sky - skoda ze sa dala len spiatocna, lebo sme potrebovali len jednosmernu, tak ale aj ked sa kupovala spiatocna vychadzalo to lacnejsie ako napr cez CSA alebo hocijake ine aerolinky!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Ryanair ma do 20.3. akciu, letenky za 0,01 euro:

 

Bremen

from 0,01

 

Fares include taxes, fees & charges

Booking Period: Fri 14th Mar 08 - Thu 20th Mar 08

Travel Period: Sat 29th Mar 08 - Mon 30th Jun 08

Applicable Days: Mon - Thurs & Sat (subject to availability)

Flight must be purchased: 14

Blackout Period: 01.05.08 - 06.05.08 all routes to/from UK/Ireland

08.05.08 - 13.05.08 all routes to/from Germany

22.05.08 - 27.05.08 all routes to/from UK

29.05.08 - 03.06.08 all routes to/from Ireland

Notes on this fare: All Holidays, School Breaks and Major Sporting Events are excluded from this offer

 

 

Bristol

from 0,01

 

Fares include taxes, fees & charges

Booking Period: Fri 14th Mar 08 - Thu 20th Mar 08

Travel Period: Sat 29th Mar 08 - Mon 30th Jun 08

Applicable Days: Mon - Thurs & Sat (subject to availability)

Flight must be purchased: 14

Blackout Period: 01.05.08 - 06.05.08 all routes to/from UK/Ireland

08.05.08 - 13.05.08 all routes to/from Germany

22.05.08 - 27.05.08 all routes to/from UK

29.05.08 - 03.06.08 all routes to/from Ireland

Notes on this fare: All Holidays, School Breaks and Major Sporting Events are excluded from this offer

 

 

Stockholm (Skavsta)

from 0,01

Fares include taxes, fees & charges

Booking Period: Fri 14th Mar 08 - Thu 20th Mar 08

Travel Period: Sat 29th Mar 08 - Mon 30th Jun 08

Applicable Days: Mon - Thurs & Sat (subject to availability)

Flight must be purchased: 14

Blackout Period: 01.05.08 - 06.05.08 all routes to/from UK/Ireland

08.05.08 - 13.05.08 all routes to/from Germany

22.05.08 - 27.05.08 all routes to/from UK

29.05.08 - 03.06.08 all routes to/from Ireland

Notes on this fare: All Holidays, School Breaks and Major Sporting Events are excluded from this offer

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

cizy, a potom nezabudni ako bolo, lebo Kodan ma dlho laka len je to strasne odstrasujuce ked clovek cita o Kodani vzdy ako o najdrahsom meste na svete, tak ze ci je dovod sa toho obavat. Ale isto sa da vsade najst aj lacna alternativa. No a este ma zaujima co sa poctu pamiatok tyka ze ci je co pozerat a kolko dni staci na Kodan ... vdaka potom za info :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A do Osla letia aj nejake low-costy? Teda myslim zo SK, lebo viem ze Click4Sky tam z Prahy lieta, ale ze ci aj z niekade blizsia

 

 

No na samotnu Kodan sa mi 4 dni zdaju vela, to uz fakt este skocit medzicasom aj do Malma, to by bolo asi fajn :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

My ideme z Budapesti Wizz Airom, spiatocna letenka bola po 65 EUR, z Bratislavy nelieta nic.

 

Inak Oslo je tiez pekne drahe, len autobus z letiska a spat stoji v prepocte 1200 SK

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak Oslo je tiez pekne drahe, len autobus z letiska a spat stoji v prepocte 1200 SK

no tak to je dobry masaker tato doprava z letiska, to uz prekonava aj to cestovne z letiska v Nykopingu (kam lieta RyanAir) do Stockholmu - to stal spiatocny listok ak si dobre pamatam cez 800 SK ... ale niekde su strasne "mili" s tymi cenami - by sa mohli vedomit, ale vedia ze clovek vacsinou inu moznost nema tak z toho chcu vybit maximum (riadny business)

 

 

Zatial sa mi najviac pacila cena dopravy z letiska do centra v Kahire ... to v prepocte bolo tak 2,- SK :lol:)) tak sa mi to paci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

ok ja by som tiez potreboval help. Na vianoce alebo novy rok by som potreboval pozhanat nejaku lacnu letenku z Ulanbataru do Prahy alebo Viedne alebo moze byt aj Berlin. Pretoze pochybujem, ze by nieco letelo do blavy alebo kosic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim ze praha alebo vieden je dost odvazne zelanie

 

ako pozeram tak z ulanbataru sa lieta do frankfurtu...mozno este tak to amsterdamu...to su najvacsie europske letiska, inam by to moc nemalo vyznam taketo exoticke lokacie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov